Заговори, щоб пішов чоловік

На жаль, статистика говорить про те, що достатня кількість жінок страждає від чоловіків-тиранів. Чоловік у таких випадках пригнічує жінку психологічно, у найжахливіших ситуаціях справа доходить і до фізичного насильства. Залишати це просто так не можна. Необхідно звертатися в спеціальні психологічні служби, а тимчасово пом’якшити ситуацію допоможе заговір. Як позбутися від чоловіка за допомогою заговори?

Зміст:

Заговори, щоб пішов чоловік

Заговір на позбавлення від чоловіка тирана

Як виникає така ситуація?

Складність такої ситуації полягає в тому, що жінка далеко не відразу впізнає в своєму чоловікові чоловіка тирана. Часто трапляється таке, що чоловік на початку відносин веде себе надзвичайно романтично, він проявляє турботу до коханої, красиво доглядає. Тільки іноді за ним можна помітити, що він у дрібницях проявляє твердість. Але закохана дівчина часто списує це на силу його любові до неї. І ось, коли клятви вірності дані назавжди з чоловіка раптом з’являється тиран. Звичайно, жінка в розгубленості.

Перша думка про те, що треба брати розлучення і йти негайно найвірніша. Але за нею у внутрішній конфлікт набуває думка про те, що це її улюблений чоловік, жінка починає згадувати, що вона за ним замужем, що любить його. В такі моменти в голову лізуть тільки найсильніші моменти любові. І в підсумку дружина залишається, запевняючи себе в тому, що це була випадковість.

І тільки, коли ситуація насильства психологічного або фізичного повторюється знову вона розуміє, що опинилася в пастці. Жінка любить чоловіка тирана. Вона в розгубленості. Правильно підібраний і проведений заговір у цій ситуації допоможе прийти в себе і прийняти правильне рішення, від якого залежить майбутнє жінки і її дітей, якщо вони є.

Коли можна застосовувати цей заговір?

Ось в яких ситуаціях варто звернутися до заговори, який допоможе позбутися від чоловіка тирана:

Заговір на свічку

Можна зробити магічний ритуал на церковну свічку. Купити її потрібно в день убуваючого місяця. вам потрібно буде усамітнитися зі свічок так, щоб вам ніхто не міг перешкодити. Запаліть свічку. Спочатку просто закрийте очі і налаштуйтеся на вимовляння заговору. Подумайте, від яких почуттів у вашій душі, вам хочеться позбутися. Тому що насправді, щоб позбутися такого чоловіка треба змінитися самій, а значить змінити свої почуття. Адже вам хочеться, щоб життя протікало в іншій реальності, більш щасливою?

Коли душа буде сповнена різноманітних почуттів, а голова думок, то починайте читати наступний магічний текст:

«Раба Божа (ім’я) була слабка, а стала сильна. А закутках своєї душі силу та виявила. Як користуватися не знала, але навчилася. З тією силою прогнати геть з життя все те, що зло і біль завдає назавжди. Щоб не було його, щоб не було мене тієї поруч з ним. Той, який наді мною владу має, той її мені віддає, не він один тепер править, тепер я сама своїм життям правлю. Сама по собі і не страшно, сама по собі і впораюся. Прийшов гостем, пішов гостем, тебе більше немає в моєму житті. Без болю йди. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Говорити це треба так, щоб дійсно проживати свій намір залишитися без цього чоловіка. Доки ви знаходитесь у відносинах з ним, ви віддаєте йому частину своєї сили, він ніби відповідальний за ваше життя. З цією заговором сила вам назад повертається і у вас є повноваження розпорядитися нею так, як вам захочеться. Свічка, яка брала участь в ритуалі, повинна догоріти до кінця. Бажано в цей вечір більше ні з ким не розмовляти, а відразу відправлятися спати.

Заговір на відворот чоловіка

Щоб не відбувалося в подружніх відносинах, у них завжди присутня любовна прихильність. Саме любовні почуття і не дозволяють жінці піти з цих нездорових відносин. Цей магічний заговір спрямований на те, щоб убити любовні почуття, у цьому випадку завершити відносини з таким чоловіком буде набагато простіше.

Це заговір – відворот. Щоб його провести вам знадобиться сіль шматок м’яса, нова дошка та новий ножа. За м’ясом та кухонним інвентарем вирушайте в день убуваючого місяця. Потім в той же вечір наодинці з собою потрібно різати м’ясо на дрібні шматочки за допомогою нового ножа на дошки і говорити:

«Що припаяно, то розпаяно, того немає більше. Немає більше любові в серці. Серце раби Божої (ім’я) тепер навіки віків вільно від серця раба Божого (ім’я). Вся любов порізана на шматки, не залишилося її більше, не знайти цілого шматка. Кров’ю стікає, болем швидкої йде. Не тримає, не терпить, не впізнають один одного колишніх коханих. Вся кривава зв’язок рветься обривається, місце, що звільняється. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

М’ясо потрібно порізати на дуже дрібні шматки. Навіть, якщо під час проведення ритуалу ви відчуєте відчай, запаморочення все одно знайдіть в собі сили довести цей ритуал до кінця.

Всі почуття, які будуть приходити під час обряду — приймайте, просто проживайте їх. Таким чином, ви звільняєте себе від любовної залежності. У цей же вечір потрібно згодувати порізане м’ясо бродячим тваринам.

Заговір – одворот на постіль

Бувають пари пристрасть, секс яких тримається тільки на гострих почуття ревнощів, злості. Такі пари спочатку сваряться, можуть навіть побитися, а потім займаються сексом. У парах з насильством це теж трапляється. Тут, як правило, дуже сильна сексуальна прив’язка. Щоб від неї позбутися, потрібно провести заговір – одворот на постіль.

Дружині потрібно взяти простирадло, на якій вони сплять з чоловіком або можна просто лягти на ліжко, але робити це важливо, поки його немає вдома. Закрийте очі і згадайте всі моменти сімейного життя, які пов’язані з сексом і насильством. Після цього читайте такий заговір:

«Як постіллю пов’язані, так постіллю і розв’язані. Тепер не жарко, не холодно, тепер не самотньо, тепер без сили. В тій ліжку холод і байдужість, які в тій ліжку він чужий, вона чужа, були найрідніші, стали самі чужі. Холод, сніг, прощання на білих простирадлах. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Говорити ці слова потрібно дуже енергійно і впевнено, вкладаючи в них усю силу своєї особистості. Так ви зменшите градус пристрасті у стосунках, а відповідно піде і градус насильства, якщо ми говоримо про парах, де секс зав’язаний на насильстві. Якщо тільки це пов’язує вашу пару, то дуже скоро ви розлучитеся.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: