Чи існує заговір від бліх?

Заговір від бліх легко виконати з самих звичайних предметів, які знаходяться у житлі. Вони поширені і доступні в будь-якому ресурсі масової інформації. Ніякої небезпеки подібні заговору в собі не несуть, тому виконувати їх можуть люди, які ніколи не мали справ з магічними ритуалами. Проводити магічні обряди такі як заговір проти бліх досить легко самостійно і в домашніх умовах.

Зміст:

Чи існує заговір від бліх?

Заговір від бліх

Більшість людей плутає поняття «молитви» з поняттям «заговір». Звичайно ж, деякі основні слова у них досить схожі. От тільки необхідно розуміти різницю, що заговір, наприклад, являє собою конкретні слова, які читаються з повною упевненістю. Молитвами ж читаються тільки слова про допомогу, які звернені до вищих сил.

Правила виконання заговори

Якщо ви вирішили провести обряд проти бліх, то варто пам’ятати про те, що у кожного обряду є ряд власних правил. І порушувати їх категорично заборонено. Нижче ознайомимося з самими основними правилами.

 • Читати магічні слова слід тільки рано вранці. Ви не повинні їсти до тих пір, поки не проведете ритуал. Ваш шлунок повинен бути голодним.
 • Заздалегідь продумайте своє прохання, і запрограмуйте себе на позитивний результат.
 • Заборонено змінювати порядок слів і порядок дій.
 • Заговір від докучливих бліх повинен читатися лише з добрими намірами.
 • Налаштуйте себе на серйозний лад, і не жартуйте під час читання магічних слів.
 • Обряд на воду

  Наберіть води в склянку, і додайте в неї сіль. У такому положенні поставте воду під сонячні промені, і залиште на добу. Ліву руку покладіть на грудну клітку, а правою рукою проводите над склянкою. Тричі слід читати наступний заговір проти тварин бліх:

  «Нехай комахи повністю вийдуть з мого дому. Тварини мої втомилися від постійного знущання, і я вимагаю якнайшвидшого позбавлення від них. Вони приносять тільки біди і шкоду. Я бажаю, щоб мій будинок став переповнений щастям, і добротою. Амінь».

  Після закінчення читання розлийте заговорену воду по всьому квартирним кутах. Якщо ви проживаєте в приватному секторі, то можете побризкати заговоренной водою і кути двору. Після того, як завершите виконувати вищевказані дії, прочитайте будь-які молитви, звернені до Бога з подякою. Багато людей стверджують, що після цього дієвого ритуалу, паразити перестали приходити в оселі, і назавжди зникли. Навіть, якщо в будинках сусідів спостерігається велика кількість бліх, то вам це не загрожує. Магія наявності.

  Заговір проти бліх на двері

  Швидко слід відкривати двері, і прочитати наступні слова:

  «Ніколи не буду проживати з паразитами в одному будинку. Я, раба Божа (ім’я), гидую жити з ними. Ділити їжу не стану. Ділити пиття не буду. Проганяю вас з двору, і сподіваюся на те, що ви ніколи більше не повернетеся. Усередині двері відкриваю, щоб вони йшли. Зовні для паразитів двері постійно зачинені, щоб вони не змогли повернутися в мій будинок».

  Тепер можете закривати двері, і відвернутися від неї. Проводяться подібні ритуали виключно на убуваючий місяць. Саме вона сприятиме повного зникнення бліх з вашого життя. Після закінчення читання прочитайте молитви, звернені до Господа Бога.

  Ритуал на сіль

  Вам необхідно зшити тканинний мішок. У нього насипте солі, і перев’яжіть стрічкою. Заговорювати сіль необхідно наступними словами:

  «Сиплю сіль з однією тільки метою. Лише б у моєму будинку більше ніколи не з’явилися блоги. Від бліх бажаю я швидше позбутися і ніколи з ними більше не стикатися. Двері надійно я закрию, і дорогу в мій будинок перекрию. Амінь».

  Тепер вам потрібно впустити мішок на підлогу, і відійти від нього на невелику дистанцію. Ритуал закінчується тим, що ви повинні обсипати всі приміщення сіллю, круговими рухами. Якщо солі замало, то можете зробити півколо біля центральної двері. Далі вам слід спалити мішок, і попіл змити в унітаз і заговір від паразитів бліх з будинку почнуть діяти.

  Обряди з допомогою віника

  Для обряду вам знадобиться віник. Краще всього використовувати не новий віник, а старий, адже в результаті вам доведеться його спалити. І краще, щоб не було почуття жалості. Візьміть мітлу або щітку, і прометите кожну кімнату можна навіть трохи терти деякі місця. Не варто відривати мітлу від підлоги.

  Читати слід цей заговір:

  «Пил і сміття назавжди виганяю з свого будинку. За ними підуть і блохи. Інший день принесе мені щастя, і виконання бажань. Амінь».

  Наприкінці ритуалу перемістіть мітлу через поріг так, щоб вона не відривалася від підлоги. Викиньте мітлу або щітку в сміття, але найкраще спалити оберіг повністю.

  Ритуал на тварину і на стару взуття

  Для позбавлення від бліх ви повинні принести кота. Якщо кіт буде виходити з дому, то йому слід стоїть крикнути:

  «Кіт залишає мій дім, і за ним підуть блохи. Проти бліх свій заговір читаю, про здійснення мрії свою мрію. Будинки хочу жити спокійно, щоб жодна комаха не могло в нього проникнути. Мені сказали, що можна попросити допомоги у вищих сил. Саме це я і роблю. Сподіваюся на те, що у мене все вийде. Навіть тарган не зможе порушити мій спокій. Не те, що блохи. Комахам вхід в мій будинок заборонений. Амінь».

  Після того, як кіт опинився на вулиці, необхідно дати йому поїсти, адже йому доведеться ще добу жити на свіжому повітрі, і не заходити в будинок.

  Наступний обряд не передбачає використання заговору або молитви. Від вас потрібно лише дотримуватися всіх правил, які вказані в інструкції. Всі дії повинні виконуватися чітко за планом. Візьміть будь-яку взуття, з якою ви готові легко розпрощатися. Тапки ви повинні проволочить по всьому будинку, і викинути на свіже повітря, уявляючи, як ніби в них ви ставите всіх комах весь клоповый виводок. Найкраще викидати далеко від дому. Куди ви викинете тапки, туди і будуть бігти блохи.

  Хлібний ритуал

  Вам слід взяти скоринку хліба, і сховати її в коробочку. Закрийте коробку, і прочитайте магічні слова:

  «Хліб віддаю блохам для того, щоб вони оговталися подалі від будинку. Винесу коробку у полі, щоб почали мешкати там, і більше ніколи не поверталися. Їм у мене, раби Божої, не місце. Нехай вирушають туди, де їм будуть раді. От тільки це не мій випадок. Моїм словам судилося збутися, і результат стане дивним. Амінь».

  Викиньте коробочку в полі, і назавжди забудьте про її існування. Фахівці стверджують, що блохи назавжди зникнуть з вашого будинку. Як бачите, в боротьбі проти бліх існує маса способів крім стандартних препаратів. Магічні ритуали, як стверджують фахівці, здатні раз і назавжди позбавити вас від неприємної проблеми.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: