Сильні заговори від болю в попереку

У давні часи, коли медицина ще не була розвинена, різні недуги лікували знахарі і травники. У сукупності з лікуванням травами використовували і замовні речі, які давали якусь установку і впливали на самонавіювання, за допомогою чого лікувальний ефект проявлявся швидше. Для лікування хворих спін використовувався заговір від болю в попереку.

Зміст:

Сильні заговори від болю в попереку

Заговір від болю в попереку

Стародавнє заклинання

Один з найстаріших ритуалів, який зустрічається ще в «Повісті тимчасових років» робиться за допомогою води і рушники. Проводити обряд можна коли завгодно, головне дотримуватися таїнство і сховатися в затишному місці, щоб ніхто вас не потривожив. Для ритуалу потрібно:

У каструлю налити киплячу воду, і кинувши в неї рушник, починають читати заговір:

«Тіло хвороби відпустіть, раб Божий (ім’я) нехай не займається, по підлозі від болю не катається. Нехай біси з собою всі недуги у спадок свій понесуть».

Замовні слова слід повторити тричі.

Потім необхідно дочекатися повного охолодження води, вийняти з каструлі рушник і приступати до лікування. Для цього пацієнта укладають на живіт і обмотують його рушником в районі попереку. Щоб ліки подіяло знадобиться полежати на підлозі близько півгодини, але зазвичай полегшення приходить практично відразу.

Заговір білий, тому не буде жодних наслідків. Не потрібно нікому давати ніяких відкатів. Втім, якщо у хворого серйозне захворювання, більш ефективним буде курс уколів або пояс з собачої шерсті.

Заклинання від сильних больових відчуттів

Заговір від сильної болі в попереку читають на воду або молоко. Це питво пацієнту дають випити. Даний ритуал вважається дуже дієвим. Перед собою ставлять склянку з рідиною і читають заговорный текст.

«На Божу милість сподіваюсь, світлі сили закликаю очистити весь утін раба Божого (ім’я), очистити всю білу спину, плоть і кров червону. Працюйте кістки і суглоби, напів-суглоби, кожен хребець і куприк. Утін піди зі спини, на поріг выкотись, а звідти дорога твоя в поле чисте призведе. Там твоє місце, там тепер буде твій дім, на спину більше не смій повертатися, та на кістках і суглобах обертатися. Амінь».

Банний заклинання

Важливо пам’ятати, що при міжхребцевої грижі або остеохондрозі відвідувати парилки категорично заборонено. У таких випадках треба йти тільки за кваліфікованою допомогою, а не грати з заговірми. Якщо ж біль в попереку пов’язана з втомою, то допоможе ще один дієвий метод позбутися від болю в спині прочитати заговір в лазні. У лазні потрібно парячись, березовим віником читати текст заговори:

«Вітер роздуває вогонь, банний пар обдає поперек. Всі скорботи, хвороби й смутку розчиняться і пором в повітря підуть, хвороби з собою заберуть».

Вийшовши з парильні, виливають на себе відро холодної води і читають другу частину заговори:

«Червона дівиця, чиста водиця. Ти змиваєш весь бруд, розбиваєш валуни. Так обмий тіло моє очисти від скорботи-недуги. Схорони всі нещастя і хвороби на дні океану, щоб вони не могли звідти більше піднятися».

Перед відходом з лазні необхідно обов’язково сказати промову:

«Антипко та Анфіска – банні господар та господиня. Низько вклоняюсь, та дякую за чесну пар. Амінь».

Найсильніший обряд

Найдієвіший обряд від болю в спині. Ритуал рекомендовано проводити у фазі убуваючого місяця. Для обряду потрібно:

На підлогу стелять рушник і ставлять на нього пацієнта. Киплячу воду заважають кочергою за годинниковою стрілкою і говорять слова:

«Бог Всюдисущий, Всемогутній. Слово Твоє завжди вірне, міцне, непорушне. Вода ключова стань, як жива – допоможи моєму тілу знову знайти себе, скверну і хвороба з нього відшкребти. Нехай боліти перестане тіло, нехай не стогне, не ниє. Амінь».

Заговоренной рідиною слід умити пацієнта і обтерти спину. Такий ритуал необхідно проводити регулярно протягом 40 вечорів. Часто його використовують від болю в суглобах.

Ритуал з домашнім тваринам

Якщо у вас в будинку живе собака, то можна провести цей обряд. Беруть шматок хліба і труть їм поперек, примовляючи слова:

« Божа Мати, поможи недуга з моєї спини зняти. Мої слова чіпкі до їжі лепкие. Нехай з мене хвороба відклеїться, та до їжі приклеїться. Хвороба з мене я прошу зняти, собаці віддати. Моє слово кремень, замок на ньому як ремінь. Амінь».

Хлібом потрібно нагодувати свого вихованця.

Друга варіація даного ритуалу передбачає викочування м’якушкою. Для цього беруть цілий хліб і відрізають від нього скоринку, витягують весь м’якуш і роблять з нього кульку, якою викочують причинне місце, паралельно читаючи заговір. Заклинання слід повторити тричі. Після проведення обряду, необхідно віддати м’якуш псові, і простежити щоб він його обов’язково з’їв.

Допомагають заклинання позбутися від больових відчуттів?

Вірити чи ні в чарівну силу слова особиста справа кожного. Однак, не варто забувати, що в будь-якому разі болю в спині це дуже серйозно і жарти зі здоров’ям погано закінчуються. Необхідно в будь-якому випадку здатися фахівця.

Деякі захворювання необхідно лікувати тільки шляхом хірургічного втручання. Заговір ж краще використовувати як доповнення до основної терапії. Краще всього, якщо обряди буде проводити людина, що має досвід в мануальної терапії. Якщо у виконавця немає масажної практики, то краще обмежити фізичний вплив, що застосовується до спини.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: