Сильні заговори від злих людей

Поважаючий себе маг завжди має знання про те, як поставити на себе захист. Професіонали в магічній сфері досить часто використовують заговір від злих людей. Незважаючи на те, що чаклун акуратно проводить всі ритуали, захист є одним з найважливіших дій мага. Чаклуни настільки сильно піддаються повторним ударів, що профілактика проти цього ніколи не стає зайвою.

Зміст:

Сильні заговори від злих людей

Заговір від злих людей і мов

Трохи інформації

Захисні молитви проводяться досить легко. Їх просто провести самостійно в домашніх умовах. Головним параметром вважається те, що вони захищають виконавця магічного обряду від наслідків, і відповідних ударів, адже досить часто жертви починають проводити ритуали зняття привороту або злий порчі. А це негативно позначається на подальшому самопочутті виконавця. Нерідко негативні слова звучать з вуст вітчима або тещі. Нерідко мати не приймає свою невістку. З цієї причини в родині постійно присутні сварки. Іноді ворогом може стати жінка, чи мати. Дуже погано, якщо саме мати виступає проти вас. Це дуже сильно позначається на енергетиці дитини.

З минулих часів люди використовували молитви для того, щоб захиститися від негативного впливу оточуючих або заговір від неконтрольованої люті. Ніяке зло не могло на них вплинути, адже їх енергетика була захищена сильними оберегами. Заговір від злих язиків використовується для того, щоб поставити захист від поганої енергетики від негативних висловлювань він працює як оберіг дому. Як всім відомо, кожне сказане слово має свою енергетику. Якщо слова говоряться від чистого серця, і з чистими помислами, то вони приносять тільки позитивні моменти. Якщо ж недоброзичливець негативно висловився на вашу адресу, то його слова можуть негативно позначитися на ваших справах, і вашому самопочутті. Тому, варто убезпечити себе від безлічі неприємних речей, яких в наш час досить велика кількість.

У великій кількості казок фігурували такі 2 предмета, як мантія або шапка невидимка. Їх зміст полягав у тому, що чаклуни заговорювали дані предмети з однією простою метою – протидіяти злу і захищатися від негативних дій. Для людини це ідеальний магічний продукт оберіг у хаті. В принципі, невидимість вважається найефективнішим методом захисту, адже ворог не зможе побачити свою жертву, відповідно, завдати шкоди невидимому людині важко.

Ритуали на одяг

Ця заговір від дуже злих людей ви можете проводити на будь-який предмет одягу або взуття. Це може бути шапка, чоботи, сорочка чи хустинка. Єдина вимога полягає в тому, що ви повинні носити цю річ найчастіше як оберіг. Для ритуалу вам знадобиться:

Після того, як сонце зайде за обрій, запаліть куплену свічку в хаті. Предмет ви повинні тримати в руках, і читати такі слова молитви:

«Нехай мої поминки звучать виключно про здоров’я. Ворогів моїх нехай відспівують за упокій. Прошу Господа, провести мене, рабу Божу (ім’я), крізь невидимі стежки. Мене нехай охороняють Ангели небесні, а їх архангели захищають. Мої турботи нехай виявляться у вищих сил, адже я, раба Божа (ім’я), не в силах впоратися з негативним впливом чорної магії. Вдома я бажаю поставити захист. Злі язики настільки сильні, що я не можу опиратися їм. Як сліпа людина світу білого не бачить, так само і вороги мене, щоб ніколи не помічали. Я буду перебувати поруч з ворогами, а вони будуть ставати стовпами. Ніхто не зможе мене вплинути, а я буду поряд з ними жити. Вітер невловимий, і я бажаю бути з ним. Злість чужої людини ніколи на мене не впливає. Вдома у мене тільки приємні моменти. Бажаю відчути зм’якшення в енергетиці. Амінь».

Якщо ви бажаєте, щоб ритуал максимально ефективно працював, то краще всього прописати слова на паперовий аркуш. Надалі ви повинні згорнути його в декілька шарів, і постійно тримати при собі. Цим ви тільки підсилите свій захист. Цей оберіг найдієвіший з усіх існуючих.

Якщо є таємні вороги

Даний заговір від дуже злих людей використовується в тих виняткових випадках, коли ви знаєте про те, що вам бажають зла, але не знаєте, хто саме недоброзичливець. Щоб провести обряд вдома, краще використовувати нове рушник, який ще жодного разу не бувало в побуті. Дочекайтеся моменту, коли настане північ. Тепер вам потрібно запалити церковну свічку, і взяти рушник в руки.

При цьому повинні читатися наступні слова:

«Був час, коли у мене все було добре. Матері Божої я буду молитися. Господу Богу я завжди буду кориться. У будь-який час доби, в будь-який день тижня. Сонце щодня підіймається над горизонтом, але вночі все одно залишає горизонт. Нехай так само вороги мої мене обходять, і назавжди з мого життя йдуть. Щоб навіть моїх родичів зло не брав. Позбутися від негативу бажаю, і прошу повернути його виконавцю. Навіть, якщо це призначено злий матері. З цього моменту і до кінця часів. Амінь».

Як виявити ворогів

Звичайно ж, магія здатна захистити людину від негативного впливу злої сили. Але, з таким же успіхом магія дозволяє нам дізнатися про невідоме недоброжелателе. Ритуал заснований на тому, що необхідно викликати віщий сон. Проводити обряд слід тільки в ті дні, які випадають перед великими святами. Саме так можна досягти якісного результату. Перед сном необхідно відкрити всі вікна. Дивлячись у вікно, необхідно сконцентрувати свій погляд на місячному світлі. Вдихніть повітря на повні груди, і уявіть потрібний результат. Ви повинні сконцентруватися на тому, що вам потрібно дізнатися ім’я людини, яка бажає вам зла.

Тепер можна приступати до ритуалу, і читати слова молитви:

«Я, раба Божа (ім’я), створила собі спеціальний шлях, який нікому невідомий. Я буду ретельно розглядати оточуючих, поки не знайду ту людину, який мені потрібен. Святому Лику я озвучу свою просьбу. Я скажу, що я бажаю побачити віщий сон, в якому буде представлений мій ворог. Я хочу дізнатися того, хто бажає мені зла, і всіляко мене знищує. Трійця виступить в мою сторону, і покарає винуватця. Нехай слова мають силу. Змінити їх ніхто і ніколи не зможе. Тільки я сама вправі розпоряджатися своїми бажаннями. Навіть матері моєї не даю такої можливості. До тебе, Господи, мої молитви. Я прошу зняти негатив моїх ворогів, і повернути щастя. Вкажи мені або чоловіка, або на жінку. Амінь».

Після того, як ви промовте слова, ви повинні йти спати. Уві сні перед вами постане злий чоловік, який негативно налаштований проти вас. Крім цього, вашій увазі будуть представлені всі його негативні думки, які адресовані вам.

Якщо ворог мається на роботі

Робота – це таке місце, на якому завжди відбувається ворожнеча. Особливо, якщо у керівництва є улюбленець, і йому яро сприяють у досягненні цілей. Якщо ви знаєте про те, що на вашій роботі є недоброзичливець, то ви повинні скористатися наступним обрядом. Цей спосіб підійде тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в певному людині в тому, що він злий. У першу чергу, вам варто дочекатися моменту, коли ця людина буде проходити біля вас. Вичікуйте моменту, коли ворог повернеться спиною в вашу сторону. Тепер можна починати читати спеціальний заговір.

«Нехай мої думки захищають мене. Все те, що мені бажає людина, він забере собі. Мій наклеп повинен приносити неприємні відчуття моєму ворогові. Йому ніколи не сховатися від моїх слів, які не будуть псувати йому життя. Не існує місць, де слова його не дістануть. Я все зроблю для того, щоб ти не зміг мені зашкодити, чи негативу побажати. У снах тобі бути я не стану, в думках приходити не буду. Оминай мене десятими дорогами, і ніколи не підходь до мене. Злоби твоєї я ніколи не відчую. Хочу, щоб у будинку панувала гармонія. Колегу шкодую видалити зі свого життя. Хто мені ворог, той ніколи не стане другом. Ніхто не може зіпсувати металевий замок. Саме так, ніхто не зможе змінити святі слова. Дані слова молитви йдуть з глибини душі, і Господь мене благословляє. Амінь».

Ритуал на дерево

Дерево дозволить вам не тільки поставити собі захист, але і захистити рідних від негативу. вам необхідно лише взяти будь-яку дерев’яну палицю й читати на неї такі слова:

«Де-то далеко, живе старий. У нього є великий дерев’яний посох. Даний виріб володіє дивовижною світлою силою, яка захищає власника від злих язиків і злих людей. Нехай і мене, рабу Божу (ім’я), посох захищає і оберігає від негараздів. В моєму домі тільки щастя може жити. А неприємностей у ньому не місце. Амінь».

Як бачите від злих людей цілком можна захиститися, якщо знайти до цього процесу правильний підхід. Якщо ви помічаєте, що хтось не бажає вам щастя і добра, варто задуматися над тим, щоб прибрати таких людей зі свого життя. Запропоновані варіанти ритуалів – ефективний метод боротьби з поганими навроченим.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: