Як читати заговір на чоловіка

Навіть самі міцні і щасливі шлюби переживають кризу відносин. Більш стійкі сім’ї «з честю» переносять цей непростий період, а слабкі подружні пари розпадаються. Тому, якщо ви відчули з боку свого чоловіка деяке охолодження чи ваше спільне проживання стає для вас тортурами – пора діяти рятувати сім’ю або навіть повернути старого чоловіка. Зверніться за допомогою до любовної магії, в арсеналі якої знайдеться відповідний нагоди заговір на чоловіка.

Зміст:

Як читати заговір на чоловіка

Заговір на чоловіка на любов

Як налагодити стосунки з чоловіком

Тільки відчувши на власній шкурі» всі «принади» невдалого шлюбу можна повною мірою оцінити правдивість слів класика, який говорив про те, що всі щасливі сім’ї схожі один на одного, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму. Саме з цієї «несхожості» сімейних проблем і потрібно виходити, підбираючи магічне засіб впливу на ситуацію. Розглянемо деякі основні претензії дружин, які незадоволені своїми чоловіками і які хочуть провести заговір щоб чоловік повернувся якщо пішов:

 • Почуття чоловіка охололи, він перестав звертати увагу на дружину, не вважає за потрібне робити їй подарунки і говорити компліменти. Жінка вже випробувала всі доступні засоби для залучення уваги чоловіка до своєї персони, але всі вони виявилися марними. При цьому мова не йде про зраду і «загулах на стороні». «Освіжити» почуття в подружній парі допоможе приворот на любов чоловіка.
 • У жінки є сумніви у вірності «благовірного». Щоб чоловік не ходив «наліво» можна провести ритуал, який відучити його від цієї «поганої звички». Повернути невірного чоловіка допоможе роззсорка, яка здатна зробити так, щоб коханка охолола до своєї «здобичі», а «втратив голову» чоловік відчував до неї лише ненависть і в швидкості кинув.
 • Чоловік-тиран. Якщо чоловік вас постійно ображає, ображає, сердиться, лається, кричить, прискіпується по дрібницях і проявляє інші ознаки агресії, якщо вже дійшло до того, що він не в змозі стримувати свій гнів і часто «розпускає руки», а у вашій родині один скандал змінюється іншим – настав час приборкати скандаліста. Для цього існують спеціальні заговір, які зроблять чоловіка менш агресивним. Може він і не стане добрим, спокійним і лагідним, але зможе володіти собою, покається, перестане «піднімати руку на дружину, піде на примирення і навчиться просити вибачення.
 • Жадібний чоловік. Якщо вам дістався скупий чоловік, який не дарує вам подарунки і рахує кожну копійку, витрачену на сім’ю на вас або ваших сина і дочку – боріться. В магічному «арсеналі» і для вас знайдеться рятівний заговір, який зробить вашого «благовірного» щедрим і поступливим. Він буде виконувати всі ваші примхи і радитися з вами з приводу своїх витрат.
 • Ледачий чоловік. Якщо ваш чоловік постійно сидить вдома, спить, їсть, дивиться телевізор і абсолютно не бажає заробляти гроші, якщо вся робота по дому взвалена на ваші плечі – не впадайте у відчай. З допомогою спеціальних заговорів можна зробити так, щоб чоловік вам підкорявся і щосили працював на благо сім’ї та говорив що дружина пишається мною.
 • Чоловік нищить дружину ревнощами з приводу і без приводу. За допомогою правильно підібраного ритуалу можна заспокоїти навіть дуже ревнивого хлопця.
 • Всі проблеми в сім’ї виникають на грунті того, що чоловік п’є. І з цією бідою можна спробувати впоратися магічним способом.
 • Ритуал на відновлення відносин

  Якщо ви відчуваєте, що почуття вашого чоловіка до вас починають згасати і він більше не відчуває колишнього потягу до вас, спробуйте зробити самостійно один ефективний обряд, який здатний відродити колишню любов чоловіка до дружини заговір щоб повернути чоловіка. Цей ритуал змусить чоловіка тужити і страждати за свою дружину і поспішати додому, щоб скоріше її побачити. Обряд відмінно діє навіть на відстані, тому його можна спокійно проводити якщо ваш чоловік поїхав з дому або тільки збирається в дорогу. Перед тим, як приступити до справи» купіть чоловікові невеликий подарунок, який він зможе постійно носити на тілі. Це може бути будь-який предмет гардероба: сорочка, шкарпетки, труси.

  Також для проведення ритуалу вам знадобиться ритуальний ніж і дві свічки. Якщо з ритуальним ножем вийшла заминка, то купіть звичайний з чорною рукояткою. Що ж стосується свічок, то вони повинні бути червоного або білого кольору. Як і всі привороти і прив’язки, цей ритуал потрібно робити вночі, у період, коли Місяць наповнюється.

  Основна умова привороту – повна конспірація. У призначений час залишіться в кімнаті «без нікого» і запаліть підготовлені свічки. Потім поставте їх на стіл і туди ж покладіть куплений подарунок. Тепер вам потрібно буде добре сконцентруватися і спробувати згадати все хороше, що було між вами порадіти всьому, а також уявити собі те, що ви хочете отримати після обряду. Не бійтеся «нафантазувати зайвого» і не соромтеся розмовляти з «об’єктом вашої пристрасті», як ніби він знаходиться поруч з вами.

  Коли ви відчуєте, що готові, візьміть ритуальний ніж і, тримаючи його за кінчик леза і постукуючи рукояткою за приготовленої речі, починайте читати слова заговору на любов чоловіка:

  «Встану я (ім’я дружини) вранці раннім, так вмиюся росою, та піду по полю босою. За широким полем, за дрімучим лісом знайду я (ім’я дружини) купця, удалого молодця. Попрошу я (ім’я дружини) у нього дар для милого мого. Дасть мені (ім’я дружини) купець завзятий молодець одягу привезені з далеких країн, сильним словом заговорені. Рабу Божому (ім’я чоловіка) ті одягу одягати, по Рабі Божій (ім’я дружини) і вдень і вночі тужити. Рабу Божому (ім’я чоловіка) ті одягу носити, без Раби Божої (ім’я дружини) йому не жити. Амінь. Амінь. Амінь».

  Після начитки візьміть заговорену річ і покладіть її собі під подушку. Свічки прибирати зі столу не потрібно – вони повинні догоріти до кінця. Але сидіти і чекати, поки вони не згаснуть, не варто – лягайте спати.

  Вранці винесіть із будинку свічковий віск і закопайте його під молодим деревом. Щоб прив’язати до себе чоловіка, потрібно подарувати йому заговорену річ. При цьому необхідно тихенько прошепотіти чоловікові услід:

  «Дар від мене береш, серце навіки віддаєш».

  Якщо ваш чоловік їде з дому, піднесіть подарунок при розставанні, і чоловік буде поспішати скоріше повернутися до вас назад.

  Заговір на примирення

  Якщо ви «в пух і прах» посварилися зі своїм чоловіком, і він не хоче спілкуватися з вами і не погоджується миритися, відновити стосунки допоможе заговір на примирення заговір щоб повернути чоловіка і його розташування. З його допомогою можна переконати чоловіка в тому, що він сам винен у всьому, і змусити його вибачатися. Цей сильний обряд дружина зможе зробити самостійно в домашніх умовах. Щоб ваш чоловік помирився з вами, підготуйте відріз зеленої тканини, фотографію чоловіка і білу свічку.

  Проводять ритуал перед сном на зростаючий місяць. Щоб підпорядкувати волю чоловіка і зробити так, щоб він зрозумів свою помилку і вибачився перед вами, розстеліть на столі зелену тканину і поставте на нього запалену свічку. Потім покладіть перед собою фотознімок вашого «благовірного» таким чином, щоб його очі дивилися прямо на вас і настройте себе на потрібний лад». Відчуйте всю силу свого бажання якомога швидше відновити мир в родині.

  Далі візьміть в праву руку свічку, і водіть нею над фотографією, здійснюючи рухи за годинниковою стрілкою. При цьому потрібно сказати:

  «Нехай полум’я свічки зітре з твоєї пам’яті всі образи і сварки. Нехай всі перешкоди між нами зруйнуються, а всі межі зітруться. Немає більше ворожнечі між нами. Ти навіки мій, а я – твоя. Амінь».

  Після прочитання наговору покладіть знімок собі під подушку і лягайте спати. Свічки не гасіть, а вранці позбавтеся від свічкового воску.

  Як повернути чоловіка в сім’ю

  Якщо дружина дізналася, що чоловік загуляв і у нього «на стороні» вже утворилася друга сім’я, у жінки є два шляхи повернути старого або попрощатися. Перший – це вигнати «підлого брехуна», а другий – закликати на допомогу всю свою силу волі, спробувати напоумити «гулящого» дружина і повернути його в сім’ю. Для цього є сильний приворотный заговір на чоловіка.

  Якщо у «благовірного» немає постійної коханки, а він просто звик «гуляти», можна застосувати один з ритуалів на вірність. Робити їх потрібно у відсутності вашого чоловіка.

  Щоб чоловік залишив свої «погані» звички, не брехав і не «бігав по бабам», візьміть його кімнатні капці за шкарпетки і три рази вдарте п’ятами об поріг будинку, де ви з ним живете. При цьому потрібно читати наступне заклинання:

  «Як птиця до гнізда летить, як в нору звір біжить, так і тобі додому поспішати, тільки зі мною однієї жити».

  Проговорювати заговір потрібно після кожного удару тапочками про поріг. Цей простий ритуал зробить так, щоб вашого чоловіка, як магнітом постійно тягнуло додому, де б він не знаходився.

  Щоб чоловік завжди ночував удома і приходив вчасно, можна прочитати заговір на подружнє ліжко на примерение. Якщо чоловік не поспішає йти додому, і ви знову лягайте спати на самоті, думаючи що він міг піти до іншої, погладьте те місце, де він зазвичай спить і скажіть:

  «Як два голуби завжди удвох, так і ми з тобою в світі живемо. Тобі до мене голубом летіти, і лише мене одну хотіти».

  Утримати чоловіка допоможе заговір на його сигарети. Візьміть кілька штук з його пачки і прочитайте над ними заклинання:

  «Ні з ким, крім мене тобі не бути, одну мене тобі любити. Ти мій, я твоя».

  Потім тихенько поверніть сигарети на місце.

  Заговір-роззсорка

  Але, що ж робити, якщо серед великої кількості жінок чоловік вибрав одну і це не ви? Як «перевести» суперницю і зробити так, щоб чоловік її ненавидів і ніколи більше не думав про неї? Якщо вашого улюбленого все-таки забрали, вам поможе його повернути в сім’ю заговір-роззсорка, який роблять на кладовищі. Цей найсильніший ритуал досить небезпечний і може принести багато «поганого» у ваше життя і життя чоловіка і його коханки тому перш ніж братися за нього, добре подумайте.

  Щоб провести обряд, роздобудьте фото жінки, до якої пішов, чи йде ваш чоловік і фото померлого чоловіка. Вночі на убуваючий Місяць запаліть 1 чорну свічку і покладіть перед собою фотознімки, таким чином, щоб між ними утворився невеликий простір. Потім візьміть свічку в руки і проведіть нею кілька разів між фотографіями, примовляючи:

  «Вогнем чорної свічки заклинаю – назавжди Раба Божого (ім’я чоловіка) з Рабою Божою (ім’я коханки) разлучаю».

  Потім спаліть фото жінки на вогні свічки, попіл зберіть і йдіть спати, залишивши свічку горіти до ранку.

  На наступний день вам потрібно буде піти на цвинтар. Увійшовши туди, покладіть відкуп у вигляді монеток або солодощів і попросіть дозволу у Господаря Цвинтаря на проведення ритуалу. Потім знайдіть на цвинтарі поховання з ім’ям вашої суперниці, покладіть на неї відкуп для Господині Могили і попросіть у неї вибачення за турботу. Далі прикопайте попіл від спаленого фотографії в могилу, сказавши при цьому:

  «Як мертвого з могили не встати, так і Рабі Божій (ім’я суперниці) з Рабом Божим (ім’я чоловіка) не бувати».

  Після цих слів швидко йдіть тому що магія дуже сильна. По дорозі додому не можна ні з ким говорити і не варто озиратися. По приходу додому прийміть душ, і прочитайте молитви. Якщо ви впевнені, що ваш чоловік пішов від вас з-за того, що його причарували, то рассорку на приворот робити не варто. Спробуйте спочатку зняти попереднє вплив, застосовуючи відповідні заговору і які молитви треба читати у відповідності з правилами ритуалів. Відчитування заговору і цвинтарна магія бувають смертельно небезпечні та їх застосування виправдовує себе тільки в самих важких і безвихідних ситуаціях.

  Заговір проти агресії

  Дуже часто жінки виходять заміж за «ангела», а після деякого часу виявляють поряд з собою справжнього «демона». Як зробити щоб він пишався мною думають багато дружини? Якщо ваш благовірний не раз піднімав на вас руку», кричав і злився, а ви стали боятися його до такої міри, що кожен його відхід з будинку для вас свято і раді всі домашні – пора приймати заходи і зробити ритуали і заговору щоб ваш чоловік не був домашнім тираном. Купіть білу свічку і обмотайте її мідним дротом. На місяць, що зменшується вночі запаліть «конструкцію» і скажіть:

  «Всіма силами нічними заклинаю я Раба Божого (ім’я чоловіка). Хочу, щоб жив він зі мною в мирі і спокої, щоб не бив він мене і не скандалив. Хочу, щоб шкодував він мене любив, щоб був зі мною добрий і ласкавий. Всю його злобу серцеву я словом сильним відведу, в далекі краї віднесу. Моїм Словам збутися».

  Заговоренную свічку залиште горіти всю ніч. Ранок від’єднайте дріт від свічкового воску і примотати її до подружнього ліжка з боку місця чубиться чоловіки. Свічковий віск зберіть і винесіть із будинку. Якщо ви все зробили правильно, то «не сьогодні, так завтра» відчуєте позитивні зміни в поведінці «другої половинки» які повинні залишитися назавжди.

  Ритуал проти жадібності

  Жадібність чоловіка — ще одна проблема, яка здатна засмутити відносини між подружжям. Домогтися підпорядкування чоловіка і зробити так щоб він думав що це його рішення, щоб він погодився з вашими витратами і завжди виконував усі ваші побажання, допоможе наступний заговір. Візьміть будь-який предмет одягу «жаднюги», в якому він ходив, шість іржавих цвяхів і вирушайте в ліс. Там відшукайте затишне місце і розведіть вогнище. Потім візьміть березовий прутик і вдарте їм кілька разів за принесеної речі.

  Коли вогонь розгориться, киньте в нього річ і березовий прутик. Не відриваючи очей, дивіться, як згорає предмет гардероба вашого чоловіка, і читайте наступний заговір:

  «По стежці я йшла, прут березовий знайшла. Прутиком Раба Божого (ім’я чоловіка) я стегала, жадібність з нього виганяла. Жадібність вся пішла, так у вогонь увійшла. У вогні тому вона згинула Раба Божого (ім’я чоловіка) навіки покинула».

  Повторювати заклинання потрібно до тих пір, поки не догорить багаття. Попіл від згорілого багаття закопайте, а поверх вбийте іржаві цвяхи, промовляючи після кожного з них:

  «Жадібність закопую, Раба Божого (ім’я чоловіка) від неї навіки звільняю. Все, що сказала, збутися».

  Після цього йдіть додому, не озираючись і зберігаючи мовчання.

  Як заговорити ревнивця

  Якщо ваш чоловік дуже сильно ревнує вас до кого б то не було і завжди норовить перевірити «де ви і з ким», спробуйте зробити один простий ритуал, який змусить ревнивця залишити вас у спокої. Для його проведення вам знадобиться кілька волосин з голови вашої «половинки» і свічка. Вночі, залишившись наодинці з собою, запаліть свічку і візьміть в руку волоски. Подумки представляючи свого чоловіка і думаючи що ми відмінно живемо і кажучи, що він мій і бажаючи, щоб він «відпустив» свою ревнощі і відстав від вас зі своїми підозрами, промовте:

  «Ревнощі твоя – гримуча змія. В душу твою вповзла, розум твій відняла. Я змію ту проганяю, спокій Рабу Божому (ім’я чоловіка) повертаю. На вогні змію спалюю, вірити мені у всьому заклинаю. Амінь».

  Потім спаліть волоски на вогні свічки, а від самої свічки позбавтеся.

  Заговір від ліні

  Якщо ваш чоловік постійно нічого не хоче робити і ніякі ваші вмовляння не допомагають, є обряд, який допоможе зробити так, щоб ваш «благовірний» не сидів «склавши руки» а дружина виконувала його обов’язки. Візьміть будь-який предмет його гардеробу і вирушайте в ліс. В лісі знайдіть великий мурашник і закопайте біля нього принесену річ. При цьому три рази потрібно вимовити:

  «Як мурахи трудяться не покладаючи рук, так і Раб Божий (ім’я чоловіка) працюй. Як мурахи допомагають один одному, так і ти Раб Божий (ім’я чоловіка) допомагай мені (ваше ім’я). Як сказано, так і збудеться».

  Потім швидко йдіть додому.

  Заговір від пияцтва

  Зловживання алкоголем – одна з основних причин розпаду сім’ї. Як же боротися, якщо ваш чоловік не розуміє, або не хоче розуміти, що його пияцтво – велика проблема і не може жити без вина? З допомогою спеціального ритуалу можна зробити так, щоб чоловік не міг навіть дивитися на спиртне. Вночі на убуваючий Місяць запаліть свічку і поставте перед собою вино чи горілку, яку згодом вип’є ваш чоловік. Далі починайте начитувати слова заговори, укладаючи в них своє сильне бажання, щоб чоловік не пив:

  «Встану не перекрестясь, вийду з дому не благословясь. Піду в гірку та під гірку, та знайду заповітну норку. В тій нірці звір сидить, не їсть той звір і не спить. Дасть мені звір приворотне зілля, яке вилікує Раба Божого (ім’я чоловіка) від похмілля. Перший ковток – по тілу холодок. Другий ковток – в горлі грудку. Третій ковток – від пияцтва зарік. Хай буде так». І зі словами чи тільки моїм сподіватися на краще життя.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: