Заговори проти гаймориту

Гайморит – це одне з ускладнень нежитю, коли у людини запалюються гайморові пазухи. Він включає в себе багато неприємних симптомів, таких як головний біль, сонливість, підвищена температура. Запускати таке захворювання не можна, потрібно обов’язково звернутися до лікаря. Але, якщо один із симптомів здолав вас, наприклад, вночі, коли ви не можете відправитися до лікаря, то побороти його допоможе заговір від гаймориту.

Зміст:

Заговори проти гаймориту

Заговір від гаймориту

Як читати заговір, щоб він допоміг?

Якщо ви вирішили впоратися з симптомами гаймориту за допомогою заговори, то слід читати такий магічний текст за певними правилами, тоді він допоможе ще більше:

Якщо читати заговір з усіма почуттями, які у вас є, то полегшення може настати практично відразу після його проголошення. Але, будь ласка, не сприймайте це як, те, що хвороба відступила, і що не можна йти до лікаря. Заговір від гаймориту може використовуватися тільки як екстрена допомога, а не альтернатива традиційному лікуванню.

Заговір на цвях

Ось магічний обряд, який можна провести у себе вдома, щоб впоратися з болем від гаймориту. вам потрібен клаптик тканини червоного або жовтого кольору. У цього клаптик вам потрібно, як слід висякатися. Потім таким от потрібно обв’язати хусткою цвях. Такий цвях потрібно вставити в дерево або щось дерев’яне. Після цього читайте такий магічний текст:

«Я не цвях сюди вставляю, я тут хвороба носа мого тут залишаю. Шматок заліза, який тут більше мені ні на що не годиться, так тепер і з носа мого нічому не литися. Слова мої фортеця самого каменю набувають, слова мої твердіше самого заліза стають. Болячка носа мого йди, здоров’я прийди до нього».

Такий нехитрий ритуал. Якщо стане несила, до походу до лікаря доводиться чекати, то обов’язково використовуйте цей магічний прийом.

Заговір на настойку

Ця заговір потрібно читати настоянку берези, яка, вважається допомагає при цьому захворюванні. вам знадобиться чайна ложка сухого листя берези, її потрібно залити 250 мл гарячої води. Нехай відвар настоюється протягом години. Після цього його потрібно процідити. Потім настій читаємо такий текст:

«Береза зростала, корінням вростала, своє коріння віддавала. Так нехай же і моя пазуха віддасть весь гній, всю хвороба. Витягни та повытяни, а якщо не зможеш витягнути, то знову потягни. Як береза у гарну погоду зростає, так і здоров’я мого носа процвітає. Всі витягнуло, все в землю пішло. Не болить, не гноїться, нових нежиті не боїться. Моє Слово як камінь міцнішає, я за ним стою, воно за мною. Так тому й бути».

Після цього такий настій потрібно випити дрібними ковтками, пити його обов’язково треба в теплому вигляді.

Заговір на хрест

Цей магічний ритуал над болящим, повинен робити хтось інший. Ось чому. Тому що одна людина навпроти носа хворого малює уявний хрест і при цьому говорить такі магічні слова:

«Як котові легко дихається, як собаці легко дихається, як всьому живому на землі легко дихається, так само легко дихається і рабу Божому (ім’я). Не хворіти йому більше не страждати, не дивитися йому з болем, не відчувати біль. А легко дихати, аромат життя відчувати. Як слово сказала, так слово в правду і перетворилося. Як тебе побачила, так здоров’я тобі і послала. Знаю. Бачу. Буде».

Обов’язково при цьому вибирайте людини, який неодмінно вірить у заговір, тоді засіб у вигляді заговору допоможе швидше.

Заговір на одяг

Якщо вас мучить гайморит, а потрапити до лікаря не можна, наприклад, з-за географічних умовах, то спробуйте наступне. Цілий день, бажано, щоб це був день убуваючого місяця вам потрібно ходити в дуже старій одежі. Потім, коли прийде захід сонця такий одяг потрібно зняти і покласти її перед вербою. Після цього обійміть дерево і скажіть наступний магічний текст:

«Нехай хворе й старе в землю піде з корінням. Коріння харчування, а мені одужання. Дерево прошу про силу, прошу про здоров’я. Почуй мене, прийми мене, забери мою хворобу, у свої коріння чудові віднеси. Поплач про мене завтра, тобі не плакати. Тобі від мене подяку чиста. Тобі від мене велика любов. Спасибі тобі. Слово моє міцне від дня до дня, моя воля вільна. Як сказала, так і буде, все буде».

Після цього залиште дерево, відправляйтеся додому, не оглядаючись. У цей вечір бажано більше ні з ким не розмовляти, відразу лягайте спати.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: