Ефективні заговори на постіль

У стосунках будь-якої пари, особливо сімейного, рано чи пізно настає період, коли фізичний потяг в ліжку слабшає. З почуттями все в порядку, пара рідко свариться, але ось інтимне життя охолола, тому що обидва партнери (чоловік і дружина) вивчили один одного повністю. Якщо хочеться новизни, зовсім не обов’язково бігти «наліво». Досить освіжити вашу з коханою людиною життя, і зробити це можна за допомогою нехитрих магічних обрядів. У даній статті дається опис декількох способів того, як в домашніх умовах здійснити заговір на постіль.

Зміст:

Ефективні заговори на постіль

Заговір на постіль

Підготовка до ритуалу

Магічний ритуал являє собою дії язичницького характеру, спрямовані на досягнення бажаного шляхом звернення до потойбічних сил. Комбінація складається з певних дій і прочитання слів заклинання, зазвичай у віршованій формі. Існують такі різновиди любовних замовлянь, як привороти, прив’язки, залучення, чаклунство на посилення почуттів.

Нижче наведено ряд рекомендацій щодо проведення таїнства, однак головним гарантом успіху є вкладена в процес енергетика і сила віри. Інакше ваші дії виявляться лише простий суєтою, а молитва – набором слів. Отже, готуємося до обряду. Які умови слід дотриматися?

 • День тижня вибирайте в залежності від статі партнера. Дні для залучення чоловіки – вівторок, четвер, понеділок, а жіночі – середа, п’ятниця, субота.
 • Не колдуйте в церковні свята і по неділях.
 • Обряд на збільшення пристрасті проводиться на зростаючий місяць.
 • Перед початком процесу очистіться морально і фізично: проженіть з голови сторонні думки, прийміть душ.
 • Приміщення, в якому відбудеться дія, теж потребує підготовки. Проведіть вологе прибирання, провітріть приміщення. Особливу увагу приділіть чистоті ліжку, адже вона – ключовий образ заговору.
 • Дійте самостійно і нікого не присвячуйте в свої плани.
 • Часом ритуалу бажано обрати пізній вечір.
 • Обряд на залучення партнера не є тим же самим, що привороти. Застосовується у відносинах, де вже є пристрасть.

  Палаюча свічка

  Найдієвіший заговір, який спрямований на розпалювання пристрасті між чоловіком і жінкою після періоду охолодження. вам знадобиться церковна свічка. Запаліть її і поставте в узголів’я ліжка, яку поділитися з другом серця.

  Поки полум’я палає, читайте наступні слова:

  «Нехай вогонь свічки палає, наші почуття розпалює. Я додам до них вогню – для тебе і для мене. Ми, любов моя, навіки: щастя прагне людина. Заклинаю пристрасть палати, байдужості не знати! Хотіти любові, щоб завжди, не відсторонюватися ніколи. Привороти-закоти десь там і у кого-то: у мене ж дбає полум’я – це пристрасть твоя земна. Мій чоловік (дружина моя до мене примчиться, казка дійсністю втілиться. Амінь».

  Чекайте, поки свічка згасне. Після цього накрийте її червоною ковдрою і вирушайте спати. Вугілля на багатті вашої любові запалені.

  Заговір на сіль

  Для виконання потрібно тарілка, жменю кухонної солі, вода і фотографія коханої людини. Сядьте за стіл і покладіть перед собою зображення. Акуратно полийте його водою і присипте сіллю, щоб вона пристала до фотографії. Водячи по ній рукою і розмазуючи жижу, читайте необхідні слова сподіваючись на промисел Божий.

  «Як спецію, втираю пристрасть, щоб нашим почуттям не пропасти. Привороти на любов, жарко закипає кров. Багаття, бажання, вогонь запалиться все, ти тільки торкни. Чоловік (дружина), ти пристрасна любов моя, люби мене, хоти мене! Заклинаю!».

  Після ритуалу сховайте фото подалі від чужих очей. Бажано зберігати його в книзі з м’якою світлої обкладинкою або покласти в постільна білизна.

  Вогняний запал

  В основі цього ритуалу лежить контакт з вогнем – будь то вогнище, камін або світло свічки. Встаньте як можна ближче до жару, але так, щоб не наражатися на небезпеку. Пошепки читайте слова. Буде краще, якщо ви завчіть їх напам’ять.

  «Гаряче повітря, жар-пожежа щоб так само і в тобі палав. Мій Раб (ім’я) мене одну аби хотів, а на інших і не дивився! Хотіти мене будеш завжди, і голодний, і коли ситий. Амінь».

  Тушкуйте джерело вогню і йдіть спати. Перед сном думайте про другій половині, згадуючи пристрасні моменти ваших відносин.

  Червона стрічка

  Якщо ви хочете викликати бажання у сердечного друга як можна довше, цей спосіб – найкращий варіант. Все, що вам потрібно – червона атласна стрічка і скринька, бажано старовинна. Візьміть в руки смужку тканини і повільно зав’язуйте на неї вузлик, читаючи при цьому заговір:

  «Прив’яжу до себе я пристрастю, будеш поруч і в негоду, і при сонці, і в імлі. Все, що хочеш – є в мені. На іншу не дивись, а ти мене заведи. Чоловіка з жінкою любов – лише та, де пламенеет кров. Чоловік і дружина – єдина плоть, повік-віків, навіки віків! Амінь!».

  Всього необхідно зав’язати сім вузликів і, відповідно, стільки ж разів прочитати заклинання. Після обряду стрічку пов’яжіть у узголів’я ліжка.

  Всі перераховані вище методи заговору підходять не тільки жінкам для сексуального залучення чоловіки, але і навпаки. Ритуали не мають відношення до чорної магії і не є окультними, оскільки в процесі не використовуються волосся/нігті/кров людини можливо використовувати білизну чоловіки. Не плутайте привороти і прив’язки з молитвами на повернення інтимних відносин. Представлені методи орієнтовані на вже існуючі відносини і не працюють з метою створення нових. Ідеальні для подружніх пар, чоловіка і дружини. Не забувайте, що магія – лише допоміжний засіб, що додає впевненості у своїх силах. Слухайте своє серце!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: