Ефективні заговори, щоб дитина спала вночі

Якщо дитина погано спить по ночах, то зрозуміло, що і батьки починають турбуватися про нього. Вони починають шукати не тільки, як виправити ситуацію, що склалася, наприклад рішенням може бути заговір, щоб дитина спала вночі, але і те, в чому причина подібної безсоння. Причин, чому дитина погано спить, може бути безліч. Деякі вказують на проблеми зі здоров’ям (коліки, головний біль, застуда), на психологічні складові (підвищена емоційність, дратівливість), а також на магічну дію (порчі, переляк або пристріт).

Зміст:

Ефективні заговори, щоб дитина спала вночі

Заговір, щоб дитина добре спала вночі

Рішенням кожної з проблем є заговір, щоб дитина добре й міцно спав вночі. Іноді до магії вдаються для того, щоб батьки ночами відпочивали, адже в складних ситуаціях з дитиною батьки погано висипаються.

Класифікація замовлянь

Всі заговір можна поділити на кілька видів. Найчастіше, вони класифікуються по тому, як відбувається заклинання його читання, адже малюк може бути різного віку, тому потрібний особливий підхід до кожного з дітей. Проводити обряди можна самостійно в домашніх умовах. Не обов’язково звертатися за допомогою до фахівців в області магії. Нижче розглянемо найбільш поширені види.

 • Заговір, які читаються стандартно. Не варто вигадувати метод, щоб прочитати наговір. Просто прочитайте його, і дитині стане легше.
 • Якщо дитина не дуже маленький, то можете прочитати заговору так, ніби розповідаєте йому казку при цьому можна ніжно терти спинку.
 • Якщо малюк дуже маленький, то можна наспівувати молитви, як колискову. Маленькі діти дуже люблять, коли ночами лунає саме колискова пісня.
 • Якщо дитина страждає від поганого сну

  У разі, якщо дитина неспокійний, то наговори слід йому наспівувати. Найкраще робити це під час того, як будете годувати його грудьми. Слова молитви звучать наступним чином:

  «Нехай мій син (дочка) добре ночами спить. Неспокійний сон не стане йому другом. В глибокому лісі знаходиться високий дуб. На ньому є суха гілка. На гілку має перейти все погане, а мого сина (дочка) турбувати не варто. Я, раба Божа (ім’я), прошу небеса допомогти мені. Нехай гілка розсипається, а моя дитина відсипається. Амінь».

  Тепер покладіть дитину в колиску, і читайте наступні слова:

  «Безсоння нехай зникає, а сон моєї дитини накриває. Безсоння нехай тримає свій шлях на тварин та природу, а ось мій малюк повинен спати спокійно. Позбавляюся від неспокою малюка, щоб він став спокійнішим. Амінь».

  На міцний сон вночі

  Якщо малюк страждає від поганого сну, то вам на допомогу прийде самий дієвий спосіб. Досить рідко трапляються ситуації, коли заговір може не спрацювати. Тому, до його виконання слід підходити з особливою підготовкою.

  Слова молитви звучать наступним чином:

  «Цариця снів і мій малюк є найкращими друзями. Вона поклала моє чадо в колиску, і нагородила сильним сном. Цей дієвий магічний спосіб допоможе мені врятувати дитину, і зробить так, щоб дитина спала вночі. Цариця співала йому колискову, і оберігала від злих сил. Нехай дитина добре спить, і нам не заважає. Амінь».

  Як читати наговори на хороший сон маляти

  Для того, щоб малюк спав вночі, необхідно використовувати спеціальні магічні способи. Молитви слід читати перед тим, як малюк буде лягати спати. Читаються вони щодня. Вони настільки сильні, що кожна людина використовував їх хоч раз у житті. Головною умовою є те, що ви повинні вимовляти свої прохання від чистого серця, і з вірою. Ваша концентрація повинна бути саме на бажанні. Тільки в цьому випадку Господь допоможе вам позбавитися від безсоння, і ваше чадо стане більш спокійним вночі.

  Ви повинні стримуватися, і не здійснювати погані вчинки. Ваші думки повинні бути чистими, і позитивними. Позитив повинен постійно бути присутнім у вашому житті. Якщо ваші думки були задурманены нехорошими моментами, то підіть в церкву, і попросіть покаяння. Малюк, звичайно ж, не має гріха. Ось тільки він безпосередньо має енергетичну зв’язок з матір’ю. Тому, її думки можуть відбиватися на її чаді.

  Хрещення варто проводити заздалегідь, адже хрещення є енергетичною захистом малюка, яку здійснюють небеса. Господь Бог після обряду стає головним захисником, а Ангел Охоронець завжди знаходиться близько дитини.

  Для того, щоб дитина спала всю ніч

  Якщо дитина погано спить по ночах, то проводите наступний обряд. Даний спосіб допоможе вам зробити так, щоб син спав один. Примхи маленького чоловічка стануть менш вираженими, і заспокоювати його стане набагато простіше. вам не доведеться постійно за ним доглядати. Мама і тато зможуть нормально ходити на роботу, і займатися своїми справами, без занепокоєння за своє маля.

  Просто на ніч читайте наступний потрібний наговір:

  «Хрестом мене небеса охрестили. Нехай Ангел сидить на правому плечі моєї дитини, і постійно знаходиться з ним поруч. Захист небесна найсильніша, тому прошу допомоги у Господа Бога. Син Божий (ім’я), стане спокійним після того, як Бог допоможе нам у цьому на постійній основі. Сон нехай міцно убирає немовляти, і той висипається. Амінь».

  Немовля не буде прокидатися вночі частіше, ніж один раз. У результаті батьки зможуть спокійно відпочити і поспати.

  Також є варіант, як благословити малюка на хороший сон, щоб батьки міцніше спали всю ніч. Спочатку слід читати молитву:

  «Хрест Господній нехай стане оберегом для дитини. Моє чадо має опинитися в блаженстві Божому. Міцніше батьківського піклування може бути тільки небесна опіка. Бог завжди рятує людей від небезпеки і негативу. Немовля теж підлягає його захист. Амінь».

  Подолом сукні перехрестіть чадо. Читаються святі слова вночі перед тим, як укласти малюка спати.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: