Заговори, щоб позбавитися від бідності

Ніхто з людей не хоче страждати від бідності. Але деяких страх збідніти може просто переслідувати. Таке може статися, якщо людина жив у бідній родині, потім подорослішавши, йому вдалося вибратися з цього стану і тепер він боїться повернутися туди знову. Як профілактику проти злиднів можна використовувати заговір від бідності.

Зміст:

Заговори, щоб позбавитися від бідності

Заговір від бідності

Як працює заговір?

Мудреці говорять про те, що в корені багатого людини від бідного відділяє мислення. Так ось заговір від бідності налаштовує мислення людини на інші хвилі. В результаті у людини змінюються думки про гроші. Якщо раніше гроші для нього було поняття про дефіцит, то після виголошення такої заговору гроші для людини будуть асоціюватися з достатком. Заговір на безбідне життя змінює інформаційне поле навколо людини. Якщо люди після такого магічного ритуалу будуть відслідковувати себе більш уважно, то вони можуть помічати у себе нові, більш позитивні думки про гроші. А такі думки і будуть притягувати багате життя.

Приклад зміни негативних думок на позитивні після виголошення заговори:

Заговір від бідності потрібно читати часто тоді він допомагає підняти свої вібрації від страху бідності до радості і відчуття достатку. А, як відомо, в життя приходить те, що є в його відчуттях. Якщо до цього він боявся жити бідно, то така ймовірність автоматично збільшувалася. А ось після магічного ритуалу, якщо деньга буде приходити легко і завжди на стан легкості і радості.

Коли можна застосувати цей заговір?

Читати заговір від бідності можна в таких життєвих ситуаціях:

 • Такий магічний ритуал допоможе позбутися від тривожних думок з приводу бідності. Буває люди живуть в достатку, але страх втратити матеріальні блага призводить до того, що вони зовсім не здатні насолоджуватися тим, що мають.
 • Читати такий текст і робити ритуал можна і потрібно, якщо ваше життя вже відвідали фінансові труднощі. Це говорить лише про те, що ваші страхи з приводу фінансів почали матеріалізуватися. В цьому випадку доведеться докласти трохи більше енергії, щоб змінити цю ситуацію на краще.
 • Читати заговір можна і в тому випадку, якщо ви відчуваєте, що все гаразд, але ви як ніби застрягли на якомусь фінансовому етапі. вам хочеться більше у фінансовому плані, ви докладаєте для цього всі зусилля, але обставини, як ніби не пускають вас до більш високих результатів.
 • Робити ці ритуали можна і просто для профілактики, щоб ваш грошовий потік тільки збільшувався в житті.
 • Заговір на монетку

  Зростаюча місяць дозволить зробити так, щоб вибраний вами магічний ритуал спрацював ще краще. Для цього ритуалу в день зростаючої місяця потрібно відправитися на ринок або магазин там купите те, що вам потрібно для будинку. Виберіть зі здачі найбільшу монетку і відкладіть її в окреме приміщення гаманця. Дочекайтеся вечора. Бажано, щоб місяць вже з’явилася на небосхилі. Вирушайте на самий ближній перехрестя, який знаходиться від вашого будинку. З собою візьміть ту саму монетку. Дочекайтеся моменту, коли на перехресті нікого не буде, ні машин, ні людей. вам потрібно встати в самій середині перехрестя. Підкиньте вгору монетку, нехай вона летить і падає на підлогу, а ви читайте магічний текст:

  «Росло дерево, що росло грошове, у дорозі собі місце знайшла. Те дерево не із зерна, а з монети зросла. Зросла-проросло багатством в моєму житті. Мень оберігає, мене збагачує. Я кину монетку, я деревце грошове для себе вирощу. Так будуть до мене з усіх чотирьох сторін приходити гроші. Наді мною зверху звисати, під ногами відчувати їх буду. Скрізь їх бачу, скрізь їх відчуваю себе на безбідне життя заговорюю. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Монетку залиште лежати, самі йдіть додому. У цей вечір бажано більше ні з ким не розмовляти. Якщо в ніч після цього ритуалу вам присняться дивні сни, то постарайтеся їх записати. А потім подумайте, з якими відчуттями життя пов’язані ці сни. Уві сні в цю ніч можуть піднятися глибинні установки, пов’язані з грошима і якщо була порчі то прибрати її.

  Заговір на яйце

  Щоб зробити цього ритуал на багате життя вам знадобиться свіже куряче яйце, сіль, вилка, посуд. Практично ви будете готувати собі грошовий омлет. Робити це потрібно обов’язково в день зростаючої місяця. Краще це робити увечері, коли місяць вже з’явиться на небосхилі. Яйце розколіть в миску, збийте виделкою яйце і потрібно читати магічне слово:

  «Як яйце повноцінне, ціле, кругле, так і життя моя така. В достатку я, всього вистачає, весь свічуся багатством. Деньга йде, як курка яйце кожен день несе. Життя багате приходить, на сльози бідності часу немає. Колочої, багатство своє сколачиваю, все навиворіт в житті перевертаю. Всього вистачає, смачна життя, приправлена всім. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

  На останніх словах потрібно ваше збите яйце, посолити. До речі перед тим, як читати цей заговір поставте на маленький вогонь сковорідку. Після того як текст буде прочитаний влийте збите яйце на розігріту сковорідку. І підсмажте такий омлет. Потім вам треба його з’їсти.

  Бажано, щоб на момент поїдання ви були дуже голодні, з’їсти такий грошовий омлет важливо з хорошим апетитом.

  Заговір у повню

  Якщо стан бідності та злиднів дуже вас дістало. Якщо з цього приводу ви відчуваєте сильні негативні почуття, такі як розпач, злість і розчарування, то можна зробити такий сильний заговір. Його потрібно робити повний місяць. В ті добу, коли буде повний місяць, з ранку вирушайте в церкву. Там читайте молитви, щоб позбутися від своїх негативних почуттів. Якщо хочеться, то обов’язково плачте, це дозволить вам очистити душу від важких переживань. Коли вже будете йти з церкви, то купіть одну свічку.

  З цієї свічок, яку ви купили ввечері, вже в темний час доби вирушайте на відкрите повітря, де ви зможете застати повний місяць. Запалюйте свічку і дивлячись на місяць читайте наступний заговір:

  «Місяць повна світла, я повна смутку. Ти місяць віднеси мою печаль, а наповни мене світлом. Щоб вся я була світла, щоб життя була моя багата. Щоб багатство і любов на той світ мій внутрішній слеталось. Як свічка догорить, так печаль моя піде разом з убогістю. Як місяць оновиться, так і життя моє оновиться. Амінь».

  Після цього вирушайте спати, свічці з ранку дайте догоріти до кінця.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: