Сильні заговори до Пресвятої Богородиці

Віруючі люди завжди просять допомоги тільки у білої магії. Вони вірять у те, що вона завжди прийде їм на допомогу. Важливо тільки щиро вірити в бажаний результат, і чистою вірою служити вищим силам Небес. Якщо ви хочете добитися кращого результату ситуації, то краще проводити ритуали в святковий день. Такий день прописаний для кожного ритуалу. Головне не забути про нього, і слідувати всім інструкціям. Важливо лише пам’ятати про те, що помисли повинні бути чистими, і нести в собі тільки позитивні бажання. Заговір до Пресвятої Богородиці настільки дієві, що кожна людина користується ними.

Зміст:

Сильні заговори до Пресвятої Богородиці

Заговір до Пресвятої Богородиці

Успіння Пресвятої Богородиці

Універсальним днем для будь-якого бажання вважається святкування Успіння Пресвятої Богородиці. Прикмети кажуть, що, якщо проводити магічні обряди саме в цей день, то ймовірність позитивного результату тільки посилюється. Вважається, що в цей день небесні сили приходять на оклик людини, незалежно від того, який обряд ви збираєтеся проводити.

Цей день вважається закінченням вбиралень робіт. Більшість людей приносить в церкву колосся пшениці для того, щоб отримати благословення Господа. В цей день Успіння Пречистої Пресвятої Богородиці заговору не доречні православні церкви проводять служби, і молиться Діві. Фахівці радять залишати на полі кілька неприбраних колосків зернових культур. Якщо їх перев’язати червоною стрічкою, то можна знайти щастя та врожай на наступний рік є такі прикмети. Головне сказати заповітні слова:

«Просимо Господа про те, щоб наступний рік був врожайним. Ісус Христос завжди нам допомагав, і в цій ситуації посприяє поліпшенню життя. Амінь».

Обряд на любов

Заговір на любов читати 3 рази потрібно виключно в церкві. З світанком ви повинні піти в храм, і поставити свічку Пресвятої Богородиці. Важливо робити це перед її іконою. Саме ікона володіє самими сильними чарами, які допомагають людині. Прочитайте молитви, які адресовані Святий жінці.

Тепер можете приступати до прочитання заговори:

«О, Мати Божа, звертаюся до тебе з найчистішими помислами. Ти берегиня людства. Ти завжди нас оберігала, і від нещасть рятувала. Хустка твій є для нас захистом, а ми читаємо тобі молитви. Благаю врятуй мене від самотності, і допоможи мені відшукати улюбленого мого. Любов моя по світу ходить, от тільки дороги до мене не ходить. Зроби так, щоб коханий знайшов до мене шлях, і тоді назавжди зникне моя смуток. Життя моє щасливою стати повинна, в цьому полягає прохання моя. Амінь».

Після прочитання святих слів йдіть додому. Важливо пам’ятати, що весь день ви повинні мінімізувати розмови з людьми. Нічого не робіть дому в цей святий свято заборонено навіть терти пил. В принципі, дана умова ви повинні виконувати на кожне церковне свято.

Обряд для швидкого заміжжя

Даний заговір Пресвятої Богородиці читайте тільки в тому випадку, якщо ви вже перебуваєте у стосунках. На пошуки коханого цей спосіб не зможе вплинути. З першими сонячними променями ви повинні прокинутися, і підійти до вікна, яке виходить в бік будинку вашого улюбленого людини. В першу чергу, читаються молитви, звернені до Пресвятої Богородиці.

Після цього можете читати такі слова:

«Прошу Матір Божу послати мені хорошого коханця. Нехай мій чоловік виявиться найкращим. Я, раба Божа (ім’я), бажаю піти під вінець з тим, хто милий моєму серцю. Якщо хлопець не зможе знайти мені дорогу, то Ангели повинні вказати йому шлях, і направити на нього. Сімейна наше життя хай благословиться Богом, а Ангели охороняють нашу любов. Сни мої любовні нехай здійсняться. Бажаю стати щасливою, і цього нікуди не подіти. Амінь».

Заговір читається тричі. Якщо провести ритуал у свято Богородиці, то ваш чоловік незабаром зробить вам пропозицію руки і серця. Не варто проводити обряд повторно. Одного разу достатньо для того, щоб сватання настало в найкоротші терміни.

Для того, щоб знайти нареченого

Читати молитви Богородиці необхідно рано вранці. Якщо ви незаміжня жінка, та вашим бажанням є знайти хорошого хлопця, то цей метод відмінно підійде вам. Для того, щоб провести ритуал, не обов’язково йти в храм. Ви зможете провести його самостійно в домашніх умовах. Для цього вам знадобиться тільки дві речі:

Запаліть свічки сірниками, і поставте їх біля ікони. Тепер слід читати молитву на любов:

«Золотий вінець хай покриє мою голову. Я, раба Божа (ім’я), бажаю вдало вийти заміж. Нехай мій чоловік стане найкращим чоловіком, і ідеальним батьком. Дітей хочу побільше, щоб у домі лунав дитячий сміх. Заговір даний кажу однією простою метою, щоб погані хлопці ніколи до мене не підходили. Суджений мій нехай відшукає мене, і ми разом станемо самими щасливими. Апостоли небесні висвітлювати шлях наш стануть, і шлюб назавжди благословлять. Сни мої показували мені коханого. Нехай він до мене прийде. Амінь».

Як позбутися від хвороби

До того, як сонце вийде з-за хмар, прийміть ванну. Ні в якому разі не витирайтеся. Ви повинні висохнути самостійно. Тепер ідіть до церкви, візьміть з собою який-небудь предмет. Хрестик не варто використовувати в магічних ритуалах. Біля ікони Богородиці поставте запалену свічку. Заговорювати річ необхідно певними словами.

«Прошу Матір Господню послати мені зцілення. Для цього прийшла в церкву, коли проходить Успіння. Прошу тебе, визволи мене від хвороби. Немає сил бути слабкою, і постійно відчувати себе хворою. Накрий мене хусткою своїм священним, щоб ніяка зараза не змогла до мене пристати. Нехай (назва предмета) стане моїм оберегом, і захисником від злих сил. Одягли його необхідною силою. Ти, Володарка наша, завжди приходила на допомогу у важкі хвилини. Не покидай в цей раз. Амінь».

Даний ритуал здатний не тільки повернути здоров’я, але і зняти порчу. Якщо оберіг буде постійно перебувати з вами, то порчі і пристріт вам більше не страшні. Жодна людина не зможе завдати вам шкоди.

Якщо необхідно захистити будинок

Успіння завжди вважалося чудовим днем для того, щоб поставити захист на будинок. Прокиньтеся вранці, і надіньте чистий одяг. Ідіть в храм, і просіть благословення на проведення обряду. По дорозі в церкву купіть дзеркало. Біля ікони Пресвятої Богородиці поставте запалену свічку, і йдіть додому.

Відразу біля дверей прикріпіть нове дзеркало. Відкрийте двері, і читайте молитву:

«Успіння прийшло, і я бажаю захистити свій дім від злих і потойбічних сил. На вхід мають право тільки небесні сили, які не несуть в собі нічого поганого. Нехай негода і біда назавжди покинуть мій будинок. Їм тут не раді. Благословення пішли мені, Мати Божа, і назавжди залишуся перед тобою в боргу. Амінь».

Правила ритуалів у Успіння Пресвятої Богородиці

Кожен ритуал має ряд особливостей.

  • Ніколи не проводьте ритуал на любов по відношенню до людини, яка не відчуває симпатію у вашу адресу.
  • Читати заговір треба в тандемі з поданням бажаного. Ви повинні представляти своє бажання так, ніби воно вже збулося.
  • Всі ритуали проводяться тільки до обіду.
  • Всі заговору на Успіння Богородиці читаються тільки з чистими і добрими помислами. Заборонено використовувати цей Святий день для того, щоб приносити людям шкоду. Більш того, не проводите обряди без всякої потреби.
  • Кожен обряд за своєю природою приносить виконавцю благополуччя.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: