Заговір від печії

Печія – це дискомфортне відчуття за грудиною, його ще можна характеризувати як печіння або відчуття жару в грудній клітці. Зазвичай таке відчуття буває приблизно через годину після прийому їжі. Відчуття досить неприємне. Якщо немає можливості впоратися з ним за допомогою таблеток, то можна використовувати заговір від печії.

Зміст:

Заговір від печії

Сильний заговір від печії

Чому печія виникає?

Перш ніж запропонувати заговір від печії, давайте розберемося з тим, чому вона може виникати. Справа в тому, що якщо ці дискомфортні відчуття за грудиною турбують вас досить часто, то варто звернутися до лікаря, а не сліпо застосовувати народні засоби. В цілому ж причини печії можуть бути наступними:

Що потрібно, щоб заговір спрацював краще?

Вже, якщо зважилися зробити сильний заговір від печії, то робіть його по всім наведеним нижче правилами, оскільки це підвищить його результативність:

 • Самий сильний магічний обряд не подіє, якщо ви не будете в нього вірити. Віра тут має принципове значення, оскільки від цього запускається енергія, яка і дає можливість спрацювати такого заговору.
 • Бажано робити заговір від печії в період місяця, що убуває, оскільки за допомогою нього ви хочете від чогось позбутися життя.
 • Краще нікому не розповідати, що ви проводите магічний ритуал. Магія дуже навіть любить, коли до неї ставляться шанобливо з секретністю, від цього її ефект тільки підвищується.
 • Заговір на воду

  Самий простий ритуал, який можна провести, щоб вас як можна рідше відвідувало відчуття печіння – це прочитати заговір на воду. Вранці рано встаньте, налийте води і пошепки вимовіть на нього такі магічні слова:

  «Серед вод ти сильна вода, ти біль мою прибери, в свій океан забери, на глибоке дно опусти. Всі печалі змий, всі хвороби вмий, випити тебе так здоровим назавжди стати. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

  Після цього відразу випийте залпом цей заговорений склянку води. Така звичка, як питво склянки води перед їжею – це в принципі дуже корисно для травного тракту. Стакан води з ранку змиває всі шлаки зі стінок шлунка і запускає роботу кишечника. А якщо ще й накладати на таку водичку позитивну інформацію у вигляді заговори, то, це, звичайно, принесе свої результати. Таким ритуалом можна користуватися кожен день, поки це дискомфортне відчуття за грудиною назавжди не піде з вашого життя.

  Заговір на червоний перець

  Щоб провести цей ритуал на позбавлення від такого симптому знадобиться червоний гострий перчик. Тільки ні в якому разі не треба його їсти, а то ви тільки підсилите свою проблему. Ні, в даному випадку ви будете переводити свої тілесні больові відчуття на червоний перець. У день убуваючого місяця візьміть цілий перчик і потрібно читати на нього наступний магічний текст:

  «Ти гострий народження, гострота тобі звична, а мені вона незвичайна, вона мені заважає. Забери на себе мою гостроту, щоб не було її у мене в грудях. Вся почервоніння та гострота, що при мені є, нехай при тобі залишиться. Мені без неї добре, а тобі з нею звично, на тому і давай зійдемося. Червоний перець з ще більшою гостротою залишається, а раб Божий (ім’я своє) без гостроти та червоності, так йому краще. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Після цього червоний перець потрібно віднести у двір і кинути під дерево. Можна присипати зверху його сухим листям або гілками. Такий ритуал можна робити також при дуже сильному нападі печіння, він добре знімає дискомфортне відчуття. Але після варто повторити такий магічний ритуал ще раз через місяць.

  Заговір на мигдаль

  Добре допомагають впоратися з печією мигдаль. Ці горішки зможуть нейтралізувати кислоти від шлункового соку, тому що в них самих знаходиться багато лугу. Але перед тим як з’їсти горішки на них ще можна наговорити магічний текст, тоді це ще більше посилить дію мигдалю. Отже, візьміть у долоньку чотири-п’ять горішків мигдалю і нашепчите на них такий магічний текст:

  «Здоров’я в тому, що в руках тримаю, здоров’я там, де сама не припущу. Як з’їм горішок, так в мені дух здоров’я і прокинеться. Як оса печія відлетить. Як вони в мені виявляються, так мені краще і стає. З’їдаю – одужую. Амінь».

  Чим більше енергії здоров’я, просто гарного настрою ви вкладете у цей текст, тим краще спрацює такий магічний ритуал. Після цього треба з апетитом з’їсти мигдаль, який знаходиться у вас в руці.

  Заговір на відвар ромашки

  Відвар ромашки володіє заспокійливими властивостями. Це означає, що його можна випити вже після того, як напад дискомфорту пройшов. Він допоможе відновитися слизової шлунка. Якщо прочитати на такий відвар ще й цілющий заговір, то це стане магічною профілактикою проти майбутніх таких нападів. Заваріть відвар ромашки і прочитайте на нього наступне:

  «Ромашку випиваю, весь кислотний наліт зі стінок змиваю. Здоровим стаю, ніколи печія більше не причепиться. Як ромашка до мене потрапляє, так печія назавжди пропадає. Ключ. Замок. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

  Після цього пийте ромашку. Але важливо також правильно пити. Відвар потрібно обов’язково пити в теплому вигляді і обов’язково дрібними ковтками. Трав’яні відвари можна пити залпом або великими ковтками. Тоді їх цілюща дія значно знижується.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: