Ефективні заговори на залучення судженого

Багато жінок стикаються з такою проблемою, як неможливість створення сімейних уз. Цілком можлива ситуація, коли багато залицяльників, але пропозицію ніхто не робить. Саме в такі моменти, коли жінка опиняється в безвиході, вона починає користуватися магічними обрядами, які повинні допомогти їй у скрутну хвилину і дозволити долю побачити судженого. Заговір на залучення судженого настільки популярний, що його допомогою вдається мало не кожна друга дівчина.

Зміст:

Ефективні заговори на залучення судженого

Заговір на залучення судженого

Особливою популярністю володіють ворожіння на камінь, і сильні заговори на любов. Святочні ворожіння проводяться з допомогою гілочок. Краще всього проводити ворожіння на ніч щоб дізнатися хто у сні знайшов вас.

Психологічна сторона медалі

Багато дівчат задаються питанням про те, чому ж вони не можуть створити сім’ю. Психологи стверджують, що на це впливає жіноча психологія, і таємниці підсвідомості. Більшість жінок вважають, що, якщо вони будуть обожнювати свого чоловіка, то буде їм щастя. Ось тільки система діє в точності навпаки.

Якщо вірити фахівцям в області психології, то жінка повинна розставляти пріоритети. У нормальної людини психологія влаштована таким чином, що необхідно, в першу чергу, любити саму себе. Вже потім повинні йти сім’я, родичі, робота і так далі. Не думайте, це зовсім не егоїзм. Навіть Божа заповідь звучить таким чином, що необхідно любити свого ближнього, як самого себе. Дані слова вказують на те, що необхідно спочатку любити себе, і тільки потім треба вже оточуючих. В іншому випадку, ви показуєте той факт, що не любите себе. І навіщо ж тоді чекати почуття любові від інших людей?

Кожна жінка повинна спочатку піклуватися про себе, і тільки потім про своєму чоловікові. Почніть доглядати за своїм зовнішнім виглядом, розвивайте свій внутрішній світ, і тоді ви помітите, що протилежну стать починає активно бажати мати з вами відносини. Тільки в тих випадках, коли дані способи не допомагають, можна вдатися до допомоги магії, яка буде спрямована на залучення судженого.

Існує мантра, яку слід читати щодня після пробудження. Звучить вона наступним чином:

«Я ціную себе, і навколишні мене цінують. Я настільки унікальна, що ніхто не може бути на мене схожим. Я люблю себе, і з цієї причини я люблю світ. Я сама люблю, тому до мене приходить любов».

Через кілька тижнів такого читання, ви почнете помічати, як ваше життя починає кардинально змінюватися в кращу сторону.

Залучення уваги

Психологія жінок влаштована таким чином, що їм хочеться вибирати звуженого з безлічі чоловіків. Так набагато цікавіше, ніж брати те, що «дають». Саме тому, в першу чергу, необхідно використовувати заговір, який спрямований на залучення протилежної статі. Читати заговір необхідно в ті моменти, коли ви знаходитесь вдома. Ідеальним часом вважається опівночі. Магія влаштована таким чином, що опівнічні ритуали володіють високою ефективністю, порівняно з ритуалами в будь який інший час.

Сядьте в зручній позі, і розслабтеся. Вибирайте такий одяг, який не буде вам заважати, і сковувати ваші рухи. Ваше дихання повинне бути рівним. Тепер вам слід закрити очі. В голові повинні бути тільки позитивні думки, які пов’язані з бажанням заміжжя. Інші думки повинні бути ізольовані.

Тепер необхідно читати заговір, і представляти сенс сказаних слів:

«Річка спочатку забрала моє почуття щастя. Тепер же вона має інший напрямок. Тепер вона приносить мені щастя, яке колись забрала. Почуття радості кудись поділося. Але, як тільки сонце осяяло світ, воно знайшло шлях до мене. Почуття прямує до мене, і я його дуже чекаю. Кожна жива душа тільки допомагає їм знайти шлях до мене. Печаль ніколи не буде присутній у моєму житті. Расположусь на порозі, щоб з почестями зустрічати втрачені почуття. Всі земні стихії спрямовані на допомогу мені. Вони спрямовані на те, щоб захищати мене, і оберігати від неприємностей. Любов мою вони завжди стануть захищати, і в справах душевних мені, рабу Божу (ім’я), допомагати. Всі, хто мене оточує, від туги мене рятують. Суджений-ряджений нехай прийде до мене. Амінь».

Оберіг, спрямований на чоловічу симпатію

Щоб привернути любов, слід використовувати інші заговір. Вони спрямовані на те, щоб максимально ефективно виправити сформовану ситуацію в кращу сторону. Вибирайте такий час, коли на небі буде зростаюча місяць. Для проведення ритуалу вам необхідно підготувати наступний набір речей:

Перед обрядом краще не мити голову. Фото розташуйте на підвіконні. Пижмо необхідно згорнути в трубочку, і перев’язати ниткою. Ідеальним випадком виступає зелена нитка. Атрибути повинні перебувати на підвіконні всю ніч. Тільки з ранку, коли атрибутика просякнута місяцем, можна приступати до другої частини ритуалу. Фотографія повинна бути загорнута в трав’яний згорток. Отриманий оберіг буде відмінним помічником в тому, щоб залучити судженого.

Абрикосова кістка, як оберіг

Другий оберіг створюється з допомогою кісточки абрикоса. Вибирайте самий стиглий фрукт, який тільки знайдете. Звертайте увагу на те, щоб фрукт не був пошкоджений. Необхідно дістати кісточку, промити її і висушити. Кость слід розділити на дві рівних частини. Проводите маніпуляції акуратно, щоб не зламати кістку на маленькі частини. Сам абрикос можете з’їсти. Насіння слід віддати птиці. Під час того, як будете їсти абрикос, читайте наступні слова:

«Нехай любов до мене приходить. Хто зверне на мене увагу, той щастя знайде. Ряджений чоловік нехай стане переді мною. Ніч пройде, і ми зустрінемося. Мої слова сильні, і ворожіння правдиві. Амінь».

Коли станете віддавати ядро на поталу птиці, промовте наступні слова:

«Невдачі хай зникнуть, і більше ніколи не з’являються в моєму житті. Я, раба Божа (ім’я), бажаю тільки позитивних почуттів, які будуть приносити в моє життя солодкість і насолоду. Придорожній кущ, і той допомагати мені стане. Долі моєї визначено зі мною зустрітися. Побачити молодця уві сні хочу перед собою. Амінь».

Дві частини кісточки слід склеїти. Після цього надайте їй червону забарвлення. Для цього можна використовувати звичайні фарби для малювання. Зробіть в ній невеликий отвір, крізь яке необхідно протягнути червону нитку. Після отримання оберега, повісьте його на шию. При цьому обов’язково промовляти:

«Бажаю залучити чоловіків, щоб кожен з них мене обожнював. Любити мене вони зобов’язані, і назавжди до мене будуть прив’язані. Талісман мені допоможе захиститися від обману. Хто на мене зверне свій погляд, той назавжди залишиться люблен. Ряджений чоловік тільки мені призначено. Амінь».

Після всіх виконаних дій, зніміть оберіг з шиї. Ви повинні його заховати в такому місці, де ніхто не зможе його знайти. Сторонні ніколи не повинні бачити оберіг, тим більше знати про те, що ви проводили цей обряд. Це може негативно вплинути на потрібний результат.

Якщо ви зустрінете чоловіка, і вас приборкає почуття любові, то необхідно дістати червону кісточку ваш оберіг з таємного місця. Прочитайте на нього любовний заговір, і уявляйте собі необхідний результат. Якщо вірити фахівцям, то через кілька тижнів результат буде досягнутим. Ще ви повинні вірити в те, про що ви мрієте. Ви повинні вірити в те, що все читаються слова незабаром здійсняться.

Заговір на заміжжя

Жінці природою визначено стати мамою. Ось тільки для цього необхідно обзавестися чоловіком. Для того, щоб швидко стати заміжньою жінкою, необхідно провести наступний обряд. Ви повинні піти на ринок або в магазин і купити новий віник. Ідеальними днями для покупки є середа і п’ятниця. Заборонено брати здачу. Тому, ви повинні або дати гроші без здачі, або змиритися з втратою грошей. Під час молодика ви повинні підмести двір будинку. Якщо ви проживаєте в багатоквартирному під’їзді, то приберіть сміття в ньому. Сміття збирається тільки в совок жовтого кольору.

Під час прибирання потрібно читати наступний заговір:

«Закликаю в свій будинок молодих хлопців. Бажаю, щоб вони були добрими і гарними. Мені не потрібні злодії, скнари або ледарі. Нехай чоловіки покидають свої будинки, і приїжджають до мене. Судженого бачити перед собою бажаю. Життя без коханого не уявляю. Долю віддаюся на повне забезпечення. Дізнатися улюбленого хочу. Бажаю, щоб він знайшов мене з безлічі інших жінок. Амінь».

Незабаром вас відвідає любов, і ви будете щасливі.

Залучення вашого судженого – не такий вже складний процес для вас. Головне – підійти до проведення обрядів з усією відповідальністю і вірою в позитивний результат.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: