Ефективні заговори від пневмонії

Кожна людина стикався з тим, що з певним сезоном у нього починаються проблеми зі здоров’ям. Ніхто не може застрахуватися від такої жахливої хвороби, як пневмонія. Протягом багатьох років, ця хвороба приносила дуже багато негативу. Причина полягає в тому, що позбутися від неї досить проблематично. Іноді вона може закінчитися летальним результатом. Магічні обряди зможуть подіяти лише в тому випадку, якщо виконавець і хворий будуть дуже сильно вірити в позитивний результат ситуації. Для того, щоб убезпечити себе і своїх близьких людей, необхідно читати заговір від пневмонії.

Зміст:

Ефективні заговори від пневмонії

Заговір від пневмонії

Медицина або магія

Звичайно ж, ви можете звернутися до спеціалізованого лікаря, який пропише вам лікарські препарати. От тільки іноді зовсім немає часу на те, щоб чекати чогось надприродного. Медикаментозне лікування не завжди приносить швидкий і ефективний результат. Їх дія не тільки мало триває, але і може негативно позначитися на інших органах.

Саме тому люди прийняли рішення користуватися магічними ритуалами, адже це більш ефективно і менш затратно. Проводити обряди на лікування реально самостійно і в домашніх умовах. Іноді люди починають просити допомоги у спеціалізованих цілителів. Таким чином, лікування відбувається набагато швидше, так як тут є не метод 1 а 3 або більше.

Молитви від пневмонії

Для того, щоб максимально швидко піти на поправку, потрібно проводити наступний обряд. Хворого посадіть перед собою за стіл, після чого читайте наступний заговір:

«Хворий, раб Божий (ім’я), захворів тяжкою хворобою. Лікарі констатували у нього запалення легенів. Так як цю хворобу вилікувати досить складно, і медикаментозне лікування не допомагає нам, ми звертаємося за допомогою до вищих сил. Я, раба Божа (ім’я), прошу вилікувати цієї людини, і видалити захворювання з його тіла. Він відкриє рот, і хвороба назавжди покине його. Благаю слізно, і читаю свої слова, які повинні дійти до небес. Амінь».

Бажано, щоб хворий відкрив рот, і не закривав його до тих пір, поки не закінчиться читання магічних слів. Так позитивний результат настане швидше і Син Божий завжди допоможе.

Заговір на камені і святу воду

Щоб позбутися від пневмонії, слід звернути увагу на цей дієвий ритуал. Незважаючи на те, що він легкий, ефективність його просто зашкалює. Сядьте за один стіл з хворим, і поставте між вами склянку. У нього слід налити священну воду, в яку покласти невеликий камінчик. Ідеально, якщо камінь буде гладким.

Молитва від пневмонії звучить наступним чином:

«Подамся я, раба Божа (ім’я), в полі. Відшукаю там камінь, який на мене справив неймовірне враження. Він ніяк не проявляє ознак хвороби. Принесу його додому, і заговорю спеціальними магічними словами. Дії мої виправдані тим, що я бажаю допомогти своїй рідній та близькій людині. Трава не сховала від мене камінь, значить, він просто зобов’язаний був опинитися у мене перед очима. Нехай раб Божий (ім’я) ніколи не хворіє. Кашель повинен покинути цього хворого, і сто років не з’являтися. Сподіваюся на те, що мої слова будуть почуті Господом, і він прийде до мене на допомогу. Моя остання надія лише на вищі сили. Були випробувані всі методи лікування, але вони не принести ніякого результату. Хворий мій мучиться, і жити спокійно не може, тому звертаюся до духам небес, щоб вони прийшли і вилікували хворого. Зробіть краще його життя. Прошу і заклинаю. Амінь».

Заговір вранці

Для того, щоб провести цей обряд, необхідно буде прокинутися вам до того, як встане сонце. Подивіться у вікно, і, дивлячись на сонце, читайте необхідні слова.

«Ранкова зоря настільки красива, що заманює кожен людський погляд. У зорі проблем немає, і вона ніколи не захворіє. Кожен день, за розкладом, зоря встає. Прошу сили небесні зробити так, щоб хвора людина без проблем прокидався, і виходив на роботу. На даний момент єдина перешкода цьому полягає в тому, що хвороба підкосила раба Божого (ім’я). Ніколи ще я, раба Божа (ім’я), не бачила такого, щоб хворий в’янула на очах моїх. Мені його шкода, що довелося звертатися до магії, і просити допомоги. Сподіваюся на те, що мої слова будуть почуті, і виконані. Замком замикаю свої слова, щоб ніхто не міг негативно вплинути на хворого, і змінити їх зміст. Тільки мені дозволено змінювати свою думку і порушувати выговоренные слова. Амінь».

Лікування сильного кашлю

Заговір, щоб вилікувати кашель – дієвий і ефективний засіб. Для ритуалу ви повинні підготувати деякі предмети.

 • Голку. Бажано, щоб голка була новою. Так вона буде набагато сильнішою, і допоможе швидше одужання.
 • Священну воду. Краще всього, щоб священна вода була принесена з церкви саме в той день, коли буде проводитися обряд. Можете взяти мед, і додати його в воду. Це тільки підсилить дію ритуалу.
 • Стакан.
 • Наповніть склянку священною водою. Далі слід розжарювати голку, і кинути її у воду. Беріть відразу 6 голок, і з кожною проводите вищезазначені дії. Заговір звучить наступним чином:

  «Я, раба Божа (ім’я), бажаю позбавити хворого від пневмонії, і назавжди закрити їй дорогу до його тіла. Нехай хвороба не зможе нашкодити йому, і порушити спокій. Мені здається, що хворий просто не зможе пережити загострення захворювання. Мені потрібно, щоб болячка відступила, і назавжди дорогу сюди забула. Сезонні проблеми не зможуть вплинути, і принести нові проблеми. Сам він не впорається, тому і звернувся до мене за допомогою. Амінь».

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: