Як самостійно зробити заговір на чоловіка?

Якщо на вашому життєвому шляху вам зустрівся «прекрасний принц», який ніяк не хоче відповісти вам взаємністю, то не залишається нічого іншого, як зробити заговір на чоловіка «вашої мрії» і, тим самим домогтися його прихильності змусити щоб він думав про вас.

Зміст:

Як самостійно зробити заговір на чоловіка?

Заговір на чоловіка

Як підкорити чоловіка

Ситуація, коли жінка закохана в чоловіка, а він не відповідає їй взаємністю не звертає уваги, зустрічається досить часто і переноситься представницями прекрасної половини людства дуже важко. Одні панянки, ставши заручницями «нерозділене кохання», страждають і «опускають руки» розчарувавшись у відносинах, а другі – готові «йти до кінця» і навіть робити заговір на вподобаного чоловіка самостійно. Але що ж робити, якщо ні жіноча краса, ні сексуальність, не поступливий характер і хазяйновитість ні чесна життя не чіпають серце чоловіка не привертають його увагу? У цьому випадку можна звернутися за допомогою до любовної магії і зробити заговір на любов вподобаного чоловіка або здійснюючи церковний обряд.

Але не лише бажання сподобатися представнику сильної половини людства рухають жінкою, яка звернулася за допомогою до любовної магії але і надія у відносинах знайти любов. До цього засобу може вдатися і кинута дружина, прагне повернути старого чоловіка, «відбивши» його у суперниці, та жінка, чоловік якої до неї охолов або став жадібним і буркотливим проводиться заговір щоб коханий був поруч завжди. Існують заговір, за допомогою яких можна примусити коханої людини дотримуватися вірність і змусити зробити пропозицію зробити так щоб він дуже любив тебе. Молоді дівчата з допомогою любовної магії заводять нові романтичні знайомства закохуються в перший раз, змушують своїх хлопців тужити страждати, регулярно дзвонити і надсилати смс. Що ж стосується підступних коханок, то вони з допомогою чаклунства забирають із сімей одружених чоловіків, змушуючи їх кидати дружин і дітей і це теж є результат магії.

Залежно від мети впливу існує кілька різновидів заговорів на чоловіка які приносять позитивний результат:

 • Приворотні ритуали на любов. Вони спрямовані на виникнення симпатії і зародження романтичних почуттів з боку представника сильної половини людства.
 • Отворотные обряди і роззсорки застосовують у разі, якщо потрібно розвести закохану пару.
 • Сексуальні прив’язки і присушки викликають у жертви непереборне сексуальний потяг до замовника ритуалу.
 • Псування-нестоячки призводять до повного або часткового статевого безсилля чоловіка, покарати якого сильно намірилася замовниця впливу. Причому, вилікувати чоловічу імпотенцію, придбану подібним шляхом досить складно, а часом і неможливо.
 • Заговір на знайомство

  Часто буває так, що дівчина зустрічає гідного юнака, а він не звертає на неї уваги і навіть не має думок і бажання з нею знайомитися. Якщо всі спроби зацікавити чоловіка зазнали невдачі, спробуйте провести обряд, який допоможе вам познайомитися з «об’єктом пристрасті» сильний заговір на вподобаного чоловіка який дасть результат. Читають цей обряд щоб приворожити на свої улюблені туфлі. Найвдаліший час для проведення ритуалу було в домашніх умовах – період, коли Місяць знаходиться в зростанні.

  У суботній вечір замкніться в кімнаті, запаліть свічку, і додайте її на столі. Поруч поставте свої улюблені туфлі. В принципі, можна використовувати будь-яку взуття в залежності від часу року. Єдина умова: взуття має бути коханою і добре вимитої.

  Після того, як туфельки опиняться на столі, сядьте за нього і подумки зробіть «виклик» коханій людині, щоб він думав про вас про повноти своїх почуттів. Подумайте про нього, згадайте його гарне обличчя, очі, руки. Пофантазуйте про те, як вам добре разом, і постарайтеся передати йому силу своїх почуттів. Коли відчуєте, що готові, починайте читати слова заговору які швидко діють:

  «Як туфельки (чобітки тощо) мої хороші і зручні, так і я буду хороша і мила Рабу Божому (ім’я хлопця). Як одягну я ті туфельки на свої білі ноженьки та вирушаю в путь-доріжку дальню. Принесуть мене мої туфельки до Рабу Божому (ім’я хлопця). Як побачить мене Раб Божий (ім’я хлопця) так очей від мене відірвати не зможе. Полюбить мене Раб Божий (ім’я хлопця) любов’ю вогненної, ні дня прожити без мене не зможе, ні ночі без мене не ночуватиме. Так тому й бути».

  З цими словами встаньте з-за столу і лягайте спати. Свічки не задуває, туфлі залиште на столі нехай діє магія. Вранці надіньте заговорену взуття і виходите з дому. В цей день постарайтеся «попастися на очі» чоловікові, якого хочете «дістати». Щоб обряд дав потрібний результат щоб відносини тяглися все життя, носити зачаровану пару туфель потрібно як можна частіше.

  Приворот на тапки

  Якщо ви досить довго зустрічаєтеся з хлопцем і ніяк не можете його «розвести на одруження», спробуйте застосувати один діючий обряд, після якого улюблений назве вас своєю дружиною. Це вплив любовної магії здатне підкорити волю жертви бажанням замовника. Щоб провести ритуал, вам потрібно жити разом з коханою людиною або, принаймні, ви повинні тримати у себе вдома його кімнатну взуття. Адже, головним «інгредієнтом» заговору є кімнатні капці чоловіки і тоді від обрядів є користь і результат.

  Коли чоловіка не буде вдома, запаліть дві церковні свічки, візьміть його капці і скажіть наступні слова:

  «Вінчальні свічки принесіть мені обручку. Нехай Раб Божий (ім’я чоловіка) моїм навіки стане, про всіх інших перестане думати. Ні є Рабу Божому (ім’я коханого) не пити, лише одну мене любити. Амінь».

  Після цих слів капніть по краплі воску від кожної свічки на кожен тапочок чоловіки та поставте взуття на місце. По приходу коханого додому подбайте, щоб він обов’язково надів свою кімнатну взуття. Найближчим часом не дозволяйте нікому сторонньому надягати заговорені тапочки.

  Заговір на шкарпетки

  Закохані жінки намагаються знайти сильний спосіб, який допоможе їм назавжди прив’язати до себе чоловіка на все життя. Дами ж, знайшли такий чудодійний заговір, поспішають поділитися ним з іншими. Наступний приворот не володіє подібними якостями і не здатний утримувати чоловіка біля певної жінки всю його подальше життя. Однак, з його допомогою можна зробити так, щоб хлопця притягувало до дівчини немов магнітом і не відривало його думок від неї. Це досить простий ритуал, який будь-яка представниця прекрасної половини людства зможе зробити самостійно в домашніх умовах.

  Обряд проводять на зростаючий Місяць вночі. Найсприятливіші дні тижня для того, щоб «створити» заговір: середа, п’ятниця і субота. Перед початком ритуалу купіть коханій людині шкарпетки з натуральних ниток. По приходу додому вишийте на кожному шкарпетці по хрестику, підбираючи колір нитки таким чином, щоб хрести були непомітні. Вишиваючи, не забувайте читати наступне заклинання, чітко вимовляючи кожне слово:

  «Я не просто хрести вишиваю, я Раба Божого (ім’я хлопця) до себе пришиваю. Я не просто нитки кручу, я обплутати розум Раба Божого (ім’я хлопця) хочу. Не пити йому без мене не є, не встати йому без мене, ні сісти. Хочу, щоб бігав Раб Божий (ім’я хлопця) за мною, як прив’язаний, щоб був Раб Божий (ім’я хлопця) міцним словом зі мною зав’язаний. Відтепер мій ти навіки і нікому тебе не відбити. Як я сказала, так тому й бути».

  Після того, як ви промовили останні слова сильного приворотного заговори, покладіть шкарпетки собі під подушку і лягайте спати. Не гасіть свічку, та не рухайте. З настанням ранку зберіть віск від свічки згоріла, винесіть його з дому і просто закопайте під молодим деревцем. Заговорені шкарпетки подаруйте свого «судженого» і постарайтеся зробити так, щоб він якомога швидше почав їх носити.

  Обряд з ременем

  Якщо суперниця намагається забрати у вас чоловіка або нареченого, а ви налаштовані в що б те не стало повернути його собі, вас зможе «виручити» ремінь вашого «благовірного». Це один з дуже простих і ефективних способів налагодити стосунки з коханою людиною. Щоб утримати коханого візьміть його улюблений ремінь і застебніть його на пряжку. Потім прочитайте над застебнутим ремінцем наступне заклинання:

  «Міцно ремінь я пряжкою сцеплю, милого волю собі подчиню. Милий мій більше не буде гуляти, більше не стане він мені змінювати. Хочу, щоб думав лише про мене і при Сонці й при Місяці. Нікому цю пряжку не розняти, мій заговір нікому не зняти».

  Читати приворотный заговір потрібно три рази поспіль. Після прочитання кілька разів розтягніть ремінь, як би перевіряючи, наскільки сильно він сцеплен. Потім власноруч розстебніть пряжку. Далі непомітно всуньте ремінець назад в штани вашого чоловіка.

  Ритуал з сигаретою

  Вам знайома ситуація, коли ви не уявляєте своє життя без вашого коханого, а він постійно водить вас за ніс», «гуляючи на стороні»? А може бути, ви відчули, що відносини у вашій парі «зайшли в глухий кут», а чоловік не хоче зробити перший крок назустріч і зводить «нанівець» всі ваші спроби помиритися? У будь-якому випадку, якщо ваш улюблений перестав звертати увагу на вас увагу – не впадайте у відчай — вам допоможе заговір на сигарету. Варто зазначити, що цей засіб підійде тим жінкам, чиї другі половинки курять.

  Проводять ритуал в період, коли нічне світило» знаходиться на фазі зростання. Перед тим, як приступити до справи» запозичте у свого обранця кілька сигарет або купите такі, які він завжди курить. Вночі затворитесь в кімнаті, запаліть свічку, і покладіть перед собою кілька сигарет або всю пачку. Потім вам потрібно налаштувати себе на правильну «хвилю». Всі ваші почуття і думки повинні «крутитися» навколо «об’єкта пристрасті» — від цього залежить успіх всього підприємства.

  Далі треба взяти в руки сигарети і начитувати на них наступний заговір:

  «Тобі сигарети курити, а мені на тебе ворожити. Як сигарета твоя задымиться, так любов до мене в твоєму серці запалає. Кожен диму вдих для тебе – видих любові для мене. Диму нас звести навік, не розлучить тебе зі мною жодна людина. Бути тобі завжди зі мною, стати мені твоєю долею. Дим на видих, дим на вдих – хочу, щоб ти мені смг. Хай буде так».

  Після начитки можете йти відпочивати, але на столі нічого чіпати не потрібно і свічки гасити не можна. Вранці вам потрібно буде вирішити, куди подіти свічковий віск: закопати або кинути в річку. Потім непомітно поміняйте сигарети в пачці вашого коханого на заговорені. У цієї заговору є одна особливість: викурити зачаровані сигарети має ваш чоловік і ніхто інший.

  Заговір на чоловічу силу

  Зрада з боку коханої людини не рідкість у наш час. Ображені жінки готові на все, щоб «поквитатися» з суперницею і «залатати тріщину», яка з’явилася внаслідок зради коханого. Як же стати єдиною для свого чоловіка? Як домогтися відновлення колишньої пристрасті і зробити так, щоб розлучниця відстала від вашої пари раз і назавжди?

  Якщо у вашого «благовірного» ні «відбою» від «воздыхательниц», а він в свою чергу, не пропускає жодної спідниці», зробіть заговір на його чоловічу спроможність. Перш, ніж приступити до опису особливого ритуалу, варто попередити, що подібні дії дуже небезпечні і можуть спричинити досить серйозні наслідки для чоловіка. Обряд може «притягнути» проблеми з потенцією, які роблять життя представника сильної половини людства суцільним кошмаром, переводячи його з розряду «мужиків» у розряд «імпотентів». На тлі таких «ускладнень» чоловік може стати не тільки алкоголіком, але і психічно хворою людиною. Тому, перш ніж братися за справу», запитайте себе, чи готові ви так ризикувати.

  Перше, що вам потрібно буде зробити, це «роздобути» ношенные труси вашого чоловіка. Ще придбайте невелику чорну воскову свічку і підставку для неї. Проводять ритуал на убуваючий Місяць вночі, ближче до двох годин. Щоб приворожити хлопця замкніться на самоті в кімнаті і запаліть свічку. Потім розкладіть його труси і спробуйте налаштувати себе на потрібний лад».

  Після того, як ви відчули, що готові, промовте заклинання, яке зробить так, щоб ваш улюблений чоловік не міг займатися сексом ні з ким, крім вас:

  «Хочу, щоб твоє тіло не мало ні з ким діла. Не хотіти тобі ні баби літній, ні дівки молодий. Одну мене тобі бажати, лише зі мною одній тобі соколом літати. Хочу, щоб очі твої лише на мене дивилися і мене хотіли. Хай буде так».

  Потім покладіть заговорені труси собі під подушку і лягайте спати, але свічку не задуває. Вранці зберіть весь свічковий віск з підставки, загорніть його в труси і вирушайте в ліс. Там знайдіть сухий пень і закопайте під ним заговорені труси і віск.

  «Зробивши справу», швидко вийдіть, не обертаючись і не розмовляючи. Щоб погані наслідки привороту не «тяглися за вами по п’ятах», прийшовши додому, прийміть душ, змиваючи з себе весь негатив. Якщо ви знаєте якісь захисні молитви – прочитайте їх, щоб захистити себе від порчі. Якщо все було зроблено правильно, то подібні порчі діють досить швидко, але не завжди довго. Ці привороти хороші тим, що використовувати їх можна навіть у випадку, якщо ваш чоловік пішов від вас або знаходиться на відстані.

  Заговір на щедрість

  Мрія кожної жінки – люблячий і щедрий чоловік. Саме на цьому грунті і виникають безліч розбіжностей у сімейних відносинах. Той, хто зіткнувся з жадібністю чоловіки, не з чуток знає, як важко жити зі скупою людиною. Що ж робити, якщо ваш «благовірний» важко розлучається з грошима, не звик обдаровувати дружину подарунками і нічого не робить безкоштовно?

  «Направити на шлях істинний» «жаднюга» зможе заговір на щедрість. З допомогою цього простого ритуалу ви досягнете підпорядкування з боку коханого і змусите його стати щедріше і прихильнішими. Щоб ваш «благовірний» сам захотів дати вам грошей, можна прочитати заговір на монети. Візьміть кілька монеток будь-якої гідності і дві – три хвилини тримати їх в затиснутому кулаці, подумки уявляючи собі вашого коханого.

  Потім розтисніть кулак і скажіть:

  «Котитеся дзвінкі монетки Рабу Божому (ім’я того, хто скупиться) в гаманець. Множьтесь там, разрастайтесь, та до Рабі Божій (ім’я) в руки повертайтеся. Блестите, дзвеніть, голову Рабу Божому (ім’я чоловіка) закружите. Відтепер всі мої бажання для нього – закон, хочу, щоб став щедрим до мене він. Тепер його сума відкрита для мене».

  Потім непомітно підкладіть заговорені монетки в гаманець «жаднюги». Ця заговір потрібно читати на самоті і нікому не розповідати про проеденном ритуалі. Інакше нічого хорошого з вашої затії не вийде.

  Шепіт на поцілунок

  Трохи «підігріти» почуття чоловіка допоможе шепіт на поцілунок. Ця заговір створить магічне тяжіння, завдяки якому ваш коханий буде думати про вас і вдень і вночі. Все дуже просто – потрібно під час поцілунку вимовити «про себе» наступні слова:

  «Поцілунок тобі дарую – на любов до мене заговорю. Стати тобі моїм відтепер, поклонятися, як святині. Вночі буду тобі снитись. Що сказала – нехай прийде».

  Цей нехитрий шепіт можна вимовляти всякий раз, як ви цілуєте свого коханого чоловіка.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: