Заговор на святу воду

Найголовнішою рідиною вважається вода. Невеликій кількості людей відомий той факт, що вода здатна покращувати життя людини. З її допомогою можна притягувати удачу, покращувати здоров’я, і приносити гроші. Але, от, якщо рідина буде володіти негативною енергетикою, то і проблем вона стане приносити набагато більше. Заговір на святу воду вважається самим універсальним засобом у нинішньому світі. Завдяки йому можна суттєво поліпшити життя, і стати набагато багатшими.

Зміст:

Заговор на святу воду

Заговір на святу воду

Трохи історії

Якщо згадати народні казки, то в них завжди фігурувало води дві: одна жива, а друга мертва. Їх властивості мали кардинальні відмінності один від одного. Як заговорити чисту святу воду? Вода вважається хранителем всіх видів інформації. При використанні певних заговорів, можна не тільки наділити воду потрібної енергетикою, але і надати їй необхідну структуру. Подібні ритуали протягом багатьох століть практикують чаклуни і спеціалізовані цілителі.

З водою працювати досить легко, от тільки треба це робити з особливою обережністю. Звертайте увагу на те, про що ви думаєте, і про що ви говорите, адже навіть найменше відхилення від плану, може спричинити за собою неприємні наслідки навіть молитви і заговір на церковну святу воду.

Ваш настрій повинен залежати від того, який обряд ви збираєтеся проводити. Якщо вашим бажанням є домогтися успіхів, вилікуватися від захворювань, позбавитися від негативного впливу, то ваші думки повинні бути заповнені позитивними моментами з життя. Ні в якому разі не думайте про погані моменти.

Принцип заговорювання води

Для того, щоб заговорити воду, можна використовувати будь-який посуд. Не обов’язково, щоб вона була з натуральних матеріалів. Навіть пластик стане відмінним варіантом. Заговір – не єдиний спосіб підсилити дію води.

Для того, щоб досягти потрібного результату, потрібно набрати воду в посудину. Після цього поставте її на сонячне світло, і залиште на деякий час. До склянці приклейте папірець, на якому потрібно написати кілька приємних слів. Ідеальне поєднання слів таке: «Любов, щастя, добробут і успіх». Якщо бажаєте посилити результат, то читайте молитви, які знаєте і нехай вам допоможе Святий Отець.

Заговір для схуднення

Проводити дії легко будинку і самостійно. Заговір на святу воду для схуднення використовується досить часто. Більшість жінок настільки довго страждають від зайвої ваги, що намагаються вирішити проблему будь-якими можливими способами. В першу чергу, вони використовують доступні засоби.

 • Дієти. Ось тільки цей спосіб дуже складний, і не приносить належного результату. Навіть, якщо навантажувати себе фізичними навантаженнями, то незабаром вага повертається.
 • Мікстури для схуднення. Дані кошти дуже небезпечні для людського організму. Вони можуть надати потрібний результат, але платою за це стає стан здоров’я.
 • Голодування. Цей спосіб не тільки небезпечний, але і не принесе вам необхідного результату.
 • Якщо всі перераховані вище способи не приносять результату, або жінка не бажає довго чекати, то вона починає використовувати заговір на святу воду. Ритуал краще всього проводити в період спадання місяця. Наберіть в посуд води, і дочекайтеся заходу ночі. Посилювати ритуал слід церковної свічкою. Свічку варто ставити на підвіконні. Рівно опівночі потрібно читати такі слова молитви:

  «Я, раба Божа (ім’я), прошу допомоги у Господа. Я бажаю вирішити проблему, з якою зіткнулася досить несподівано. Десь в далекому океані розташувався острів. На тому острові живе чудовисько, що пожирає все і відразу. Нехай це всеїдна тварина пожирає мої зайві кілограми. Церковної свічкою підсилюю слова. Моє сало нехай зникає, і мене назавжди покидає. Вода просочується крізь невеликі щілини повільно, а мої кілограми будуть зникати швидше. Слова мої назавжди залишаться в силі. Змінити їх ніхто і ніколи не зможе. Амінь».

  Замовлений свята водиця повинна зберігатися, і нею необхідно обмиватися кожен день. Бажано проводити вмивання вранці, після пробудження.

  Заговір від хвороб

  Якщо вас спіткало захворювання, яке медичні працівники не можуть констатувати, то заговір на святу воду від хвороб стане відмінним варіантом. Цей спосіб настільки універсальний, що допоможе навіть в самих складних ситуаціях. Запаліть свічку за допомогою сірників, і поставте її перед собою. Після того, як сонце зайде за обрій, потрібно читати такі слова молитви на воду:

  «Через кілька днів після Великодня, Святі жінки несли подарунки. Я буду розуміти всіх святих, і ставити свічки, щоб мої хвороби зникли. Бажаю повернути здоров’я. Вода чиста, кришталева вода, допоможе мені повернутися в те русло, яке було раніше. Хвороби підуть, і я здоров’я знайду. Амінь».

  Якщо хочете досягти максимального результату, то слід посилювати слова молитви церковної свічкою, і читати її кожен день. Якщо всі дії будуть виконані правильно, то незабаром хвороби відступлять. Виконувати магічні обряди легко будинку.

  Заговір на виконання бажань

  Даний заговір на святу воду допоможе вам тільки в тому випадку, якщо ваше бажання звучить від чистого серця, і не передбачає шкоди іншій людині. Наберіть в посудину чистої води, і скажіть своє найзаповітніше бажання. Пам’ятайте про те, що слова повинні звучати від чистого серця, і промовляйте його тихенько. Після цього слід читати слова молитви.

  «Вода дає мені можливість бути чистою, але і можливість втамовувати спрагу. Нехай вода допомагає мені досягати успіхів, стає щасливою і насолоджуватися виконаннями бажань. Слова мої не зламати, і не змінити. Церковної свічкою прошу сили небесні допомогти мені. Тільки я, раба Божа (ім’я), можу порушувати свої прохання до вищих сил. Але цього робити ніколи не буду. Свічку прошу посилити мою просьбу. Амінь».

  Якщо ви хочете повернути чоловіка, то підіть в церкву, і принесіть воду звідти. І на неї необхідно читати молитву, мріючи про повернення коханого. Всю воду, яка перебувала в склянці, необхідно поступово пити. Будьте впевненими в тому, що ритуал спрацює досить швидко. Необхідно тільки вірити.

  Обряд від переляку

  Даний заговір на святу воду проводиться тільки після того, як ви повністю вивчіть слова молитви. Освітлення будинку повинне бути приглушеним. Для початку, наберіть води в прозору посудину, і починайте читати необхідні слова.

  «Колись давно Божа Матір йшла по довгій дорозі. Після їй зустрілися декілька Святих, які запитали у неї про її цілі подорожі. Вона пояснила їм, що йде до одній людині, яка страждає від переляку. Вона повинна допомогти йому, і видалити цей переляк. Вона попросила їх відправитися разом з нею, і допомогти. Я, раба Божа (ім’я), прошу допомогти мені і моїй родині, щоб позбавити будинок від переляку. Ніколи біда більше не зможе прийти в наш дім. Амінь».

  Дайте випити води в кілька ковтків тій людині, яка страждає від переляку.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: