Заговори проти зайвої ваги

Щоб залишатися красивими і стрункими жінки вдаються до різних способів. Це й дієти і грамотні фізичні навантаження, не оминають вони і магічні способи. Заговір від зайвої ваги здатний підсилити всі інші дії, які жінка застосовує, щоб залишатися у формі. До того ж це дуже приємний спосіб позбутися кілограмів.

Зміст:

Заговори проти зайвої ваги

Заговір від зайвої ваги

Як працює заговір?

На харчову поведінку дуже впливають наші думки і звички. Якщо чоловік звик їсти багато, що і коли захоче, то схуднення для нього може стати складним завданням. Заговір від непотрібних кілограмів здатний налаштувати правильний хід думок, щоб дієта та фізичні навантаження переносилися набагато краще.

Магічне слово діє так, що позбутися кілограмів стає азартною завданням, яка навіть приносить задоволення. Але важливо розуміти, що людина, що читає такий заговір дійсно повинен хотіти позбутися ваги. Тому що саме сила його бажання запустить потрібний магічний заговір в дію.

Якщо ж людині в принципі нормально бути з надмірною вагою, і він хоче прибрати його лише для того, щоб сподобатися іншим, то магічний ритуал зовсім може не спрацювати. Все тому, що справжнє бажання говорить протилежне. Так, що тут дуже важливо прислухатися до себе і зрозуміти чого хочете саме ви.

Коли можна застосовувати цей заговір?

Запустити силу дії заговору проти надмірної ваги можна в наступних ситуаціях:

В принципі можна застосовувати цей обряд і без паралельних дієт і вправ. У цьому разі заговір від ваги буде працювати на те, щоб знижувався апетит природним чином, сам по собі. Але все ж ефективніше буде застосувати ритуал паралельно з іншими заходами при схудненні.

Заговір на образ себе

Якою б заговір для звільнення від не потрібної ваги ви не вибрали, необхідно проводити його, коли місяць буде спадати. В цьому випадку навіть сама природа буде сприяти більш результативному ритуалу допоможе схуднути. Заздалегідь підготуйте церковну свічку. Сідайте за проведення ритуалу, коли місяць вже вийде на небосхил. Звільніть приміщення від людей і домашніх тварин. Зробіть так, щоб вам ніхто не міг перешкодити, поки ви не проведе ритуал до кінця. Запаліть свічку. Пару хвилин можна просто дивитися на полум’я свічки, це допоможе розслабити свідомість. Потім, коли думки в голові заспокояться, закрийте очі і уявіть перед собою саму себе. Розгляньте себе в деталях. Зверніть увагу на те, що вам у собі подобається, а що хотілося б змінити на краще.

Прислухайтеся до себе, які відчуття, почуття ви відчуваєте стосовно самої себе. Є там любов, прийняття себе такою, яка ви є. Коли ви просканируете себе на предмет почуттів, то прочитайте такий заговір:

«Перший день раба Божа (ім’я) до місяця виходила. В очі місяці, в очі самій собі дивилася. В той же день вона себе приймала. Я її відчувала любов, я її відчувала любов, як серед вод любові вона було. Все зайве в той день ішло, краса залишалася, любов залишалася, все зайве прибрати вдавалося. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

Цей ритуал від надлишку ваги дуже добре працює на прийняття себе, на любов до себе. Справа в тому, що з допомогою надлишкових кілограмів людина часто захищається психологічно. Так, ось доза любові до себе допомагає донести вашому організму відчуття про те, що йому більше нічого бояться, що воно може розслабитися і жити в спокої. Якщо цей ритуал пройшов успішно, то вже на наступний день ви відчуєте більш глибокий зв’язок зі своїм тілом. Воно стане вашим другом. І разом зі своїм другом ви почнете шлях до стрункості, краси, але головне душевного спокою.

Заговір на воду

Добре працюють ритуали проти зайвої ваги, пов’язані з водою. У воді організм, як правило, розслабляється, від цього контакт з ним налагоджується. Навіть така банальна процедура як ранковий і вечірній душ може стати магічною, якщо застосовувати заговір.

Стоячи під душем закрийте очі і відчуйте вплив води на себе. Як вам від води тепло? Холодно? Приємно? Коли тілесні відчуття будуть на максимумі, то прочитайте такий магічний заговір:

«Слово у воді розтануло, слово у воді набуло чинності. Стікає з допомогою тієї води заговоренной все, що мені надмірне, все, що мені непотрібне, все, що мені тягарем. Стою я легка, стою я красива, струнка. Я є, моє тіло є. Я і є моє тіло. Всі змиваю непотрібне, залишається на мені краса та легкість».

Добре також під час заговору представляти себе статуеткою, з якої вода змиває шар пилу. Прямо візуалізуйте, як ця статуетка починає блищати. Такі картинки разом з заговором допоможуть налаштувати вас на радісні відчуття та благополуччя.

Цей ритуал теж спрямований на гармонію з собою, наслідком якого є і прекрасний зовнішній вигляд.

Заговір на місяць

Чим більше кохання ви себе відчуваєте, тим простіше вам буде виглядати чудово. Для цього заговору в період місяця, що убуває вам потрібно вийти на відкритий простір, це може бути балкон або вулиця. Потрібно вийти в ночнушке, але без нижньої білизни. Дивіться на місяць і говорите:

«Місяць убуває і я убываю. Разом з жиром йдуть проблеми, разом з проблемами йде жир. Обновлююся, як вся природа оновлюється. Ось вона я, люблю себе, одна така, як місяць собі в небі свічку».

Говорити це можна навіть з невеликим викликом. З пристрастю і любов’ю до себе. Таким чином, ви зізнаєтеся в коханні самій собі. Це етап, коли ви будуєте довірчі відносини зі своїм тілом.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: