Заговір, щоб народити швидко і легко

Вважається, що в кожній жінці прихований інстинкт материнства. Рано чи пізно на певному життєвому етапі жінка починає хотіти обзавестися потомством. Адже пологи – це болісний процес. Але інстинкт настільки сильний, що жінок це не лякає. До того ж можна використовувати заговір на легкі пологи.

Зміст:

Заговір, щоб народити швидко і легко

Заговір на легкі і швидкі пологи

Навіщо потрібен такий заговір?

Заговір на легкі пологи бажано освоїти всі вагітним жінкам. Навіть факт про те, що такий магічний ритуал знімає частину мук при цьому процесі призводить до того, що у жінки знижується рівень тривоги під час вагітності.

Адже жінки дуже турбуються про те, як же пройде родовий процес. Особливо це стосується дівчат, які вагітні вперше. Всім хочеться народити швидше, щоб біль була не такою відчутною і тут допоможе заговір на швидкі пологи який діє на підсвідомому рівні.

Крім заговорів майбутньої матусі варто вивчати техніки дихання, які допоможуть їй швидше і легше розродитися. А вже якщо поєднувати правильне дихання і заговори, то родовий процес дійсно пройдуть легше.

Заговір на місяць

Якщо ви знаєте приблизну дату народження малюка і бачите, що до цього залишилося кілька днів, то практично кожен день стоїть на місяць читати цей заговір на швидкі і легкі пологи. При цьому не має значення щербатий місяць або місяць, тому що тут орієнтир іде на дату народження малюка.

Вагітна жінка виходить на відкритий місячне світло, це може бути відкритий балкон і читає таке магічне слово:

«Місяці народжуватися не звикати, так і мені народжувати легко і швидко. В легенях повітря, диханні сила, швидкі пологи, прості пологи прийдіть. Скільки пологів у місяця було, також просто народжую, як місяць оновлюється. Допоможи подружка, будь зі мною за одне. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

При цьому до місяця в цей момент важливо відчувати справжню довіру. Просто довіртеся їй у тому, що вона вам допоможе в легких пологів. Вагітна може також зауважити, що після такого ритуалу вона почуває себе впевненіше, ніби частина тривоги вона віддала місяці. Тут відбувається такий же ефект, як і при молитвах.

Заговір на воду

Вода чудово вбирає в себе інформацію, тому її теж варто сміливо використовувати, щоб процес пологів пройшов простіше або вони були одні з легких. Коли встаєте вранці, натщесерце потрібно випити заговорену водичку. Піднесіть склянку з водою до рота і скажіть наступний текст:

«Ще ковточок, ще легше. Тіло готую, малюка готую, разом цей шлях просто проходимо. Водиця ллється, біль вся змивається. Один одному допомагаємо, вода в допомогу».

Говорити це треба з любов’ю. По суті, завдання такого тексту через слова запрограмувати воду на любов. Так заговорювати склянку води можна хоч кожен день. Бажано і починати з нього щоранку.

Заговір молитви

Є дуже тривожні жінки, які всю вагітність переживають, від цього до речі, і тіло їх знаходиться в напрузі, а це не корисно для малюка. У таких випадках можна вдаватися до спільного читання молитов терти поперек. Поруч з вами повинен бути близька людина – це батько дитини, ваша мама, найкраща подруга, загалом, той, кому ви довіряєте.

Візьміть близьку людину за руку, можна підтримувати контакт очима і при цьому читати потрібний заговір чи молитву, яка допоможе зняти тривогу. Молитва може бути будь-яка. Але якщо тривога настільки сильна, що ви не можете запам’ятати текст, то просто говорите:

«У Небесах Свята Трійця, а в тільцях Младенчик, в головах наших сама Богородиця. Дух Святий, прийди, рука об руку з Богом. Зуби мої, ключ мій, мої уста. Щоб як в ім’я Отця, і Сина, і Святого духа».

Можна, звичайно, вибрати і будь-яку іншу молитву, яка вам лягає на душу. Читати ці текст потрібно багато разів поспіль, поки не відчуєте, що вам стало краще. Подібні молитви можна і треба читати не тільки під час вагітності, але і під час пологів. Дуже добре вони допомагають впоратися з собою між переймами.

Заговір на хліб

Найпопулярнішим вважається і ритуал на хліб. Взагалі під час вагітності все, що потрапляє до вас в шлунок краще заговорювати позитивною енергетикою. Можна заговорити шматочок чорного хліба на те, щоб народити немовля максимально легко і безболісно щоб пологи були швидкі. Жуйте шматочок і приговаривайте при цьому слова:

«Хлібець ти на собі погляд Богородиці відчув, вона на тебе при пологах дивилася так борошна свої гідно стерпіла. Хочу і я на тебе дивитися так борошна свої легко перетерпіти. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

Заговір на джерело

Вагітній треба відправитися джерела. Виберіть час, коли нікого не буде поруч. Сідайте біля джерела. Опустіть туди руку. Закрийте очі і рахуйте свої відчуття в цей момент. Відчуєте прохолоду від води, її легкий рух. Після цього зачитайте магічний текст:

«Легка вода, проста у своєму русі. Як вода легка, так і я в пологах легка. Швидко, добре рухається в мені младенчик, як у джерелі вода. Моє ім’я з тих, хто легко народжує. Амінь».

Після цього можна і напитися з джерела. Так ви, як ніби запозичаєте у води якості, які допоможуть вам в період пологів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: