Дієві заговору на весілля

Якщо говорити про бажаною весіллі, то, напевно, така фантазія більше стосується жіночої частини населення. Багато жінок бачать себе в ролі нареченої з самого раннього дитинства мріють одягнути обручку. Але є і чоловіки, які ніяк не можуть затягти своїх улюблених жінок під вінець. В цьому випадку дуже може допомогти заговір на весілля.

Зміст:

Дієві заговору на весілля

Заговір на весілля

Як діє ця заговір?

Коли двоє з’єднуються в парі, то між ними утворюється абсолютно унікальний простір. Це загальне енергетичне поле, яке вміщає в себе всі думки і почуття, які присутні у цій пар закоханих. У такому енергетичному полі, в тому числі і витає ставлення пари до весілля, до законного шлюбу. І тут є дуже цікавий момент. Справа в тому, що багато жінок можуть поскаржитися на те, що коханий чоловік не поспішає їй робити пропозицію. Але, маги вважають, що, якщо чоловік не прагнути до шлюбу, то це означає, що на підсвідомому рівні сама жінка не хоче за нього заміж. Значить, є якесь несвідоме почуття й думки, які заважають нареченій досягти стану готовності до заміжжя.

Це важливо знати, тому що заговір на швидке весілля може бути спрямований на те, щоб сама дівчина, жінка внутрішньо була повністю готова до того, щоб вийти заміж. Такий магічний заговір працює відразу на двох, а ще вірніше на те саме енергетичне поле двох, де змінюється посил про шлюб на рівні думок і почуттів.

Коли варто проводити цей заговір?

Заговір на швидке весілля читається в наступних ситуаціях:

 • Звичайно, цей той класичний випадок, коли начебто наречений ніяк не поспішає робити пропозицію, а наречена вже давно до цього готова. Начебто і зустрічаються вже довго, може навіть живуть разом, а пропозицію від нього ніяк не надходить.
 • На швидку весілля читається заговір і в тому випадку, якщо дівчина ніяк не зустріне свого єдиного. Начебто і дівчина красива молода, і шанувальників у неї багато, але при цьому тривалих любовних відносин не складається. Тоді заговір на весілля читається, щоб швидше залучити в своє життя любов.
 • Щоб весілля швидше відбулася можна провести цей обряд теж. Тобто це в тому випадку, якщо двоє вирішили одружитися, але зовнішнє середовище як ніби весь час заважає їм виставити дату цього заходу. Буває таке, що помирає якийсь родич або трапляється інша неприємна подія. До речі це говорить про те, що на молодих може бути наведена порча.
 • Це найпопулярніші випадки, коли можна використовувати заговір на швидке весілля.

  Заговір на сукню

  Звичайно, важливим атрибутом для кожної дівчини є весільну сукню. Деякі вибирають його ще до того, як зустрінуться віч-на-віч з реальним нареченим. Щоб змінити повсякденне плаття на весільну можна скористатися наступним заговором. Його потрібно обов’язково робити в зростаючий місяць, щоб залучити в своє життя щось, а не прибрати з неї.

  Візьміть ваше улюблене плаття, яке носите найчастіше. Покладе його на ліжко. Долоньки складіть на рівні грудей, потріть їх між собою. Потім теплі долоньки виставте над сукнею і скажіть такий заговір:

  «Наречена молода чекає перед вівтарем, наречена та у весільній сукні. Під фатою густий її обличчя приховано. Час йде з’являється наречений, особа нареченій відкриває. А під тією фатою раба Божа (ім’я), відбулася як наречена, відбудеться і як дружина. Життя свою міняла, нареченого собі знаходила, весільну сукню одягала. Був наречений, став чоловік коханий, було майбутнє щастя, стало справжнє. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Промовляти цей заговір потрібно, випромінюючи потужний потік енергії укладаючи його словом Амінь, тут повинна бути і впевненість, і жіноча сила, тоді заговір дійсно спрацює. Після цього таке заговорене плаття потрібно носити протягом трьох днів. Кажуть ефект від ритуалу збільшується, якщо навіть вночі не змінювати сукню на нічну сорочку. Тобто на три дні вашим єдиним нарядом має стати це плаття, вночі можна спати голою.

  Заговорити сукню можна в різних випадках. І якщо у вас є хлопець, але ніяк не робить вам пропозицію руки і серця. І в тому випадку, якщо ви тільки хочете зустріти коханого чоловіка. Якщо протягом трьох місяців після заговору нічого у вашому особистому житті не змінитися, то його треба повторити знову. Ефективно проводити такий заговір у церковне свято, наприклад, в Благовіщення.

  Заговір на фотографію

  Самотню дівчину, яка мріє про весілля можна зробити заговір на власну фотографію. Щоб провести цей ритуал потрібно взяти свою фотографію, а ще білий аркуш паперу, на якому написаний алфавіт. Це означає, що ім’я вашого нареченого може починатися на будь-яку букву в алфавіті. Покладіть фото, а зверху на неї листок з алфавітом, зверху складіть свої долоні і вимовте такий заговір:

  «День настав милий прийшов. Сукню одягала, з них поєднувалася шлюбом. Своєї матінки за доброту, за честь в сімейному житті звітувала. Ти прийди до мене той, хто мене візьме в дружини. Як би твоє ім’я не починалося, хочу тебе бачити поруч з собою, день з тобою провести ніч з тобою коротати, слово тобі сказати. Наречена раба Божа (ім’я) чекає тебе день-деньской, приходь скоріше, до себе забери. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  У цьому ритуалі потрібно кликати свого чоловіка усією ніжністю свого серця, розкриваючи перед ним свою душу. Тут потрібно проявити довіру до майбутнього, поки ще незнайомому чоловікові. Якщо довіри в жінці багато, то дуже скоро така заговір призведе до неї її нареченого, яка стане з ним дружиною.

  Фото і папірець потрібно покласти в місце, де ніхто крім вас не зможе їх знайти. Зберігайте ці речі до тих пір, поки не вийдете заміж.

  Заговір на перехрестя

  Ця заговір підійде і для тих, хто вже знає свого нареченого в обличчя, і для тих, хто ще його не зустрів на життєвому шляху. У вечір прибуває місяця дівчині потрібно вийти на перехрестя, який знаходиться найближче до її будинку. Виберіть момент, коли нікого там не буде. Встаньте посередині перехрестя, закрийте очі і енергійно прочитайте такий заговір:

  «Наречений йшов з усіх чотирьох сторін, на мене дивився, милувався мною, задивлявся на мене. Як розглянув поблизу, так скоренько своєю нареченою зробив. Заміж виходила, щасливою ставала. Життя сімейне життя заміжня, прийди до мене з усіх чотирьох сторін. Щоб мені від кавалерів відбою не було».

  Бажано вимовити цей заговір практично на одному диханні. Після цього відправляйтеся додому і не озирайтеся назад. В цю ніч вам може приснитися ваш майбутній наречений.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: