Наскільки ефективний заговір від глистів?

Якщо у людини з’являються глисти, то це відразу стає помітно. Якщо з’явилися паразити, то чоловік стає млявим, і відразу починає втрачати вагу. Більш того, його колір особи стає настільки блідим, що нагадує білий колір. Заговір від глистів – це універсальний і дієвий народний метод, який допоможе там, де не зможе допомогти звичайна медицина. Тим більше, що звичайна медицина допомагає протягом тривалого періоду часу. А заговір дозволяє швидко і ефективно очистити організм від паразитів.

Зміст:

Наскільки ефективний заговір від глистів?

Заговір від глистів

Легкий заговір зможе провести навіть дилетант в області магії. Подібні ритуали настільки прості у виконанні, що їх можна проводити самостійно в домашніх умовах. Ніякої підготовки не потрібно. Єдине, що вам потрібно, це дотримуватися всіх правил, зазначених в описі, і дотримуватися порядку виконання дій.

Простий спосіб позбавлення від глистів

Проводиться ритуал тільки тоді, коли на небі щербатий місяць. Така місяць сприяє зниженню кількості глистів, і через деякий час ви зможете повністю від них позбутися.

Візьміть склянку води, на яку слід читати наступний заговір:

«Черв’як може перебувати лише в землі, і фруктах. Нехай він відправляється під землю, і лежить у могилі. Він має право є лише мерця, а ось живої людини не повинен турбувати. Нехай він відправляється в коров’ячі коржі, а ось мене, рабу Божу (ім’я), не чіпає. Я бажаю, щоб у мене була нормальна життя, і не було проблем зі здоров’ям. Паразит може знаходитися в будь-якому місці, от тільки нехай мене не турбує. Бажаю, щоб паразит з мене вийшов, і більше ніколи не повертався. Мої слова Господь повинен почути, і допомогти мені в цій складній ситуації. Амінь».

Заговорена вода має ще кілька хвилин постояти, і зарядитися повної енергетикою людини. Після цього хворий повинен її випити. Фахівці стверджують, що позбавлення від глистів настане незабаром.

Магічний ритуал, спрямований проти глистів

Для того, щоб провести ритуал, вам необхідно покласти руку на живіт, і робити погладжування. Під час виконання цих дій, не забувайте читати правильний заговір.

«Я, раба Божа (ім’я), читаю свої молитви, адресовані Господа нашого. Тільки він зможе допомогти мені, і не візьме плати за це. Бажаю, щоб сили небесні послали мені спасіння, і захистили мене від паразитів всередині. Захворювання це катує мене. Я не можу більше миритися з таким збігом обставин. Прошу, Господи, тільки ти зможеш мені допомогти. Пошли мені сили для того, щоб я могла справлятися з глистами. Мені здається, що вони скоро мене з’їдять. Нехай вони відправляються на корм пташенятам, адже вони їм потрібніше. Прошу, почуй мої слова, і ниспошли мені свою благодать. Амінь».

Заговір на хліб

Вам потрібно купити булку хліба, і відрізати від неї окраєць. Іншими словами скоринку. Після цього ви повинні намазати її часником, і заговорити її певним заговором.

«Нехай хробак кличе до себе всіх своїх рідних, і знайомих. Щоб вони покинули моє тіло, і більше ніколи не поверталися. Бажаю, щоб вони назавжди очистили мій кишечник. Часник прийшов мені на допомогу, і дозволить мені позбутися від глистів. Паразити мені не потрібні, тому я роблю все, щоб позбутися від них в найкоротші терміни. Я, раба Божа (ім’я), перепробувала багато способів. От тільки жоден мені не підійшов. Єдиний варіант, це звернутися за допомогою до магії. Тільки вона здатна вирішити цю проблему швидко і ефективно. Господи Боже, вислухай мої молитви, і пошли мені швидкого одужання. Амінь».

Тепер ви повинні з’їсти цю корочку і тоді цей гад паразит загине.

Дієвий обряд

Цей самий сильний ритуал дуже популярний, адже сучасні продукти харчування та екологія настільки непередбачувані, що захворіти глистами легко навіть дорослій людині. Не варто говорити вже про те, що дитина більше допитливий, і йому набагато легше захворіти даним захворюванням. Тому, батьки намагаються допомогти дитині будь-якими способами. Для ритуалу вам знадобиться:

Вам слід запалити відразу всі дев’ять свічок, і прочитати знайому молитву. Краще читати її більше, ніж один раз. Тоді ймовірність позитивного результату збільшується в рази. Після цього потрібно подивитися на вогонь, і читати заговір.

«Паразит почав жити в мені, рабу Божу (ім’я), не по причині того, що його послав Господь Бог, або Пресвята Богородиця. А через те, що його послав Сатана. Проганяю паразита з свого тіла. Якщо він не надумає йти, то я піду просити допомоги у Всевишнього нашого. Адже тільки він зможе прогнати глисти з мого тіла. Господь пошле на нього всіх Ангелів та Архангелів, і вони силою змусять паразита покинути мене. Поб’ють вони хробака, і рассекут на дрібні частини. Вони допоможуть йому вийти, і ніколи не повертатися. Можливо, інша людина і мріє про паразитів. Ось тільки в мої мрії це абсолютно не входить. Мої слова уособлюють замок, який ніхто не зможе відкрити. Амінь».

Якщо ви правильно станете проводити ритуали, і бездоганно виконувати всі умови, то збільшите ймовірність швидкого одужання. Якщо ви бажаєте посилити ефективність магічних обрядів, то вам слід проводити їх в сукупності з медичними препаратами. Пам’ятайте, що будь-яка проблема вирішувана – важливо тільки з повною відповідальністю підійти до справи.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: