Заговори, щоб стати молодше

Кожна жінка бажає як можна довше зберегти свою природну красу. Саме тому існує неймовірна кількість засобів по догляду, які придумали для жінок. Але це не єдиний спосіб, з допомогою якого можна піклуватися про свою молодість. Для цього можна використовувати і магічні заговір. Як вимовляти заговір на омолодження так, щоб він приніс максимальний результат?

Зміст:

Заговори, щоб стати молодше

Заговір на омолодження

Як працює заговір на омолодження?

Заговір на омолодження працюють наступним чином. Під час цього магічного дійства відбувається концентрація енергії. По суті, магічний текст працює на те, щоб максимальна кількість енергії та уваги пішло на тему омолодження. Є така фраза: «де увагу, там і енергія». Тобто, коли жінка робить магічний обряд на омолодження, то вона активно зосереджена на цьому, зосереджені її думки, почуття, вся енергія життя. Це не сто інше, як активний енергетичний догляд за собою.

Більш того, якщо розглядати догляд за собою з цієї точки зору, то і всі інші заходи – маски, масажі інше теж просто вкладання енергетики в певне русло. Так є велика різниця, з яким посиланням ви робите маску для обличчя. Або ви просто швидко наклали її на обличчя і забули, або під час накладання ви проговорили приворот і побажали своїй шкірі краси і здоров’я. У другому випадку енергії у процедурі догляду за собою буде набагато більше, а значить і ефект буде цікавіше.

Цікаво, що навіть, якщо у вас немає часу на те, щоб робити маски, ви можете просто перед сном з любов’ю торкатися до шкіри і промовляти її теплі слова. Від цієї уваги шкіра теж буде краще виглядати. І, звичайно, просто чудово, якщо у вас буде перебувати на все відразу і на маски для особи, і на заговір для омолодження, і на прояв любові до свого тіла перед сном.

Правила для виголошення замовлянь

Якщо ви хочете, щоб магічні заговір на омолодження спрацьовували ще краще, то необхідно вимовляти їх у відповідності з наступними правилами:

Заговір на квасолю і карти

Щоб провести цей заговір на омолодження вам знадобиться колода нових карт таро, 50 грам червоної квасолі, церковна свічка і склянку води.

Залишіться наодинці з собою. Звичайно, виберіть день, коли місяць буде в зростаючому періоді. Якщо є можливість зробити так, щоб місяць у момент ритуалу світила прямо вам в вікно, то зробіть так. Квасоля опустіть у воду. Запаліть свічку. Перед собою покладіть колоду карт. Спочатку просто налаштуйтеся. Закрийте очі. Уявіть собі свій образ. Простежте своє ставлення до цього образу. Якщо ще присутні такі почуття як осуд, неприйняття себе, то спробуйте попрацювати з цим прямо в моменті. Постарайтеся зосередитися на добрих почуттях до себе. У цей момент важливо їх культивувати. Потім виберіть з колоди карту пантаклей. На карту пантаклю дуже добре вимовляти заговір, пов’язаний з красою і зовнішнім виглядом. Просто покладіть її перед собою. Опустіть у воду з квасолею і промовте наступний текст:

«Квасоля червона мені дівчині красу віддавала. Квасоля молода мені дівиці свою молодість дорогу заповіла. Від неї не збавиться, а мені прийде. Стала я тепер червона і молода. Ти на воду, вода на мене. Як вмилася, так красунею молодий і прокинулася. Я як думала, так і вийшло. Після мене нікого гарніше і не знайдеш. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Так ви у квасолі запитуєте красу і молодість. Після цього треба вмитися водички з половиною склянки ввечері, а наступну половину потрібно залишити на ранок. Можна також повторити цей ритуал в наступну зростаючий місяць. Але помолодшати вдасться вже до наступної зростаючому місяці.

Перед тим, як вмиватися такою водою, можна наговорити текст і мило, тоді результат буде ще вище.

Заговір на ляльку вуду

Цей магічний обряд дуже добре проводити в тому випадку, якщо ви не можете позбутися негативного ставлення до своєї зовнішності. Все своє негативне відношення в цьому випадку можна перевести на ляльку вуду. Таку ляльку дуже легко зробити з шматочка пластиліну. Зліпити фігурку чоловічка, при цьому чітко уявляйте образ себе. Потім в молодий місяць покладіть перед собою цю фігурку, запаліть свічку, візьміть нову швейну голку.

Ляльку вуду візьміть в руки, уявіть, що це ваше тіло, шкіра, форми. Потім, коли в цьому вам допоможе уяву потрібно читати наступний магічний текст:

«Кожен, хто бачить мене, той очей свій на мене кидає. І я своє око на себе в дзеркалі кидаю. Не завжди той очей хороший, не завжди той очей гожу. Не завжди той очей до добра і щастя. Не бажає мені той око багатьох молодих років. А раз так, то нехай це око залишається на моєму прообразі, а з мене, раби Божої (ім’я) піде назавжди. Не бачити мені його не почути, позбутися, заколоти. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

Читати потрібно з чистим серцем. Після цього потрібно взяти швейну голку і проколоти фігурку. Ви наче символічно вбиваєте негативне ставлення до самої себе. Це означає, що продовжується ваша молодість і краса. Тому що саме прекрасне ставлення до себе формує відчуття себе красивою. Допоможуть тут і молитви про любов до себе, молитви вибирайте, що вам по душі.

Заговір на воду

Говорячи про заговору на омолодження не можна обійти заговір на воду, у них дуже хороші наслідки. Дійсно на воду ефективно наговорювати магічні тексти. Дівчина, яка хоче продовжити молодість і може відправитися на джерело в період зростаючого місяця. Це повинно бути ранок. Бажано спрогнозувати такий момент, коли на нього крім вас не буде взагалі більше нікого. Опустіть руку в джерело. Закрийте очі. Відчуйте енергію води. Її прохолоду, протягом силу. Коли ваші тілесні відчуття будуть на піку, то можна читати наступний заговір:

«Вода красуня, біжиш. Твоєї сили, краси, могутності прошу. Нехай краса мого обличчя володітиме твоєю могутністю. Непідвладна часу, непідвладне нічому. Стань моєю подругою і я твоєю стану. Будь зі мною, і я буду з тобою».

Після цього потрібно напитися води з джерела. Також налийте джерельної води в пляшку, візьміть її з собою. Пити таку воду щоранку натщесерце.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: