Заговори, щоб відвести неприємності

Життя складається з різного кольору смуг. То біла, чорна, сіра. І, звичайно, кожній людині хочеться, щоб біла смуга в його житті тривала довше, ніж всі інші. Всім хочеться, щоб доля посилала більше приємних подій і відводила від людини неприємні. З допомогою магічних заговорів і бажання читати молитви можна взяти долю у свої руки і самостійно зробити себе везучою людиною. У цьому допоможе заговір від неприємностей.

Зміст:

Заговори, щоб відвести неприємності

Заговір від неприємностей

Як притягуються неприємні події?

Маги й екстрасенси кажуть про те, що кожна людина випромінює певні вібрації. Це про духовний план. І ступінь успішності людей в житті залежить від того на якому рівні вібрацій він знаходиться. Якщо рівень вібрацій низький, то у людини в основному переважають емоційні стани, які в земному світі вважаються не дуже приємними. Це смуток, сум, злість, горе, відчай.

Маги впевнені в тому, що саме на свій рівень вібрацій людина і притягує певні життєві події. Неприємності йдуть на «неприємні» емоції, а події це лише щось на кшталт законного способу випробувати ці «страждання».

Відповідно, щоб уникнути цих неприємностей потрібно працювати над тим, щоб підвищувати свій емоційний фон, свій рівень вібрацій. Для людей це не так вже і просто позбавитися від неприємних емоцій, адже це для них нормальний стан, вона для них рідна. Для деяких людей взагалі складно усвідомити, що можуть бути якісь інші емоційні стани крім тих, які вони відчувають але заговір сильні від будь-яких неприємностей можуть позбавити їх від депресій.

Так, що спочатку робота йде над тим, щоб впустити в свою свідомість думку про те, що може бути по-іншому відвести погане. А потім вже потрібно підвищувати рівень вібрацій за допомогою молитви. І дуже добре в цьому можуть допомогти сильні заговори на удачі або як їх ще називають заговору проти неприємностей.

Що робити, щоб заговору працювали ефективніше?

Якщо ви вирішили зробити оберігальний заговір проти своїх неприємностей, то робите його за такими правилами, щоб він спрацював ще більш ефективно:

Дотримуючи всі ці правила при читанні магічного заговори, ви отримаєте ще більший результат і плюс ще вам потрібно читати молитви.

Заговір від неприємностей на пшоно

Ось дуже популярний заговір на пшоно, щоб усунути зі свого життя неприємності. Для його проведення купіть в день убуваючого місяця пшоно. Якщо ви живете в приватному будинку і маєте курей, то вирушайте до них з пшоном. Якщо ж ви живете в місті, то можна з пшоном відправитися до голубів. вам потрібно годувати птахів і непомітно для всіх оточуючих читати такий магічний текст:

«Як зерно це виснажується, як пшоно це зникає, так і біди в моєму житті все до однієї мене покидають, хто зі мною, не вони. Немає їх зі мною нині, немає їх зі мною вічно і не згадую я про них нескінченно. Жодної не залишилося, ні тобі, ні собі не віддав, випарувалися. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

Важливий момент полягає в тому, що потрібно скормити птахам всі до єдиного зернятка. Тому не купуйте багато пшона. Купіть так, щоб точно все згодувати. Якщо до виголошення заговору у вас було багато тривоги з приводу деяких подій життя, то вже відразу після заговору ви відчуєте себе набагато спокійніше.

Зі спокійним серцем вирушайте додому і умийтеся святою водою. Таким чином, ви як ніби довіряєте долі всі свої біди, вірите в те, що доля і ви самі впораєтеся з усім. Ви ніби сильніше починаєте вірити у власну силу.

Заговір на гору

А ця заговір потрібно вимовляти на горі. У день убуваючого місяця потрібно відправитися на найвищу точку, яка тільки є у вас в місті. Бажано, щоб там було в цей момент не багато людей. Ви стаєте там, оглядываете місто або село. Робите глибокий вдих – видих і читаєте такий заговір від неприємностей:

«Як подгорку раб Божий (ім’я) піднімався, так на вершину він свого життя сходив. Мень біди не чіпатимуть, не допрыгнут, позбутися від них. Мій очей високо дивиться, все заздалегідь бачить. Весь шлях видно. Вершина прийшла, вершина моя, я до вершини прийшов. Не котитися, не скочуватися, далі вгору йти. Амінь».

Говорити це треба дуже впевнено, максимально відчуваючи при цьому свою внутрішню силу. Після цього відправляйтеся додому. Можна ще прийняти душ і при цьому уявляти собі, що, таким чином, ви змиваєте з себе останні неприємності. Мити себе потрібно з задоволенням і радістю. А на ніч прочитайте молитви щоб ця проблема і інші неприємності не змогли заповзти у ваш будинок як слизький змій.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: