Сильні заговори від гіпертонії

Кілька років тому вчені довели те, що віруючі люди менше зазнають проблем зі здоров’ям можливо тут їм допомагає і заговір від гіпертонії. Їх термін життя набагато вище, ніж у невіруючих людей. Якщо ж розглядати підвищений тиск, то таке захворювання не поступається онкологічних проблем зі здоров’ям. Багато людей помирає від гіпертонії. Ось тільки віруючі люди менше піддаються цієї хвороби, ніж люди, які не вірять у вищі сили.

Зміст:

Сильні заговори від гіпертонії

Заговір від гіпертонії

Досить часто хворі не можуть знайти спосіб, що дозволяє їм швидко поправити своє здоров’я. Саме в ці моменти вони знаходять допомогу в магії, і починають читати заговір від гіпертонії. Гіпертонією прийнято називати лише процес, коли підвищується тонус судин.

Історія магічних ритуалів

На превеликий жаль, вік має свої недоліки коли різні хвороби починають давати про себе знати. У той час, коли починає наближатися старість, людина починає відчувати невеликі проблеми зі здоров’ям. В першу чергу, починаються стрибки тиску. Вони можуть виявляти причини неякісної екології, і постійних нервових зривів. У літньому віці частим випадком є гіпертонія.

Відрегулювати тиск набагато складніше, ніж може здатися на перший погляд. Ви, звичайно ж, можете звернутися за допомогою до спеціалізованих лікарів. Вони випишуть вам медикаментозне лікування. Ось тільки немає гарантії того, що вони вам допоможуть. У минулі часи наші предки не знали, що таке традиційна медицина і таблетки. Хворі зверталися за допомогою до магів і цілителів, щоб поправити своє здоров’я. Іноді потрібен особливий ритуал, а інколи було достатньо лише трав’яного відвару або заговору.

Ритуал за допомогою звіробою і обряд на лавр

Для початку, вам слід підготувати сухий звіробій і кільце для шиття. В кільце покладіть сушену траву. Хворий повинен тримати оберіг у своїй руці, затискаючи між двома пальцями. Якщо хвороба почне прогресувати, то обряд варто регулярно виконувати. Зрештою, результат настане, і ви станете відчувати себе набагато краще. Лікування цим методом досить часто практикують цілителі.

Для того, щоб покращити собі здоров’я і нормалізувати тиск, варто спорудити собі лавровий вінок. Ви можете або носити вінок, або ж просто кілька листочків лаврового листа. Якщо хвороба почне загострюватися, то просто потрібно облизати листочки. Лікування проводиться до тих пір, поки вам не стане легше.

Ритуал від гіпертонії з дубом

Для того, щоб провести цей ритуал, варто знайти найстаріший дуб, який росте у вашому місті. Наламайте з нього дубових гілочок і зробіть з нього віник. Чим більше буде листя на вінику, тим сильніше буде його сила. Віники повинні висіти по всій кімнаті хворої людини.

Бажано, якщо вони будуть розташовуватися у темних місцях. Важливо пам’ятати, що дубовий аромат повинен пахнути по всій кімнаті. Якщо вони почнуть в’янути, то їх слід помістити в кип’ячену воду. Над парою хворий повинен дихати. Вважається, що подібні інгаляції істотно знижують артеріальний тиск. Лікування досить швидко принесе свої плоди.

Настоянка з дуба і соки при підвищеному тиску

Дубове листя повинні настоятися протягом декількох тижнів. Для цього в склянку покладіть дубове листя та залийте їх горілкою. Після тривалого періоду, ви повинні з цього настою приготувати компреси, і накладати на проблемні місця. Проводите медичні маніпуляції щодня, і незабаром забудете про захворювання. Адже, якщо проводити лікування один раз, то він принесе лише тимчасовий результат. Можете цією настоянкою терти тіло на ніч.

Слова заговору звучать наступним чином:

«Читаю заговір, щоб отримати здоров’я для себе. Нехай ті слова, які я зараз озвучу, обов’язково збулися. Ні одне слово не зможе забутися і загубитися. Сік допоможе привести мої судини в порядок, і тиск моє не буде ніколи підвищуватися. Моє серце стане здоровим і не буде ніколи сильно битися. Голова кружляти ніколи не стане, а кінцівки стануть працювати без проблем. Хочу подіти свою хворобу подалі. Я, раба Божа (ім’я), бажаю знайти здоров’я, і прожити багато років. Лікування самостійно проводжу, і сподіваюся, що якісно. Амінь».

Настоянку приймати потрібно кожен день.

Настій від гіпертонії

В першу чергу, варто зробити настій з цибулі, меду і горіхової шкірки. В даний зілля варто налити кілька чарок горілки і настоюйте протягом тижня. Настоянка повинна вживатися кілька разів у день і щодня. Заговорювати зілля необхідно такими магічними словами:

«Я, раба Божа (ім’я), прошу допомоги у Господа, щоб він послав мені здоров’я. Мене спіткало недобре захворювання, і бажаю від нього швидше позбутися. Сподіваюся на те, що мої слова будуть почуті, і скоро збудуться. Тільки вищі сили здатні допомогти мені, і поліпшити стан мого здоров’я. Я розумію, що вік бере своє, і я не прошу бути постійно молодий. Я лише бажаю, щоб моє самопочуття дозволяло мені працювати, і приносило мені комфортне проживання. Прошу вищі сили почути моє прохання, і виконати її найкоротші терміни. Тільки на вас покладаю свої надії. Амінь».

Як бачите, в ритуалах від гіпертонії немає нічого складного. вам необхідно лише дотримуватися всіх правил, і максимально точно читати слова заговору. Потрібно пам’ятати і те, що важливо пам’ятати про віру. Чим сильніше ви будете вірити в допомогу вищих сил, тим швидше вас порадіє результат. Важливо розуміти, що магія не прощає помилок. Тому до неї варто звертатися лише з важливих причин, інакше наслідки від магії можуть бути непередбачуваними. У підсумку вам ще доведеться шкодувати про скоєне дії, і все життя розплачуватися за помилки. І не дай Боже, щоб розплачувалися ваші спадкоємці.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: