Ефективні заговори і обряди на Івана Купала

У році є кілька днів і ночей, коли можна скористатися допомогою вищих сил для залучення у своє життя любові, удачі виконуючи заговору на Івана Купалу. Здавна наші предки звикли використовувати магічні наговори різні заговір й обряди на Івана Купала. Дане свято знаменувало остаточний прихід літа. В цю ніч вода набувала магічну силу, а знайшовши квітка папороті можна було виконати всі свої заповітні бажання.

Зміст:

Ефективні заговори і обряди на Івана Купала

Заговори й обряди на Івана Купала

Трохи про свято

Всі заговору на Івана Купалу слід вимовляти в день святкування та напередодні. Свято Івана Купала наділяє всі трави магічними властивостями, тому в цей період можна збирати і заготовляти сировину для лікування багатьох недуг. Якщо обряди були проведені правильно, то в цю ніч вам присниться віщий сон, який покаже рішення всіх проблем.

Ритуали можна проводити в домашніх умовах, і також є дійства, які вимагають знаходження в лісі або особливих інгредієнтів для проведення.

  • Для лікування жіночих недуг необхідно поїхати на луг 6 липня і назбирати там роси. В цей період вона стає цілющою. Привізши додому воду з трав, над нею читають заговір і обтирають нею причинне місце або все тіло.
  • Для лікування серцевих захворювань необхідно червоною тканиною зв’язати дві березові гілки. Після прочитання відповідного заговору слід відправитися в поле і знайти там осику. Деревце потрібно обійти навколо проти годинникової стрілки.
  • Важливо запам’ятати, що більша частина заговорів і магічних маніпуляцій повинна проводитися в повній тиші і самоті. По-перше, людина повинна сконцентруватися, а по-друге сторонні очі можуть анулювати дію обряду. Якщо слова заклинання дуже складно піддаються вивченню, їх слід написати на листок і читати.

    Залучення грошей

    В цей день проводять різноманітні ритуали, спрямовані на залучення грошей і благополуччя. Прийнято вихваляти всі дари, які подає літо. Для даного ритуалу потрібно безліч монет, відмінно, якщо вдасться відшукати срібні. Всі приготування повинні бути проведені заздалегідь, а не перед прочитанням заговору. Спочатку над грошима слід провести очисний обряд.

    Монети миють у свяченій воді, якщо є забруднення, їх видаляють за допомогою піску або господарського мила. Мити монетки слід до тих пір, поки вони не почнуть блищати. Після цього їх заливають святою водою і залишають на дві доби, на ніч до і після святкування.

    Вранці умиваються «грошової» водою і читають слова:

    «Яскраве сонечко зійшло і освітило землю своїми променями. Ніч водиці лежали монетки своєю удачею її зарядили. Грошової водою вмиюся — магніт для грошей стану. Іван Купала та вода виконають мої мрії, і я буду завжди при грошах».

    Приворотні дійства

    Є кілька свят, які підходять для проведення різних ворожінь, зміцнення відносин. Заговори на любов на свято Івана Купала діють рівно рік з моменту прочитання. Після цього обряди проводять заново, якщо це потрібно.

    Щоб чоловік був добрим і не лаяв, виконують простий обряд. 6 липня на Іванов день слід випрати сорочку чоловіка і просушити. В ніч на Івана Купала її потрібно постелити на порозі, встати на неї босими ступнями і сказати:

    «Як я (ім’я) чоловіка (ім’я) свого люблю і все для нього роблю, так нехай він цінує мою доброту і не сварить мене. Нехай на руках носить. А якщо захоче образити, бо рука не підніметься.»

    З ранку необхідно підсунути чоловікові заговорену сорочку і простежити, щоб він проходив в ній весь Іванов день.

    Щоб приворожити коханого потрібні заговору на Івана Купала. Виконання обряду припадає на Іванов день 7 липня. Для його проведення потрібна кошик, в яку складають 13 різних трав. Потім по дорозі підбирають 13 камінчиків і теж складають у кузов. Принісши все це додому, перекладають у каструлю з водою і кип’ятять. Коли вода закипить, руки тримають над парою і читають 13 разів молитви.

    Потім каструлю потрібно зняти з вогню і поставити в прохолодне місце до 13 липня. Коли прийшов заповітний день, необхідно взяти рідину і вилити її в тому місці, де стояв коханий чоловік. В людині незабаром прокинеться незвично сильна симпатія до вас.

    Як поворожити?

    Іван Купала його ритуали і заговори– звичайна справа. Ворожіння на майбутнє в ніч на Івана Купала, до чого вдаються багато. Щоб дізнатися, що чекає вас протягом року потрібно наламати сім маленьких березових гілок. Їх перемішують і ховають, а другий чоловік витягує навмання першу-ліпшу:

    Звичаї стрибати через вогнище-це не тільки ритуал очищення, але і спосіб поворожити на майбутнє між хлопцем і дівчиною. Якщо пара не разомкнула рук під час стрибка на 7 липня, значить їм судилося провести удвох ще дуже довгі роки, в іншому випадку їх очікує дуже швидка розлука. Якщо під час стрибка опалились волосся або одяг, в цьому році не слід сподіватися на удачу.

    Очисне дійство

    Традиційні стрибки через вогнище, це лише перша частина обережного ритуалу, в якому використовуються стародавні обряди на Івана Купала вичитки заговору і ритуали. У денний час потрібно придбати три воскових світоча. У предзакатное час нарвати гілочок з берізки. Гілочки необхідно брати тільки з найкрасивіших і могутніх дерев.

    З березових прутиків вінок плететься. У ніч заговору на літнє свято Івана Купала прочитайте ближче до півночі і дотримуйтесь на річку. Можна взяти з собою друзів. Обряд проводиться біля річки, далеко від поселень. На березі річки розпалюють багаття, а на голову ставлять вінок. Ставши обличчям до вогню, читають слова:

    «Сьогодні хочу себе очистити. У цьому допомоги у Івана Купали прошу. Очисти мої думки, з серця вижени печаль. Сила твоя нехай встане наді мною щитом від ока лихого, від наговору злого, від смутку і напасті, від боргів і нещасть. Амінь.».

    Вимовляючи останні слова необхідно зробити ритуальний стрибати через багаття.

    Після цього вінок знімають і кладуть біля води. Сам людина занурюється з головою в воду. По виходу на берег на вінок прикріплюють три свічки і відпускають плисти за течією зі словами:

    «Вінок поплив за течією – замість щастя до мене прислав. Свічі освітлюють шлях і захистом для мене весь рік будуть».

    Слід дочекатися, коли вінок зникне з поля зору. Як тільки це відбудеться багаття гасять і йдуть додому спати. В цю ніч може приснитися віщий сон, який покаже, як діяти, щоб досягти своєї мети.

    Як святкували наші предки?

    Традиції святкувати Іванов день тягнуться ще з дохристиянських часів. Це свято пов’язують з трьома складовими: різнотрав’ям, водою і вогнем. Вогонь був символом очищення і наділявся містичною силою. Традиційно распаливали велике вогнище і водили навколо хороводи, співали пісні та танцювали. Закохані обов’язково стрибали через вогнище, щоб зміцнити свій союз.

    Купальський вогонь діяв очищающе на душу. Вважалося, що під час стрибка можна звільнити свою душу від тяжкого тягаря образ або спалити у вогнищі річ, яка несе в собі погані спогади і заподіює біль. Вода в цей день ставала чарівної. З ранку дівчата вмивали свої обличчя цілющою росою читали любовні молитви в Іванов день.

    Крім очищення вогнем, традиційно проводилося обрядове купання яке можна і зараз всім рекомендувати, після якого можна було витиратися. Прикмети кажуть, що якщо обляпати в будинку стіни цілющою росою з дому зникнуть усі комахи-паразити. Також на свято Івана Купала люди намагалися знайти цвіте папороть. Люди вважали, що коли він розквітає опівночі, то осяює своїм світлом всю лісову гущавину.

    За традицією дівчата сплітали вінки з 12 трав, а після того, як сонце спускалося за небосхил, відпускали їх, із запаленою свічкою, плисти за течією річки. По тому, як пливе вінок, визначали майбутнє:

    Дані вінки використовували і як обереги для житла і сараїв. Вважалося, що цей оберіг здатний відвести від людей і домашньої худоби різні хвороби і напасті. Почасти це повір’я правда, бо як вінки плелися з лікарських рослин, які могли відлякувати від будинку комах паразитів, які є носіями різних захворювань.

    Повір’я

    Свято Івана Купала пов’язують не тільки з гарними гуляннями, а і з прикметами. Наприклад, до настання цього дня не можна було купатися в річках. У купальську ніч не дозволялося купатися в річці дітям, хворим та вагітним. В даний період часу відкриваються двері між світами, і ослаблені люди можуть забрати з собою з води нечисть.

    Наші предки вірили, що якщо після ночі на Івана Купалу підрахувати всі свої грошики і заховати, то через час кількість їх збільшиться. Ні в якому разі не можна було піднімати речі, які траплялися подорожньому на дорозі, інакше можна стати жертвою перелестника, який заманював у гущавину людей, приймаючи образ близької людини.

    В ніч на Івана Купалу не слід спати бо, як вся нечисть не спить і може накоїти лиха. Жінки обов’язково повинні були з’явитися біля ритуального вогнища, інакше їх могли визнати відьмами. Їжа, яку готували на свято теж вважалася чарівною. Коли дівчина пригощала свого супутника млинцями – це зміцнило їхні відносини. По завершенні вечері необхідно було доторкнутися рукою до найбільшого короваю і загадати бажання. Заговір на прекрасний Івана Купалу – реальна можливість добитися бажаного, але перш гарненько подумайте, чи варта справа «свічок».

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: