Особливості заговору на хустку

Заговір на хустку досить часто використовують чаклуни в магічних обрядах. Причому вони використовуються з різних причин. Але, зазвичай вони використовуються для залучення любові, або для виконання різних бажань. Досить часто використовується носову хустинку, а от для того, щоб накликати на людину неприємності, чорні чаклуни використовують вдові хустку.

Зміст:

Особливості заговору на хустку

Заговір на хустку

Вважається, що заговір на хустинку вдови необхідний для того, щоб жертва почала втрачати близьких людей, і з плином певного часу, цілком залишилася одна. Цей ритуал дуже сильний заговір на хустку використовується лише в галузі чорної магії. Біла магія не здатна накликати на людину негатив. Нею користуються для залучення успіху, любові та багатства.

Виконання бажання

Хустка досить часто використовується для того, щоб посприяти швидкому виконанню бажання. Подібні заговору читаються лише в період повного місяця. Вважається, що повний місяць чудово підходить для того, щоб бажання виконувалося дуже швидко.

Важливо пам’ятати про те, що ніколи не варто поширюватися про те, що ви проводите магічні ритуали, адже сторонні люди можуть негативно вплинути на розвиток подій. Завжди варто піклуватися про те, щоб ніхто не бачив магічні обряди. Ви зобов’язані турбуватися про самоті виконуючи заговір на новий ситцевий очіпок.

Дієвий обряд

Для максимально швидкого результату ви зобов’язані чітко сформулювати своє найзаповітніше бажання. Чим ретельніше ви продумаєте всі тонкощі бажаного, тим швидше настане ефективний результат. Важливо використовувати не нове виріб. Краще всього, якщо ви будете використовувати старий, який служив вам досить значну кількість часу. Адже він повинен просочитися вашою енергетикою, і увібрати в себе всі тонкощі вашого життя.

Закрийтеся в кімнаті і нікого в неї не пускайте. Візьміть хусточку в руки, і три рази читайте наступний магічне заговір:

«Воля Господа стане сприяти тому, щоб бажання раби Господньої (ім’я) виповнилося в найкоротші терміни. Моя заповітна прохання не могла здійснитися протягом багатьох років. Але я, раба Божа (ім’я), сподіваюся на Божу благодать. Всі ми знаємо, що Господь завжди приходить на поклик прохача. От тільки ми ніколи не можемо знати про те, яким чином допомогу прийде до нас. Єдине, що відомо, так це своєчасна допомога. Навіть коли ми її зовсім не чекаємо, несподівано вона настає. Я дуже сильно сподіваюся на те, що допомогу прийде скоро, і принесе мені радість. Амінь».

Наступний етап полягає в тому, що тричі ви зобов’язані сказати своє найзаповітніше бажання. Промовляйте його тихенько. Можна навіть пошепки. Вищі сили все одно зможуть почути вашу прохання ваш сильний заговір з коханим хусткою. Зав’язати хустку, і постійно тримайте поруч з собою. Відразу ж після того, як результат буде досягнутим, вузол можна розв’язати і використовувати за прямим призначенням.

Заговір, щоб позбавитися від біди

Даний заговір легкий, але в той же час дієвий. Для нього використовується тільки новий носову хустку. Ритуал дозволить вам уникнути багатьох бід, які тільки можуть існувати. Якщо вірити фахівцям, то бід існує лише сім. Перед проведенням ритуалу ви повинні написати магічні слова на аркуші паперу.

Слова молитви звучать наступним чином:

«Хустка допомагає не тільки при сильній простуді, і рятує від нежитю. На даний момент це єдиний атрибут, який допоможе мені здійснити задумане. Я впевнена в тому, чого моя душа бажає. А ось цей оберіг допоможе мені досягти бажаного і принести моїй душі велику насолоду. Нехай біди назавжди забудуть дорогу в мій будинок. Біда не зможе принести негатив в моє життя. Амінь».

Папір вам необхідно спалити, і ось цей оберіг постійно тримати при собі. Можете бути впевненими в тому, що через місяць ваше бажання здійсниться.

иділяє багато часу. Особливp>Кожна жінка мріє відчувати на собі почуття любові. Кожній дівчині хочеться, щоб її любили нескінченно, і приносили відчуття комфорту. Заговір на носову хустку досить швидко принесе виконавцю любов і почуття насолоди. Принцип обряду полягає в тому, що хустка повинен бути виготовлений з натуральної сировини. Натуральна тканина володіє своєю енергетикою, яка буде посилювати вашу ауру. Освятіть хусточку в церкві і купіть там кілька свічок. Скільки букв в імені вашого улюбленого людини, стільки і має бути придбаних свічок. Ритуал полягає в наступних етапах:

«Я хочу знайти своє щастя. Нехай раб Божий (ім’я) любить мене, і ніколи не покидає. Я обіцяю приносити йому любов, і завжди обожнювати. Він для мене єдиний, і більше мені ніхто не потрібен. Амінь».

Відразу після ритуалу йдіть спати. Вранці візьміть недопалки свічки і хусточки, і сховайте у віддалене місце. Кільце має носитися вами протягом трьох тижнів. Заговоренной водою можна мити руки і обличчя.

Цей сильний заговір настільки ефективний, що має виключно позитивні відгуки. Кожна дівчина, яка проводила даний ритуал, стверджує про швидкому результаті. Тому можете бути впевненими в тому, що молода людина назавжди залишиться з вами.

Важливо пам’ятати про те, що приворот має ряд наслідків. Ви можете не тільки зіпсувати собі карму, але і негативно вплинути на чоловіка, адже приворот сприяє тому, що хлопець не може контролювати свій характер, і ви можете страждати від цього. Тому вдавайтеся до магії лише в екстрених випадках, і просіть допомоги у Бога. Саме він допоможе вам досягти успіху, і не привернути на себе негативні наслідки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: