Заговір, щоб подобатися чоловікам

Ритуали і заговору на жіночу привабливість мають дуже довгу і яскраву історію. Так на початку 17 століття з’явилися перші примовки на дзеркальне відображення. Їх використовували безпосередньо перед виходом у світ. Пізніше прийшла вже й мода на заговір для залучення чоловічої уваги. Найсильнішим називали заговір, щоб подобатися чоловікам начитаний на косметику, на особисту річ з гардеробу або на прикрасу.

Зміст:

Заговір, щоб подобатися чоловікам

Заговір, щоб подобатися чоловікам

З часом з’явилися інші різновиди ритуалів і замовлянь, спрямованих на те, щоб чоловіки милувалися жінкою і дивилися тільки на неї. Багато давніх обрядів дійшли до наших часів, і зараз активно використовуються жінками та молодими дівчатами.

Слід розуміти, що така заговір щоб подобатися чоловікам не допоможе познайомитися з хлопчиком, або причарувати когось на відстані. Він покликаний залучати до тебе людей, особливо чоловіків, без особливого праці.

Особливість заговору на увагу чоловіків

Такі обряди хоч і ефективні, але вимагають дотримання певних правил підготовки. Важливо не забувати про правильність вимови тексту, збиватися, повторюватися не варто.

Так обряд не подіє якщо:

Максимально збільшує шанси на високу ефективність заговору саме спокій, благородство і впевненість у собі. Магія на те щоб всім подобатися оточуючим покликана зарядити жіночу ауру підвищеною сексуальністю, закріплює в голові думка про своїй неперевершеності.

Якщо дівчина неохайна, якщо вона груба в спілкуванні з чоловіками, вона апріорі не стане користуватися у них популярністю, тут і приворот який допомагає подобатися не допоможе добитися розташування або уваги. Важливу роль відіграє також чисте і охайне вбрання, в якому жінка відчуває себе впевнено і спокійно і тоді така заговір щоб подобається всім чоловікам буде дієвим.

Як провести обряд на увагу чоловічої статі

Як і в будь-якому обряді в цьому важливо дотримати всі кроки ритуалу який має читати жінка щоб сподобатися або привернути увагу людей. Перш за все, це підготовка до обряду. Кращим способом приготувати себе і свою свідомість до магічного впливу щоб подобатися чоловікам це витримка триденного посту, як у їжі та напоях, так і в сексуальному житті.

Для таких ритуалів і для ритуалів які покликані приворожити підходять наступні періоди часу:

До жіночих дням тижня відносяться: середа, п’ятниця і субота. Але краще все-таки віддати перевагу дня свого народження або жіночим днях напередодні великих православних свят. Саме в ці дні найпростіше приворожити любов, заговорити того хто подобається, або закликати пристрасть.

Коли день обраний, потрібно подбати і про приготуванні магічних інструментів і аксесуарів. Сам заговір щоб подобатися чоловікам включає в себе два етапи.

Етап перший

Так для обряду на привабливість вам знадобиться: п’ять тонких свічок куплених в церковній крамниці, стакан священної або талої води, нова помада, обрана для себе, крем для обличчя, засіб для догляду за шкірою, шампунь і новий флакон улюблених духів.

З настанням темряви за два три години до опівночі необхідно прийняти ванну з ароматичними маслами, розслабиться, отримуючи задоволення від споглядання свого тіла, відчувати свою сексуальність і свою бажаність для чоловіків. Закінчивши приймати водні процедури, не витирайтеся рушником, нехай волога залишиться на вашому тілі. Вирушайте в кімнату, де буде проводитися обряд, одягатися не потрібно, заговір на залучення уваги роблять в оголеному вигляді:

 • На стіл розстеліть шовкову скатертину (колір значення не має, але маги практики радять віддати перевагу червоному кольору, як кольору пристрасті).
 • У центрі покладіть всю приготовану заздалегідь нову косметику.
 • Навколо засобів для краси розставте свічки.
 • Далі потрібно запалювати свічки зліва на право, проти годинникової стрілки читаючи заговір на кожну з них.
 • Перша свічка:

  «На чисте тіло, обличчя світле, на шкіру білу!».

  Друга свічка:

  «На руки тонкі, на пальці трепетні, на нігті міцні!».

  Третя свічка:

  «На червоні губи, брови чорні, очі променисті, на хвилясті локони!».

  Четверта свічка:

  «На стан гнучкий, на груди високу, на королівську стати!».

  П’ята свічка:

  «На солодкі промови, на погляди палкі, на бажання тілесне, на душевні хвилювання!».

  Задуваючи сірник, якої свічки підпалювали, на видиху вимовте:

  «Наказую вам!».

 • Далі треба взяти приготовлену заздалегідь талу (або святу) воду.
 • Налити її в плоску ємність (підійде невелика чайне блюдечко) і заговорити:
 • «До творця людського роду, моє звернення направлено, Господь мій, до того, хто дарує нам живуть духовну благодать. Всевишньому, хто дарує вічне спасіння кожній людині. До самому Господу Богу, Отцю, Сину і Духу Святому звертаюся в душевному пориві. Допоможи мені силою своєю, благослови духом своїм, спаси душу і тіло моє, Раби Божої (ім’я). Дай мені красу тілесну, так буде на це воля Твоя, прошу і благаю тебе про це. Амінь».

 • Тепер потрібно заговоренной змочити водою всю приготовану косметику, гладити її легенько, не поливати, досить крапельки.
 • Змочіть пальці правої руки в заговоренной рідини, і по черзі доторкнутися до кожної речі, залишаючи на ній мокрий слід.
 • При торканні приговаривайте:
 • «Допоможи мені, віддячу!».

 • Далі блюдце з водою ставимо на підвіконня, нехай стоїть там поки вся рідина не випарується.
 • Свічки потрібно погасити зворотному порядку, тобто лівою рукою, але з права наліво.
 • Погасивши останній вогник вимовляєте:
 • «Коло замкнула! Амінь!».

  Тепер можна відправлятися спати. На цьому перший етап обряду закінчений.

  Косметичні засоби і свічки залиште на столі до ранку. Відкрийте вікна, нехай на ці речі падає місячне світло.

  Другий етап

  Вранці, прокинувшись, не дивіться в дзеркало, відразу йдіть до столу з заговоренными засобами для краси. Візьміть заговорений шампунь, засіб по догляду за шкірою і йдіть у ванну. Важливо! В дзеркало не дивитесь, навіть мигцем!

  Прийміть ванну або ранковий душ, використовуючи заговорені кошти. У процесі купання читайте наговір:

  «Вмиюся раннім ранком я, Раба Божа (ім’я) чарівним милом та свіжим рушником заговоренным білим обличчя своє витру. На мене тепер задивлятися всі люди на білому світі, тому що краше сонця буду я, яскравіше зірок, біліший від снігу. Медовим Запахом приведу я до себе всіх. Під місячним сяйвом розквіту, під сонячними променями окріпну, під зірками нічними раскрепощусь і зорею подпояшусь. З цієї хвилини і назавжди. Амінь».

  Коли выкупаетесь, обітріть тіло новим рушником. Тепер можете дивитися в дзеркало.

  Далі вирушайте в кімнату з заговоренными речами і зробіть собі макіяж, використовуючи приготовлені і заговорені речі. А перед самим виходом з дому нанесіть на шию і зап’ястя крапельку улюблених заговоренных духів і на вас стануть чоловіки звертати увагу.

  Пам’ятаєте цей обряд не підходить тим, хто хоче причарувати на відстані багато людей, чоловіків, одночасно. Він призначений тим, хто хоче просто сподобатися людям.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: