Як читати заговір на фото

Фотографія людини – це не тільки його точне зображення, але і часточка його самого. Саме тому заговір на фото є одним з найбільш популярних магічних ритуалів.

Зміст:

Як читати заговір на фото

Заговір на фото

Особливості магічних обрядів з фотографією

Популярність і хорошу результативність обрядів з використанням фотознімку пов’язана з тим, що фото має дуже міцний зв’язок із зображеними на ньому людьми. Ще в стародавні часи відьми і чаклуни використовували портрети і різні схематичні зображення людини для проведення магічних ритуалів. Це стосується обрядів і білої і чорної магії. Тобто, маючи зображення людини можна було вилікувати його від важкої хвороби, а можна було цю хворобу на нього наслати. За бажанням заговорити портрет жертви можна і на любов і ненависть.

З появою фотографії все стало значно простіше. Розвиток науково-технічного прогресу дозволило людям, які займаються магією, робити свої ритуали більш результативними виконуючи заговір на фотографію. Це пов’язано з тим, що фото людини, порівняно з його портретом, несе в собі більше інформації і характеризується тісним зв’язком зі своїм «господарем». Використання фотографій для проведення магічних ритуалів має деякі особливості:

 • Перше, що хочеться відзначити — фотознімки можна застосовувати для самих різноманітних ритуалів. Це можуть бути як любовні обряди, так і впливи, спрямовані на здоров’я, матеріальний добробут, дружбу, роботу, взаємини в колективі, удачу і багато іншого.
 • Зображення людини, що використовується у магічному ритуалі, має бути відносно свіжим. Справа в тому, що з плином часу зв’язок між фото і його «господарем» слабшає і сильний заговір на фото може виявитися слабким.
 • При проведенні будь-якого ритуалу, об’єктом якого є якась конкретна людина, не варто використовувати знімки, де він зображений в компанії з іншими людьми. Жертва повинна бути зображена на фото «без нікого» — це важливо!
 • Фотознімок чоловіка, на якого спрямовано магічну дію, повинен бути чітким, на ньому повинні добре проглядатися його очі. Не використовуйте фотографії з ефектом «червоних очей».
 • Не варто говорити зображення людини на екрані телефону або моніторі комп’ютера. Роздрукуйте їх і тільки потім використовувати як вам потрібно, тобто роблячи заговору з фото.
 • Приворотный обряд з фото

  Розглянемо, як заговорити фото «об’єкт вашої пристрасті» і, тим самим, змусити його полюбити вас. Цей приворотный обряд ви напевно зможете провести самостійно в домашніх умовах. Для його виконання необхідно підготувати фотознімок обранця, голку, клапоть натурального матеріалу червоного кольору і церковну свічку. Привороти, як правило, проводять на фазі зростання Місяця після дванадцятої години ночі.

  Коли підійде час позбавтеся від «сторонніх очей» і приготуйтеся виконати заговір з фото на вподобаного чоловіка. Зачиніть всі двері, задерніте штори на вікнах і вимкніть електрику. Потім запаліть свічку, поставте її на стіл, а поруч покладіть зображення людини, якого ви хочете приворотить. Тепер вам потрібно буде зосередити всю свою увагу на «об’єкті зітхань». Постарайтеся на відстані передати йому свої почуття, думайте про те, чого ви ходите досягти в результаті привороту.

  Після того, як контакт встановлено, що потрібно діяти наступним чином: візьміть голку і накалите її на вогні свічки. Потім застроміть її в область «третього ока» зображеного на знімку людині і починайте читати слова заговору на фото:

  «Туманом очі твої затуманиваю, дурманом розум твій одурманиваю. Думками я (ваше ім’я) твоїми керую, підкоритися мені (ваше ім’я) наказую».

  Далі вийміть голку і ще раз потримайте її над вогнем свічки. Застроміть голку в «районі» серця жертви і продовжуйте читати заговір на її фотографію:

  «У твоєму серці вогонь любові розпалюю, в душу твою тугу любовну поселяю. Лише одну Рабу Божу (ім’я жінки) відтепер ти любиш, про всіх інших навіки забудеш».

  В третій раз накалите голку над полум’ям свічки, застроміть її в область статевих органів жертви і вимовте останні слова наговору:

  «В стегнах твоїх вогненну пристрасть воспламеняю, бажати одну мене (ім’я жінки) тобі наказую. Бути того, як я сказала».

  Після начитки, загорніть наговорену фотографію у підготовлену тканину і покладіть її собі під подушку. Свічки не задуває і йдіть відпочивати. Вранці згорток з фото надійно сховайте, а від залишків свічок і голки позбавтеся. Все це загорніть в чистий носовичок і закопайте подалі від вашого будинку.

  Заговір на фото під п’ятою

  Якщо ви хочете привернути до себе чоловіка або повернути колишню любов чоловіка, скористайтесь заговором на фото. Це один з найпростіших обрядів але сильний, що легко можна зробити самостійно в домашніх умовах. Для цього вам знадобиться лише фотографія чоловіка і ваше бажання привернути його увагу до себе. Читати заговір з фото потрібно на «наполняющийся» Місяць перед сном. Також ця заговір можна використовувати, якщо хочете заново «закохати» в себе дружину.

  Перед тим, як почати діяти, налаштуйте себе на «правильний лад». Подумайте про чоловіка, серце якого ви хочете підкорити і уявіть, що він вже «ваш». Потім покладіть його знімок на підлогу обличчям вгору, наступіть на нього п’ятою лівої ноги і, «скільки є сили», натисніть нею на зображення. Стоячи на фотографії, потрібно читати наступний заговір:

  «Як я своєю п’ятою на тебе тисну, так будеш робити, що тобі накажу. Відтепер мені над тобою, а тобі піді мною ходити. Ні їсти тобі без мене, ні пити, не дихати і не жити. Разом тепер нам бути, нікого тобі, крім мене, більше не любити. Як сказано, так і збудеться».

  Далі потрібно зняти ногу з зображення і прибрати фотознімок подалі від сторонніх очей тоді заклинання починає діяти.

  Роззсорка з фото

  За допомогою фотографії можна не тільки привернути увагу коханої людини, але і посварити його з вашої суперницею або суперником. Розглянемо один з найсильніших діючих ритуалів, деякі маніпуляції якого проводять на цвинтарі а не в домашніх умовах. Щоб створити «самостійну» рассорку з фото вам треба «роздобути» спільне фото вашого коханого і його «пасії». Ще підготуйте дві свічки чорного або білого кольору. Подібні ритуали проводять на Місяць у зниженні після півночі.

  Перш, ніж приступити до такого потужного ритуалу, добре подумайте, чи варто його робити взагалі. Адже здійснюючи будь-які дії на цвинтарі, ви турбуєте покійних і можете залучити в своє життя багато «поганого». Якщо ж вас не лякають негативні наслідки цвинтарного ритуалу і немає сумнівів у його необхідності, то — повний вперед. «Насамперед», упевніться, що ви знаходитеся в кімнаті «без нікого», всі вікна і двері закриті, а світло — вимкнений. Потім запаліть свічки і покладіть перед собою фотознімок, де чоловік і жінка зображені разом.

  Кілька хвилин подивіться на їхні обличчя і подумайте про те, що ви хочете отримати в результаті обряду. Потім дуже акуратно розірвіть знімок таким чином, щоб зображення чоловіка залишилося на одній половинці, а зображення жінки – на іншій. Розриваючи фото, читайте сильний заговір на розлуку:

  «Я не фотографію розриваю, я Раба Божого (ім’я чоловіка) з Рабою Божою (ім’я жінки) навік разъединяю. Разом вам більше не бути, не бажати один одного, не любити. Бути того, як я сказала».

  Далі залиште на імпровізованому вівтарі все, як є і вирушайте спати.

  З настанням наступного дня вам належить похід на кладовище. Перш, ніж ви туди підете, сховайте фото чоловіка, а залишки свічок і знімок жінки прихопіть з собою. По дорозі на кладовище знайдіть безлюдне місце і закопайте свічковий віск. Перш ніж вирушити в місце упокоєння покійних, приготуйте відкуп. В якості подарунка візьміть монетки або солодощі.

  Зробивши перший крок за цвинтарну огорожу, піднесіть відкуп Господареві Кладовища і попросіть дозволу на проведення обряду. Зайшовши на цвинтар, відшукайте могилу жінки, яка є тезкою вашої суперниці. Попросіть пробачення за турботу і покладіть на надгробку приготований відкуп. Потім спаліть зображення суперниці, а попіл закопайте на могилі. При цьому треба сказати:

  «Як мертвого з могили не встати, так тобі, Раба Божа (ім’я суперниці) з Рабом Божим (ім’я чоловіка) не бувати».

  Вимовивши ці слова, покваптеся як можна швидше покинути кладовищі. На всьому шляху додому не озирайтеся і ні з ким не розмовляйте. Прийшовши додому, обов’язково прийміть душ, і прочитайте молитви. І запам’ятайте, що такий сильний і небезпечний ритуал не варто проводити часто.

  Допомога по фото

  Любовна магія – це не єдиний напрям чаклунства, де проводять ритуали з фотографією чоловіки або жінки. Маючи «на руках» зображення людини, можна вилікувати його від хвороби і цю хворобу на нього наслати, можна відгородити його від небезпек на шляху, а можна створити йому масу неприємностей. З допомогою зображення екстрасенси здатні відшукати зниклого людини і повернути його в сім’ю. Розглянемо деякі найбільш прості магічні дії на людину за його фотографії.

  Допомога в дорозі

  Якщо ваша близька людина вирушив у дорогу, і ви хочете захистити його від усіляких напастей, то скористайтеся цим простим і досить сильним заговором. Візьміть фотографію «подорожнього», пильно подивіться йому в очі і скажіть:

  «Господи, милість твою, прошу. Захисти Раба Божого (ім’я подорожнього) від усіляких напастей. Даруй йому мир у душі і успіх у справах. Нехай дорога буде прямий і легкою, а серце завжди прагне до мене. Амінь. Амінь. Амінь».

  Читати молитву потрібно сім разів. Через деякий час обряд можна буде повести знову.

  Повернення додому

  Якщо ви не знаєте, де знаходиться ваш друг або родич і хочете, щоб він скоріше повернувся додому, то вам допоможе наступний ритуал. Візьміть фото зниклого людини і подивіться йому в очі. Уявіть його поруч з собою і, погладжуючи на фото по голові, скажіть:

  «Раба Божого (ім’я зниклого) я до себе закликаю, відгукнутися на мій заклик заклинаю. Нехай слова мої вітер донесе, Раба Божого (ім’я зниклого) до мене поверне. Нехай його серце на мій заклик відгукнеться, нехай Раб Божий (ім’я зниклого) додому повернеться. Хай буде так».

  Проводити ритуал можна в будь-який час доби і робити це стільки разів, скільки буде потрібно.

  Заговір на здоров’я

  Якщо ви бачите, що ваша рідна людина погано виглядає або у вас є причини турбуватися про його здоров’я, скористайтесь заговором на здоров’я. Візьміть фото хворого і, дивлячись йому прямо в очі або погладжуючи «хворе місце» на його зображенні, скажіть:

  «Господи, милість твою прошу і на тебе уповаю. Пішли Рабу Божому (ім’я хворого) здоров’я. Вилікує його від хвороб тілесних і душевних. Даруй його душі мир і спокій. Амінь. Амінь. Амінь».

  Якщо ви точно знаєте, яка хвороба стала причиною нездужання вашого близької людини, вкажіть її у своїй молитві. Читати цей заговір потрібно три рази без зупинки. Повторювати обряд ви можете стільки разів, скільки вважаєте за необхідне.

  Заговір на удачу

  Якщо вашому родичу належить важлива справа, і ви побоюєтеся за його успішне завершення, скористайтеся спеціальним заговором на удачу. Візьміть в руки фотографію людини, якій ви хочете допомогти і скажіть:

  «Я удачу тобі посилаю, все погане від тебе відганяю. Нехай у всьому тобі буде везіння, і на все тобі вистачить терпіння. Нехай будь-яке твоє діло зладиться, а напасті від тебе нехай отвадятся. Хай буде так».

  Читати заговір треба сім разів. Промовляючи слова закляття, можна вказати, якого саме справі повинен супроводжувати успіх. Наприклад: «Нехай тобі супроводжує успіх у підписанні контракту або у пошуку роботи» тощо.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: