Сильний заговір на боржника

Якщо ми вирішуємо позичити людині певну суму грошей, то в нашій підсвідомості виникає думка про те, що він поверне борг в призначений час. На превеликий жаль, практика показує дещо інші результати. Найчастіше, борги необхідно постійно вимагати, адже той хто має або починає забувати про позику, або у нього немає можливості повернути грошову суму, або ж людина просто не хоче повертати борг. У такі моменти слід використовувати заговір на боржника. Цей спосіб дозволить швидко повернути свої гроші в повній сумі.

Зміст:

Сильний заговір на боржника

Заговір на боржників

Для повернення грошей є цілий ряд способів. От тільки не всі вони можуть використовуватися, адже законодавство забороняє використання певних методів. Якщо ви не бажаєте потрапити у в’язницю, то краще звертатися за допомогою до магії і використовувати сильний заговір на боржника.

Особливості грошової магії

Перед тим, як проводити ритуали, і звертатися до боржника, слід дотримуватися кількох правил.

 • Сильний заговір на злісного боржника повинен читатися тільки на новий місяць. Зростаюча місяць сприяє поліпшенню фінансового положення.
 • В першу чергу, ви повинні впевнитися в причини неповернення боргу. Матеріальне становище завжди впливає на можливості людини. Важливо зауважити, що ефективні ритуали не проводяться, якщо людина не віддає гроші внаслідок того, що у нього їх просто немає. Єдиний випадок, коли ви можете звернутися до вищих сил, це коли хочеться повертати гроші.
 • Звертайтеся тільки до білим ритуалів. Чорна магія небезпечна, як для виконавця, так і для жертви.
 • Після того, як ви отримаєте свої гроші, висловіть думки подяки людині. Цим ви зможете мінімізувати всю негативну енергетику, яка була присутня в житті кожної сторони і яку створив заговір на вашого боржника.
 • Якщо ви будете дотримуватися всіх вищевказаних правил, то зможете провести ритуали досить якісно, і без наслідків.

  Заговір на віник

  Даний заговір проводиться тільки в тих ситуаціях, коли той, хто повинен живе поблизу вашого будинку. Для обряду вам необхідно придбати новий віник, і використовувати старий. Новий віник необхідний для того, щоб підмести поріг людини, який позичив у вас гроші.

  Мітьте їм в напрямку свого житла, і читайте наступний заговір:

  «Віник допоможе мені, рабу Божу (ім’я), повернути гроші. Бажаю забрати свої фінанси у того, хто мені винен. Тебе, друже мій любий, прошу повернути мені мої фінанси, і більше не змушуй мене нервувати. Моє серце розриває від того, щоб фінансові кошти так довго до мене не повертаються. Я не можу постійно працювати, і не купувати собі що-небудь хороше. А ось душа моя бажає покупок. Почуйте, сили небесні, мої слова, і прийдіть швидко на допомогу. Я обіцяю виконувати всі заповіді Господа, і жити по вірі. Тільки допоможіть мені, будь ласка. Амінь».

  Після цього прямуйте до порогу боржника, і выметите його поріг знову. Ось тільки в цьому випадку використовуйте старий віник. Тепер вийміть з нього кілька прутиків, і залиште на порозі. Після всіх дій необхідно читати наступний заговір:

  «Старої мітлою підмітаю поріг. Після цього залишаю його на цьому місці, щоб вищі сили змогли мені допомогти. Нехай він не дає спокійного життя боржника, і мучить його совість. Людина повинна мені повернути гроші в найкоротші терміни, щоб я змогла купити собі необхідні речі. Ніякого негативного впливу я на людину я не навлекаю. Адже він не віддає борг з поважної причини. Тому я прошу сили небесні допомогти мені і поліпшити фінансове становище мого боржника. Тільки в цьому випадку мої фінансові кошти до мене повернутися, і будуть радувати мене вдалими покупками. Гаманець мій спорожнів, і я бажаю його наповнити монетами та купюрами. Звичайно ж, я прощаю свого боржника, і не тримаю на нього зла. Тебе, друже мій, благаю швидше повернути те, що належить мені, а не тобі. Амінь».

  Йдіть додому, і не кажіть ні з ким магія починає діяти. Важливо не обертатися. Можете бути впевненими в тому, що борг повернеться до вас буквально за кілька тижнів.

  Обряд на сірники

  Для проведення ритуалу слід підготувати сірникову коробку, і церковну свічку. Щодня запалюйте свічку, а він її буде запалюватися сірник. Поки відбувається горіння сірника, ви повинні читати заговір:

  «У мене, раби Божої (ім’я), дружні відносини з вогнем. Нехай вогонь допоможе мені повернути свої гроші, і покарати боржника. Він не повертав мені гроші досить довго, і пом’якшити наслідки просто неможливо. Чорний обряд не використовую, і ось білий приходить мені на допомогу. Щоб його совість і душа завжди мучилися, і не змогли знайти спокій. Це буде відбуватися до тих пір, поки я не зможу тримати в своїх руках свої грошові кошти. Ангел небесний прийде мені на допомогу, і зможе зробити так, щоб мої кошти опинилися у мене в гаманці. Людина дуже довго повертав кошти. Настав час порушити порядок дій. Амінь».

  Сірникову попіл залиште у себе, і сховайте в темному і віддаленому місці. Тримайте у себе вдома попіл до тих пір, поки гроші не повернутися до вас. Після цього йдіть на перехрестя, і потрібно розвіяти зібраний попіл а свічка нехай залишиться вдома. Там слід читати такі слова молитви:

  «Прошу вітер рознести по білому світу звістку про те, що до мене повернулися мої фінансові кошти, які довго у мене були відсутні. Я, раба Божа (ім’я), дуже рада тому, що все добре у мене почало складатися. Амінь».

  Монета в допомогу

  Із цим ритуалом ви легко зможете вибити свої гроші і зберегти дружбу з боржником. Даний спосіб настільки легкий, що його можна самостійно в домашніх умовах. Важливо лише дотримуватися всіх правил, і не порушувати порядок дій. Ви не тільки зможете позитивно вплинути на боржника, але і не принесете йому ніякої шкоди. Підготуйте монету, і ялинку. Важливо, щоб дерево росло на вулиці, і не перебувало у вашому дворі.

  Під деревом слід закопати монету, і прочитати заговір:

  «В дар даю свою монету землі, і прошу у неї допомоги. Щоб боржника моєму не жилося спокійно. Нехай він постійно думає про повернення боргу, і думає про те, як його повернути. Ноги його ходити нормально не зможуть, поки гроші не будуть повернуті. Ялина буде монету зберігати, а мій образ над цією людиною буде нависати. Сон до нього приходити не буде, і сили будуть його покидати. Амінь».

  Заговір читається тричі, після чого ви повинні податися додому. Ні з ким не розмовляйте і не відповідайте на їхні запитання. Нікому не кажіть про те, що проводили магічний ритуал. Це може негативно вплинути на результат. Через кілька днів потрібно зателефонувати боржника, і нагадати про фінансовий борг.

  Ніколи не бажайте зла людині, який позичив у вас гроші. Цим ви тільки направите всю негативну енергетику не в те русло, і позитивний результат не настане. І вам доведеться ще довгий час думати про те, щоб повернути свої особисті кошти. Магія завжди допомагала людям у вирішенні їх проблем. Чому б не скористатися такою можливістю сьогодні?

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: