Заговори, щоб не ревнували чоловік і дружина

Двоє закоханих хочуть, щоб їх половинки належали тільки їм. Якраз з такого бажання і народжується людська ревнощі. Якщо градус ревнощів у стосунках невисокий якщо це Божий промисел, то він може лише додати гостроти і пристрасті. Але, якщо ревнощі превалює, то це вже призводить до проблем у відносинах. Що робити, якщо вас сильно ревнують. Виправити це магічним способом, допоможе заговір від ревнощів.

Зміст:

Заговори, щоб не ревнували чоловік і дружина

Заговір від ревнощів чоловіка або дружини

Як працює заговір від ревнощів?

Кажуть, що відчайдушно ревнує той, хто не упевнений у своєму партнері. І з такої позиції можна сказати, що винен, що викликає це руйнує почуття. Але це не зовсім так. Справа в тому, що, якщо розглядати цю ситуацію глибше, то насправді ревнощі це невпевненість в собі того, хто допускає, що йому змінюють. Це означає, що в його світогляді є погляд про те, що люди можуть змінювати один одного. Така людина або сумнівається в собі, як в досить хорошому партнера або сам таємно або явно бажає змінити своїй половинці.

Але перестати ревнувати можна, якщо грамотно застосувати сильні заговори проти ревнощів. Якщо ви бачите, що ваш чоловік або дружина дуже сильно вас ревнують, то такі магічні ритуали обов’язково потрібно застосовувати. У цьому разі заговір від ревнощів чоловіка необхідний, щоб зцілити його рани і привести його до цілісності, гармонії. Сильні ритуали заговору на необґрунтовану ревнощі проти цього руйнівного почуття – це буде турбота з боку люблячого партнера. Таким чином, вам вдасться її заспокоїти і подрастить самооцінку.

Коли можна застосовувати заговір на ревнощі?

Заговір на ревнощі знадобляться кожній парі в наступних випадках

Заговір на ніж

Якщо ви коли-небудь хоч раз відчували ревне почуття, то можете собі приблизно уявити, які тілесні відчуття при цьому відчуває людина. Не дарма є такий вислів в народі, як «укол ревнощів». Це якесь колюча відчуття, ніби ваші нутрощі, душу різко вдаряється щось гостре. Символічно це може бути і ніж. Отже, якщо ви у відносинах страждаєте від таких відчуттів, то проведіть наступний ритуал.

У день убуваючого місяця підіть в магазин або на ринок і купіть ніж. Важливо не забирати здачу при такій покупці. Вирушайте додому і чекайте вечора. Ввечері, краще при світлі запаленої свічки новий куплений ніж потрібно обмотувати білою ниткою і при цьому промовляти такий магічний текст сильний заговір на дурну ревнощі:

«У тому, що є не винен, один він у тому почутті. Затяті біси колють, ножі в його душу заганяють. Біси бісяться, а людина страждає. Своє добро відстоїть, найчистіший вийде. Знімаю біль з тебе ту своєю любов’ю. Себе тобі дарую. Рани твої колючі заліковую своєю душею та добротою. Бинти на них накладаю, біси своєю сміливістю виганяю. Не страждати тобі більше( ім’я ), не кололи себе ножами бісів, собі сам добротою власної рани заліковуєш. Більше не колеться, більше не болить».

Ця заговір потрібно читати знову і знову, поки нитка біла повністю не покриє лезо ножа. Не полінуйтеся пройти ритуал повністю, знадобиться достатньо часу, щоб все завершити. Потім потрібно заговорений ніж покласти в місце, де ніхто не буде бачити, тільки ви повинні знати про такому місці. Цей ніж буде оберегом від ревнощів. Його не потрібно викидати через якийсь час. Зберігайте його.

А зміни у відносинах будуть відбуватися вже приблизно через два тижні. Ви помітите, що кохана людина набагато менш болісно реагує на те, що раніше у нього викликало сильні руйнівні почуття.

Заговір на постіль

Ревнощі деякі пари навіть прагнуть викликати один одного, тому що зворотна сторона цієї емоції – це пристрасть. Так, що на ревнощів у багатьох пар живе пристрасний секс. Але інколи доходить до крайності, коли крім як ревним ставленням ніяк більше не виходить викликати пристрасть. Якщо це відображає ваш стан речей в парі, і якщо ви скучили за чуттєвого і ніжного сексу, то можна провести наступний магічний ритуал. У вечір убуваючого місяця, коли ваша половинка ще не буде вдома, вам необхідно розстелити ліжко, лягти на простирадла. Закрийте очі, згадайте вашу пару в ліжку, а потім уявіть, як би ви хотіли щоб було. Коли душа повниться бажаних почуттів, то читайте такий магічний заговір:

«Наша постіль силу нашу бачила, пристрасть нашу чула. А біль і руйнування чути не хоче. І я не хочу, і ти не хочеш. Себе, свого чоловіка на ласку і любов заговорюю, на пристрасть без руйнування. Любимо, впевнені, любимо. Ніякі уколи в душах не приховуються, ніякі уколи на ліжку не відображаються. Залишаємося люблячими. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Після цього застеліть ліжко. Такий магічний ритуал допоможе заговорити себе і чоловіка на прояв більшої ніжності, любові. Це як ніби спосіб знайти альтернативні джерела пристрасті, на якій буде розвиватися ваш секс. Ваш чоловік теж буде радий. Ритуал дуже простий, тому періодично його можна повторювати на убуваючий місяць. Його може зробити і чоловік для дружини.

Від ревнощів матері

Мами бувають дуже ревнующими. І це почуття заважає як самої мами, так і її дорослій дитині, який давно хоче жити власним життям і не звітувати мамі в кожному кроці. Щоб зменшити мамину ревнощі можна провести такий ритуал на убуваючий місяць.

Для обряду знадобиться якась річ мами. Це може бути предмет одягу, книжка, що завгодно навіть волосся. Наберіть склянку води. Покладіть перед собою річ, яка належить мамі, наберіть у рот води, потім бризніть воду з рота на річ і скажіть текст:

«Охолоджую любов твою сильну. Повертаю тебе до тебе ж. В собі від мене повертаєшся, зменшується ревнощі твоя, а любов на місці залишається. Віриш мені, любиш мене, але в спокої мене залишаєш. Сила в тобі зростає, своє життя налаживаешь».

Після потрібно всю воду зі склянки розбризкати на річ. Потім цю річ потрібно повернути мамі. Після цього мама трохи відпустить поводи, і ви зможете більше жити самостійним життям. Після читається також молитва, щоб мама була здорова і мала хороші нерви.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: