Заговір в Медовий Спас

Якщо ви хочете залучити в своє життя любов, здоров’я, багатство, то ні в якому разі не пропускайте такої церковне свято, як Медовий Спас. В це свято дуже ефективні будуть різні магічні заговір. Якщо провести заговору на Медовий Спас правильно, то все бажане набагато швидше з’явиться у вашому житті.

Зміст:

Заговір в Медовий Спас

Заговір в Медовий Спас

На що можна проводити заговору в Медовий Спас?

В цей церковний празник небеса можна сміливо просити про таке:

Заговір на здоров’я

Звичайно, для зміцнення здоров’я добре використовувати молитви, але в Медовий Спас обов’язково спробуйте і такий заговір. У серпень місяць, а саме 14 числа потрібно закип’ятити молоко. Потім дайте йому трохи охолонути. Потім це молоко потрібно додати чайну ложку меду. На такий напій наговорите наступний заговір:

«Цілющий Мед, мед корисний, всю здоров’я сонця в себе ввібрав, все здоров’я самої природи. З молоком змішався ліками став. Нехай той мед з мене всю хворість витягне, нехай то молоко залікує рани мої. Не хворіти рабу Божому (ім’я людини), не страждати. Як мед у мене потрапляє, так я стаю здоровою. Небеса чують небеса прислухаються, серед вод земних мене знайдуть, мою волю в реальність звертають. Здоров’я здобути, хвороба діти подалі, йти вперед. Амінь».

Після цього такий цілющий напій потрібно випити дрібними ковтками, не поспішайте. Бажано прямо уявляти, що разом з цим напоєм до вас в організм надходить здоров’я в чистому вигляді.

Заговір на багатство

Прикмети, говорять про те, що якщо в день Медового Спаса ви знайдете на вулиці монетку, то ви обов’язково розбагатієте незабаром. Звичайно, можна сподіватися на долю, і чекати поки вона вам підкине монетку. А можна і самостійно створити таку ситуацію. В цей день вирушайте на ринок. На ринку практично неможливо не зустріти на підлозі монетку. Ось знайдете її і вирушайте додому. Монету треба покласти під банку з медом і прочитати такий заговір:

«Все багатство, що природа в мед заклала, нехай приходить гостем в мій будинок і через грошики. Через монетки великі, через дрібні монетки. Нехай всі прийдуть, всі бажаними гостями будуть. Будемо з грошима дружити будемо з ними чай з медком пити. Всіх покличемо, гуляння влаштуємо. До себе багатство в Медовий Спас закликаю і іншим багатства і достатку у будинок їх запрошую. Собі, іншим, всім і кожному».

Чим більше енергії любові і вдячності ви вкладете в ці ритуали і обряди, тим краще вони спрацюють. Щоб посилити такі обряди можна покладіть монетки під кілька банок. Одну з таких банок ви залишаєте собі. А інші банки і монетки даруєте своїм коханим і близьким людям.

Любовний заговір

Дівчата, які досі не зустріли свою любов, напевно, готові кожне церковне свято використовувати, щоб швидше знайти коханого. Що ж мета благородна. Не втрачайте свій шанс і в Медовий Спас. Приметя кажуть, що, якщо правильно провести ритуал в це свято, улюбленого ви зустрінете набагато швидше на своєму шляху. В це свято дівчині потрібно для себе особисто заговорити банку з медом. Купіть самий свій улюблений мед і скажіть на нього такі магічні слова:

«Медова солодкість в шлунок опускається, нехай солодкість любовна і серце моє заповнить. Як цей солодкий мед, нехай така ж солодка буде моя любов майбутня. Щоб ми зустрілися, а після як в меду купалися. Щоб молодець прийшов моє серце в любові скупав. Молитви на тебе читаю, слова на тебе кажу, ти прийди до мене, щоб нам з тобою до почутті Божому скупатися. Нам. Двом. Прийди і буде. Вперед. Знайти».

Таку баночку дівчині потихеньку потрібно їсти самій. Цим заговоренном продуктом не можна ні з ким ділитися, тому що ви заговорили його для себе, на свою любов. Вчинок може бути кілька егоїстичним, але він дуже добре привертає любов до життя. Коли дівчина буде пити чай з цим продуктом, то, звичайно, потрібно думати про своє майбутнє улюбленому, про те, як ви з ним будете щасливі.

Заговір на швидке заміжжя

Якщо дівчина вже зустріла свою половинку, але він не поспішає її звати заміж, то можна надати рішучості своєму хлопцеві за допомогою заговору. Для цього потрібно придбати окремо баночку з медом для свого коханого чоловіка. Увечері в Медовий Спас запаліть свічку, поставте перед свічкою мед і читайте наступний заговір:

«Солодка любов наша, серце обом нам залила. Нехай такий же солодкої здасться життя наше з тобою спільна. Нехай знайдеш мене в свято це і побачиш не лише свою кохану, але і свою майбутню дружину. Хочу з тобою обряди весільні пройти, хочу з тобою в життя нову перейти. Зроби мене свій дружиною і здасться тобі життя твоя, як мед. Вперед. Разом. Знайти весільні обряди».

Як ви вже здогадалися таким продуктом, потім потрібно пригостити свого коханого чоловіка. Можна навіть разом з ним пити чай з медом. Можете сказати коханій людині, що цей мед ви заговорили на його здоров’я і то їм бажано ні з ким не ділитися. Нехай ця баночка буде маленька, але виключно його. Якщо молодій людині дуже сподобалося ваше частування, то ці прикмети того, що заговір добре діє.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: