Заговори проти бронхіту

Бронхіт – це захворювання запального характеру. При цьому запалюється так зване бронхіальне дерево і слизова оболонка легенів. Для бронхіту характерний ранковий кашель з мокротою або без неї. Звичайно, це захворювання обов’язково потрібно лікувати за участю лікаря, але в екстрених випадках зняти напад кашлю допоможе заговір від бронхіту.

Зміст:

Заговори проти бронхіту

Заговір від бронхіту

З чим можна застосовувати заговори?

Заговір від бронхіту спрацює краще всього, якщо ви будете застосовувати його у поєднанні з іншими народними засобами проти цього захворювання, тоді магічний текст буде посилювати дію лікування. Ось якими народними рецептами можна користуватися при цьому запаленні:

 • Настій з чорної редьки. Одну середню чорну редьку треба натерти на терці і віджати з неї сік через марлечку. Цей сік потрібно змішати з десятьма столовими ложками меду і пити. Пити потрібно два рази в день, по дві столові ложки перед прийомом їжі. Можна вранці і увечері. Заговір на такий настій зробить його ще більш ефективним.
 • Ось ще один народний рецепт. У каструлі розтоплюється невелику кількість свинячого сала. Топлене сало необхідно змішати з розчином французького скипидару. Одна чайна ложечка скипидару на склянку сала. Такий склянку треба випити максимально швидко. Важливо, щоб це ліки при прийомі було гарячим.
 • Корінь редьки нарізають маленькими кубиками, туди ж додають нарізану маленьку цибулину і одну головку часнику. Всі ці інгредієнти потрібно варити в молоці до тих пір, поки кожен з них не придбає м’якість. Потім туди ж потрібно додати чайну ложку меду і чайну ложку м’ятного соку. Такий засіб потрібно приймати кожну годину протягом дня по одній столовій ложці.
 • Бронхіт також як і бронхіальна астма непогано полегшуються гоголем-моґелем, який п’ється обов’язково натщесерце. У гоголя-моголе яєчні жовтки розтираються до білого кольору з цукром.
 • Є багато й інших народних рецептів, які можна підсилити за допомогою магічного заговору. Але пам’ятайте, що все це не скасовує походу до лікаря.

  Заговір на уста

  Ця заговір читається днем. Ви ставите перед собою недужого людини і починаєте читати над ним наступний текст:

  «На вустах раба Божого (ім’я людини) все розкривається, всьому намагаємося допомогти. Святий дух сам заходить, самі його впускаємо. Кашель весь, весь гній при тому з тіла виходить, здоров’я іншому тільки додається. Святий Отець, Син допомогу. Буде тільки так, як це було виголошено, мій ритуал працює. Амінь».

  На початку тексту чоловік, на якого цей текст читається повинен відкрити рот. Після того як цей обряд буде виконаний потрібно недужого перехрестити три рази. Такий обряд можна робити при сильних приступах кашлю. При бронхіті це зазвичай відбувається вранці.

  Заговір на голку

  Для проведення цього ритуалу вам знадобиться сім нових швейних голок. Цей ритуал потрібно проводити в ранковий час. Голочку потрібно загострити до червоного, потім опустіть її в стаканчик зі святою водою, яку ви приготуєте заздалегідь. Після цього так само потрібно вчинити з іншими шістьма голочками. Після цього на такий склянку з голками вимовляється наступний заговір:

  «Три сестри, ті, які родички самого диявола, ті які хриплять, ті які болять. Тих сестер ми з своїх гостей выпроваживаем. Як вони побачать сім вогняних стріл, так і піде до себе додому назад. Перша стрелушка моя буде тим сестрам в очі. Астма піди. Друга стрелушка поколит тим сестрам ноги їх. Третя стрелушка не дасть їм хворобу наговорювати. Четверта стрелушка руки тим негодницам пов’яже. Шоста не дасть серця битися. Астма пішла. А сьома стрелушка буде виженуть з них сам дух. Моє Слово міцніє, міцніше самого каменю стає. Як розповіла, тепер так і буде, по-іншому ніяк».

  Коли закінчите читати цей заговір, то потрібно дати хворим надпити сім ковтків з заговоренного склянки. Зробіть це максимально акуратно, адже там знаходяться голки. Потім ви йдете до першого дерева, яке знаходиться біля вашого будинку, і встромляєте в них ці сім голок. Коріння дерева після цього потрібно полити тією самою водою і сказати при цьому магічні слова:

  «Три сестриці, три дияволиця тут поховані. Немає їх більше в інших. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Заговір на святу воду

  У день убуваючого місяця вам потрібно відправитися в церкву і там набрати склянку святої води. Потім, коли вийдіть з церкви прямо, тут же потрібно прочитати заговір на такий стакан води:

  «Говорила жаба мати жабі доньці, коли сиділи вони на болотній купині. Ти собі поквакиваешь дочка моя, а раб Божий (ім’я) від кашлю глухого і мокрого як страждає. Прошу тебе його звільнити від недуги. Тобі-то выквакать цей кашель не важко, а йому боляче. Болісний Кашель, кашель сильний, тепер не з ним, тепер ні з ким. Як можу, так і звільняю. А він до мене прийде спасибі скаже, голову приклонит. Слово міцне. Замок. Ключ».

  Такий стакан заговоренной води акуратно донесіть до будинку і дайте маленькими ковтками випити тому, хто хворіє. Йому можна про магічний ритуал і не розповідати. До речі одне з правил, за якими магічний обряд буде діяти ще ефективніше, полягає в тому, що про нього бажано не розповідати стороннім людям, а краще взагалі нікому.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: