Заговори проти вошей і гнид

Воші – це паразити, комахи середовищем існування, для яких є голова людини. Сам факт, що на вашій голові може хтось жити може доставити дуже багато неприємних емоцій. До того все це супроводжується неприємними симптомами, весь час хочеться свербіти, йде роздратування шкіри. Позбутися від цієї напасті можна різними способами, в тому числі і магічними. Тут допоможе заговір від вошей і гнид.

Зміст:

Заговори проти вошей і гнид

Заговір від вошей і гнид

З чим добре поєднувати заговір від вошей і гнид?

Заговір від вошей і гнид дуже добре використовувати не сам по собі, а в поєднанні з іншими народними засобами, процедурами проти цієї напасті. Ось деякі з них:

Звичайно, раніше усіма цими рецептами доводилося користуватися, тому що в аптеці не продавалися спеціальні засоби у вигляді шампунів. Сьогодні ж шампунь проти вошей можна придбати в кожній аптеці. Разом з шампунем успішно застосовується і заговір і молитви.

Заговір від вошей № 1

Ось магічний ритуал, який допоможе позбутися від гнид і вошей. Його можна застосовувати одночасно з іншими засобами або окремо від них. У день убуваючого місяця вийміть один прутик з віника. Поставте воду на вогонь, дочекайтеся, поки вона не почне кипіти. У киплячу воду опустіть прутик і при цьому приговаривайте наступний магічний текст:

«Віничок в хаті, щоб помсти, віничок в хаті, щоб всю дурь та хвороба вимітати. Так і я мету Раба Божа (ім’я) все погане з дому голівоньки своєї вимітаю. Мету, мету, все вимітаю. А все живе, все погане ще й киплячу воду чує так само починає тікати. Воша йди, воша разбегайся, та до мене рабу Божу (ім’я) більше ніколи і не повертайся. Слова мої, ой, які міцні, слова мої, ой які влучні, волошки моя ой, яка сильна. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

Потім потрібно прутик вийняти з киплячої води дві секунди дати йому охолонути і після цього два-три рази прикласти до волосся. Воду, в якій кипів прутик виливати не можна. Її важливо буде використовувати в наступний раз, коли будете мити голову. У той же купання можна сміливо використовувати відвари, які допомагають позбавитися від вошей і гнид або спеціальні шампуні.

Заговір на убуваючий місяць

Виберіть день, коли місяць буде спадати. Треба встати вночі після дванадцяти, вийти на місячне світло і читати такий магічний заговір:

«Від гнид та від вошей рятунку не було, а тепер його сама природа закликала. Ви йдіть туди, куди убуває місячне світло. Ви йдіть, ви поспішаєте, тікайте від мене, вас не хотіла, т вас рятувалася, як могла. За місяць, на іншу сторону. Там, де темно, де немає мене. Без мене залишитеся, а я без вас, одне без одного дуже навіть добре нам буде. Там вам буде своє веселощі, там буде свої гуляння, без мене. У раби Божої (ім’я) більше вам не бути, дітей не плодити, мене не злити, голові моїй не шкодити. Засилаю на вас, відсилаю від себе, йдіть, тікайте, мене назавжди покидайте. Моє Слово в силі, моє слово з фортецею, моя воля вільна, від вас відв’язана. Як сказала, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Ця заговір потрібно говорити максимально енергійно, вкладаючи всі свої почуття щодо паразитів. У цей момент можна сміливо на них розсердитися, таким чином, вийде ще ефективніше їх прогнати.

Заговір на гребінець

Сильний обряд можна зробити на гребінець, яким будете вичісувати вошей. Магічне слово на гребінець накладається в період місяця, що убуває. Робити це потрібно прямо, перед тим як ви будете вичісувати гнид і вошей. Дуже добре помити голову спеціальним шампунем або відваром і після цього вже вичісувати всі заговоренной гребінцем. На гребінець потрібно читати таке магічне слово:

«Голівонька моя відтепер чиста, як такий гребінець пройшовся по ній. Голівонька моя відтепер вільна від нечисті. Тому гребінця дякую, а мені позбутися від нечисті легко і швидко тепер. Як молитви святих, так для мене мій гребінець. Вся причешуся, вся буду очищена, якою була раніше тепер ніколи не буду. Весь рік була одна, тепер інша. Як молитви людини міняють, так мене мій гребінець причісує і красу мене звертає. Вся чиста, вся красива. Одна така, то чарівний гребінець постарався».

Можна цей же магічний текст читати і поки ви вычесываете мертвих паразитів з голови. Чим більше під час промовляння цього тексту ви вкладете енергії подяки молитви, тим краще він спрацює.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: