Заговори і ритуали на їжу

Заговорная магія допомагає людині здобути свободу, позбутися від шкідливих звичок або помститися заклятому ворогові. Заговір на їжу та її приготування використовують як темні, так і світлі сили. Магічний посил зумовлюють помисли і бажання людини.

Зміст:

Заговори і ритуали на їжу

Заговір на їжу

Білий заговір на їжу – це унікальна можливість поліпшити якість власного життя без подальших наслідків прикладаючи мінімальні впливи. Який ритуал на їжу працює безвідмовно?

Заговори і наслідки порчі

Заговір працюють за одним принципом – вони притягують потрібні умови для того, щоб людина отримала бажане. Якщо б людина хотіла грошей або успіхів у роботі, йому знадобився білий і абсолютно безпечний обряд. Заговір, які використовують чорну магію, цілеспрямовано руйнують життя іншій людині. Яким би не був вибір змовника – універсальні заговору на їжу допоможуть в реалізації планів.

Замовлений їжа використовується для привороту чоловіка, який не має відповідних почуттів. Догляд чоловіка від дружини в результаті привороту має свої наслідки. Знищена воля чужого чоловіка не принесе нікому щастя, ні розлучниці, ні колишній дружині. Результати привороту завжди важко передбачити заздалегідь. Для чоловіка, дружини і коханки обряд на їжу небезпечний в рівній мірі. Що робити, якщо швидкий ритуал вплинув на здоров’я і самопочуття замовника?

Будь-яка магія може бути знищена за допомогою сильних ритуалів і зворотних заклинань. Від привороту або порчі вдасться врятуватися, звільнити чоловіка від чар коханки або повернути жертві контроль над її життям. Для зняття впливу необхідно взнати ім’я ворога, людини, що зважився на радикальні заходи. Плоди неправильно привороту на чужого чоловіка пожнуть діти чоловіка, улюблена жінка і сам глава зруйнованого сімейства.

У більшості випадків порчі на дітей наводиться через їжу. Підклади не настільки надійний спосіб проклена. Негатив на їжі наводиться без особливих зусиль і не вимагає присутності мага. Для того щоб їжа була смачною вороги ухіщряются, підшукують варіанти, як приховати заговорену їжу. Для чого потрібні заговору на продукти харчування?

Як працює заговір на їжу?

Перш ніж робити заговір потрібно розуміти його природу. Бездумне використання магії загрожує серйозними наслідками. Перші приготування до ритуалу – підготовка вимагає чимало сил і терпіння. Без вивчення обряду легко зробити фатальну помилку і поплатитися за неї власним здоров’ям. Терміни роботи заговору на їжі залежать від складності обряду і постійної енергетичної підживлення. Чоловік піде з сім’ї – з цим магія допоможе, але утримати його біля себе не так просто.

Принцип роботи замовній магії самий простий – за допомогою заклинання потрібне посилом заряджаються продукти харчування або вода, яку в подальшому споживе жертва. Працює така порчі або приворот безвідмовно, особливо якщо використовувати потужні ритуали тривалої дії. Чоловік – об’єкт любові стане безвольною лялькою в руках коханки, а ворог втратить все, що накопичив власною працею. Магія надає всі необхідні можливості, але не гарантує щастя.

Заговір на їжі бувають:

Використовують наговори з їжею для залучення любові або посилення вже існуючої зв’язку. Якщо чоловік не відповідає взаємністю, простий обряд з їжею швидко прив’яже його, зробить слухняним, податливим. Такий чоловік втратить інтерес до інших людей або справ. Перед обрядом змовниці необхідно проговорити

«моя любов мені залишиться, чужа любов навік растрогается».

Простий наговір слід підживлювати кілька разів на рік.

Розбавляється їжа різними магічними добавками. Це особливі атрибути, які необхідно приготувати вдома. Всі підготовчі роботи проводяться таємно, без свідків і помічників. Якщо таємний ритуал розкриють раніше часу, він не спрацює. Вдаватися до допомоги таких наклепів без гострої необхідності не варто.

Наговір на продукти і воду

Будь сильний обряд виконується в особливі дні. Приворотну магії відведені добу, збігаються з зростаючої місяцем, а ось відв’язати чужого чоловіка вдасться тільки під убывающее небесне світило. Сильний ритуал тому і сильний, що в нього вкладаються власні надії та почуття. Щоб хлопець любив чи прагнув до одруження, використовують кілька ритуалів, які виконуються послідовно. Будь-яке слово, вимовлене під час ритуалу, змінює долю людини.

Наговори на їжу – це сильний посил, який буде важко скасувати. Кохана людина, позбавлений права вибору, не принесе бажаного щастя. Перед таємною магічною дією варто ще раз подумати про те, якою ціною обійдеться приворот. В кінці заговору необхідно прочитати «Отче наш». Подякувати за захист Батька і Сина і Святого Духа. Після привороту краще відвідати церкву і ще раз обдумати скоєне зло. Любов – це добровільне почуття, яке не терпить примусу. Наведення невірної програми перекреслить майбутні успіхи жертви.

Вибір обряду залежить від того, як сильно він має подіяти. Можна закликати коханої людини або зробити її життя нестерпним без заговорщицы. Втручаючись у божий задум потрібно бути гранично обережними. В кінці кожного заговору слід сказати

«Амінь»

, а до обряду вимовити

«раб божий не втрачає розум, не витрачає сили даремно, не терзає душу питаннями».

В кінці потрібно подякувати Святу Трійцю – Отця, Сина, Святого Духа.

Види заговору на їжу

Розрізняють кілька видів наклепів, які через їжу змінюють людини, роблять його податливим або штовхають на несподівані вчинки. Спосіб наведення порчі залежить від атрибутів і слів заклинання. Найефективніші приворотні заговір, які допоможуть привернути коханого або відвести його від іншої жінки:

 • Заговір на чоловічий день. Замовляти їжу в будь-який день не варто. Для цього необхідно вибрати відповідні добу. Старий місяць підкаже вірний момент, коли заговір спрацює безвідмовно. Вимовляти заклинання краще на готові продукти, які жертва точно з’їсть.
 • Заговір на напої та спиртне. Такий обряд проводиться заздалегідь, використовуючи замість їжі воду, алкоголь або спиртні напої. Прив’язка на алкоголь діє безвідмовно і не залишає жертві жодного шансу врятуватися.
 • Наговір на цукор. Проводиться обряд три рази протягом трьох діб. Для ритуалу слід взяти трохи цукру і заговорювати його. Слова заклинання вимовляються тихо без зайвої суєти і криків: «Припекайся, присыхай на моєму цукрі. Тілом, серцем, головою. Як муха липне до солодкого сиропу, так і ти раб(а)(ім’я жертви), повернись люблячи до мене рабу(бе)(своє ім’я). Рада тримай, в мою відсутність сумуй, цінуй мене як цінують найулюбленіше і дороге. Так буде так!».
 • Ритуал на подчин. Проводиться таємне магічну дію в період зростаючого Місяця, коли небесне світило зміцнить потрібну зв’язок. Після ритуалу слід провести повну очищення будинку.
 • Любовний приворот. Для такого ритуалу знадобиться приготувати коханому м’ясо з кров’ю – стейк. На готову м’ясну страву потрібно накапати трохи крові через прокол в безіменному пальці. Одна крапля крові залишається на поверхні м’яса, а інша на власному нижній білизні. Після обряду нижня білизна одягається на ніч рівно тиждень і не стирається. Любовний приворот такого роду викликає тваринну пристрасть і неймовірне потяг коханого.
 • Заговір на крові найефективніший і простий, він робить сильну прив’язку і не дозволяє чоловікові або жінці дивитися на інших людей. Подібно марі такий наклеп змінює мислення жертви, буквально перевертаючи його життя з ніг на голову. Використовувати сильні ритуали на тимчасових партнерів не варто, адже з часом симпатія пройде, а результат приворотних дій залишиться.

  Менструальна кров допомагає зробити постійну прив’язку дружина. Посилюється заговір всього кілька разів на рік. Якщо в парі є любов, то така приворітня магія зменшить ймовірність зрад. Не всі дії небезпечні, якщо виконувати всі інструкції і рекомендації досвідчених магів.

  Ефективний заговір в домашніх умовах

  Давньоруський заговір на сіль за своєю природою нешкідливий і не небезпечний. Використовують солоний обряд для прив’язки власного чоловіка. Дії жінки не накличуть на чоловіка біду або незворотні наслідки. Для неодружених хлопців такі ритуали не використовуються, тому що ніякого ефекту від них не буде.

  В ліву долоню потрібно насипати трохи солі і тричі вимовити заклинання:

  «Краплинки-сестрички, червоні дівиці, один з одним завжди говорите, мені рабу Божу (ім’я) з рабом Божим (ім’я) допоможіть».

  Після цього заговорена сиплють сіль в їжу дружина. Висипати всю сіль не потрібно. Найкраще підсипати заговорені приправи в рибу або м’ясні страви. Починає працювати такий наклеп через два тижні. Любов чоловіка поступово повернеться, а в сім’ї запанує гармонія.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: