Ефективні заговори на кожен день

Для вдалого дня необхідно прикладати особливі зусилля. Ви повинні турбуватися про те, щоб ваші справи і бажання здійснювалися. Саме для цього необхідно використовувати заговору на кожен день, які потрібно читати. Саме вони призначені для того, щоб покращити і полегшити ваше життя. На кожен період має свої заговір, тому необхідно чітко слідувати всім правилам, і ні в якому разі не порушувати порядок дій.

Зміст:

Ефективні заговори на кожен день

Заговір на кожен день

Адже це може вплинути на результативність ритуалу. Більш того, якщо провести ритуал не в той час, то він не тільки не допоможе, але і принесе негативні наслідки значить заговору і обереги на кожен день повинні бути вчасно проведені.

Заговори і прикмети по понеділках

Всім відомо, що досить понеділок важкий період. У цей період тижня ви повинні прокидатися трохи пізніше, ніж робите це зазвичай. Перед тим, як приступити до виконання роботи, прочитайте наступні слова: «Хай збудеться все, про що я мрію. Нехай здійсниться все задумане мною, рабою Божою (ім’я). Слова молитви я читаю, і збудеться все те, що я хочу. Амінь».

Для цього часу тижня є свої прикмети, на які слід звертати увагу. А саме:

Заговір по вівторках

Вівторок досить легкий і щасливий тому заговору і поради на кожен день в цей час здійсняться швидко і легко. Якщо ви вирішили в цей час піти погуляти, або вам потрібно на роботу, то переступати поріг слід за певним обрядом і потрібно читати обереги. Затримайте дихання, і прочитайте слова молитви.

«В ясний і прекрасний день, я не буду плакати. Ніхто не зможе зіпсувати мені настрій, і всі мої справи будуть приносити тільки позитивні емоції. Порча і порчі мені не знайти. Сили небесні прийдуть мені на допомогу. Вони будуть мене захищати, і злого ока берегти. Кожен вівторок ідеальний. Амінь».

Заговір по середах і поради, які відносяться до четверга

У той час, коли ви вмиваєтеся у середу, слід прочитати цей заговір на благополуччя вод:

«Вранці вмиватися я прийшла, і удачу знайшла. Нехай удача постійно перебуває у мене. А моя сім’я буде щасливою. Амінь».

Прикмети кажуть, що ніколи по середах не варто починати важливих справ. Швидше за все, нічим хорошим вони не закінчаться. Ще є прикмети з приводу переїзду. Якщо ви надумали переїхати в інше місце проживання, то нічого у вас не вийде. Через деякий час вам доведеться повернутися на старе місце.

У четвер же вам варто прокинутися до того, як зійде сонце. Визирніть у вікно, і як тільки почне підніматися сонце, прочитайте наступні слова:

«Доброго дня я собі бажаю. Білі сили допоможуть мені почати день добре, і залучити до себе щастя. Мій дім хай переповнює позитивна енергетика, і ніхто не зможе її змінити. Прошу сили небесні допомогти мені, і захистити мене, і мій будинок. Я віруюча людина, тому надіюсь на волю Господню. Амінь».

Прикмети кажуть, що, якщо ви прокинетеся рано вранці, та вмиєте своє обличчя з посуду із срібла, то ніхто не зможе накласти на вас порча. Це буде для вас захистом на довгий час. Здоров’я ваше покращиться, і хвороби підуть.

Поради на п’ятницю

Щоранку, коли ви будете одягатися, необхідно читати наступну молитву:

«П’ятниця прийшла і привела з собою удачу. Ось зараз я повністю одягнуся, і піду з нею на зустріч. Сподіваюся, що принесе мені успіх у справах, і тільки позитивні емоції».

Ніколи в п’ятницю не приступайте до виконання нової роботи. Не варто також планувати якісь справи. Не варто розважатися в цей час. Адже тоді скоро вас будуть чекати неприємності і сльози. Якщо вам необхідно вирушити на свято, то краще заздалегідь підготувати собі різні обереги.

Молитви в суботній ранок

Коли будуть зачісуватися вранці, необхідно прочитати наступні слова:

«Якщо є людина, яка бажає мені зла, то нехай він страждає. Господи, ти єдиний, хто може мені допомогти. Уповаю на твою захист і справедливість. Захисти мене, щоб інший ворог ніколи не зміг на мене вплинути. Амінь».

У цей період можна переїжджати. Можна також починати нові справи. Після того, як ви приступите до якого-небудь справі, ви зможете його виконувати тільки по суботах. Тільки по суботах магія дозволяє перестилати постіль і діють її обереги з цього приводу. Тоді в будинку цілий рік буде щастя, і сміх дітей.

Священний день неділі

Відкрийте центральну двері, і прочитайте слова молитви яка буде допомагати знайти любов прогнати біль:

«Господи, це тільки твій день. Прошу тебе, пошли мені щастя. Нехай все задумане здійсниться, і настане успіх. Мої бажання і прохання нехай здійсняться. Бажаю, щоб моя сім’я поліпшила рівень свого життя, і назавжди залишалася разом. Не хочу, щоб ми розлучалися. Амінь».

Не можна у неділю працювати навіть терти пил про це вам скаже будь-яка церковна книга. Прикмети кажуть, що цей час підходить лише для посвячення Господу. Найкраще вирушати до церкви, ставити свічки на здоров’я своїх рідних. Ніколи не стрижіть нігті по неділях, адже це сприяє погіршенню фінансового становища. Не приступайте рано до трапези. Це принесе великі неприємності. Не ходіть до ворожки, адже в такому випадку передбачення завжди є помилковими.

Якщо ви будете дотримуватися всіх вищезазначених рад, то ваше життя стане краще, і все задумане почне здійснюватися. Як видно, дані поради легко виконувати самостійно в домашніх умовах. Заговори завжди використовували наші предки і продовжують користуватися популярністю сьогодні. Тому, якщо ви не знаходите виходу зі сформованої ситуації, ви завжди можете застосувати дієві заговору.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: