Заговори на любов і багатство в Яблучний Спас

У Яблучний спас дуже ефективно проводити різного роду магічні обряди, просто загадувати бажання. Вважається, що в цей час стирається грань між дійсністю та потойбіччям, це означає, що у небес можна сміливо просити того, що душа бажає. Які ж можна робити заговору на Яблучний Спас?

Зміст:

Заговори на любов і багатство в Яблучний Спас

Заговір на Яблучний Спас

Якого роду заговір застосовуються у це свято?

Заговір на Яблучний Спас допоможуть залучити у ваше життя такі життєві блага:

Заговір на любов

Щоб провести цей ритуал на залучення любові у своє життя вам знадобиться одне велике гарне яблуко і три середніх листки кропиви. Яблучко потрібно розрізати на дві частини, також з цих половинок потрібно вирізати серцевиною. Всередину замість серцевинки покладіть туди листя кропиви. Потім знову воссоедините половинки між собою. Після цього таке яблучко треба піднести до губ і виголосити на нього наступний заговір:

«Те щастя, що зараз далеко від мене нехай прилетить до мене з-за тридев’ять земель. Накриє нехай мене своєю хвилею теплою, турботливою. Зараз діти мені серце нікуди, а як скажу, так знайдеться той, кому серце своє подарую. Щоб і його сердечко влупила любовушка як та кропива пекуча. На мене йде, що на мене летить, меню одну нехай молодець любить. Моє Слово міцніє, любов до мене зі всіх сторін світу зазиває».

Після цього таке яблуко потрібно перев’язати червоною ниткою, щоб половинки не розпалися. Таку конструкцію з фрукта потрібно покласти в місце, де фрукт може успішно засохнути. Важливий момент в тому, що він повинен саме засохнути, а не згнити. У повну силу заговір вступить як раз тоді, коли фрукт повністю втратить вологу. Якщо яблуко засохло дуже швидко, то це прикмети, що любов десь зовсім поруч.

Такі ритуали 19 серпня корисно проводити дівчатам, які поки ще нікому не віддали своє серце, які ні в кого не закохані, але дуже хотіли б цього.

Заговір на сімейне благополуччя

Якщо ви хочете, щоб у вашому домі було ще більше миру і любові, то в Яблучний спас можна провести наступний магічний ритуал. вам потрібно в сусідньому саду взяти кілька гарних яблук. Тільки замість господарям саду потрібно обов’язково віддати щось. Це може бути пара монеток або гостинець. Це важливо для завершеного енергетичного обміну.

Увечері поставте свічку запаліть її. Перед нею покладіть яблука. Дивіться на всю цю красу і вимовляєте такий заговір:

«Як яблуко красою та соком влітку наливалося, так і сім’я моя любов’ю та пошаною один до одного наливається. Більше краси в нашому домі від самої любові, більше світу, більше щастя. Того щастя так багато, що з усіма іншими ділитися починаємо. А як ділимося, так ще краще і нас, і все навколо стає. Доброта, краса, заходьте в мій будинок, зрейте в ньому. Собі залишаю та іншим віддам. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

Свічці, яка брала участь у ритуалі, дайте можливість догоріти до кінця. Яблука теж нехай лежать під нею, поки свічка горить. На наступний ранок ці яблука потрібно подарувати. Бажано, щоб ви їх роздарували абсолютно незнайомим людям. Коли будете віддавати кожен з фруктів, то уявіть, що віддаєте частинку любові, доброти. Таким чином, ви запускаєте в світі хвилю добра, яке через деякий час повернеться до вас з подвоєною або навіть з потрійною силою. Читати такий заговір теж потрібно, культивуючи в собі ці почуття, тоді він спрацює ще краще, про це говорять і прикмети. Цей магічний ритуал дуже добре працює на підвищення вібрацій. Ви помітите, що після нього ви відчуваєте себе набагато радісніше, як ніби в церкву сходили.

Заговір на весілля

Дівчатам у Яблучний Спас можна просити про вдале заміжжя. Буває таке, що хлопець з дівчиною вже давно зустрічаються, але він ніяк не поспішає зробити їй пропозицію руки і серця. Якщо тут справа лише в нерішучості і страху взяти відповідальність за жінку, то зрушити цю справу з мертвого місця допоможе наступний заговір в Яблучний Спас. Дівчині потрібно вибрати гарне червоне яблуко. Вже коли ви будете вибирати його, думайте про своє улюбленому.

Принесіть це яблуко додому. Запаліть свічку, сядьте перед свічкою, дивіться на яблуко і говорите такі магічні слова:

«Як же я люблю тебе молодець мій славний, сокіл мій ясний. Світиш мені собою, шлях дорогу висвітлюєш. Вірю, що і ти мене любиш та поважаєш. Бути нам разом, плекати свою любов законно. Ти побачиш в мені не тільки красу, але й вірність, ти розглянь в мені мудрість, ти повір, що буду з тобою завжди поруч, пліч-о твоїм міцним готова бути. Ти відчуй, все це мій улюблений, повір у щастя наше і прийди до мене і зроби своєю жінкою. Слово моє дівоче міцне, як щастя наше. Амінь».

Говорити така заговір потрібно, ніби знімаючи, зі свого молодого чоловіка всі страхи, які заважають йому зробити вам пропозицію руки і серця. Потім таке заговорене яблуко, покладіть під подушку, ви повинні з ним переночувати. А на наступний ранок цим яблуком потрібно нагодувати свого коханого. Тільки прослідкуйте, щоб він сам з’їв це підношення і не з ким більше не ділився, щоб заговір подіяв виключно на нього.

Якщо ви все зробили правильно, то дуже скоро у вашого чоловіка спочатку почнуть з’являтися думки про весілля, а потім незабаром він і зробить вам пропозицію.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: