Заговори, щоб купити будинок або землю

Купівля будинку, квартири або землі, на якій цей будинок можна побудувати для житла– це дуже відповідальний захід. У такі моменти люди дуже хвилюються і хочуть отримати швидку захист від вищих сил. Впоратися тут допоможе правильно зроблений заговір на покупку будинку і землі або товару.

Зміст:

Заговори, щоб купити будинок або землю

Заговір на покупку будинку і землі

Як працює заговір?

Заговір на дуже вигідну покупку допомагає сформувати навколо людини інформаційне поле певної якості. Такий магічний ритуал молитви і обряди допомагають притягнути хороших продавців, хороший товар. Це означає, що без такої заговору люди набагато довше шукали б підходящий для себе варіант. А заговір на покупку будинку і землі допомагає швидше все зробити саме таким чином, яким це потрібно зробити покупцеві.

Дивно, але для того, щоб провести швидку і гарну угоду потрібно всього лише правильно зачитати заговір для купівлі нерухомого майна на придбання житла. Причому зробити це можна навіть у домашніх умовах.

Що зробити, щоб заговір був ефективніше?

Якщо ви вирішили провести покупку житла спільно з заговором, то вам потрібно, щоб він спрацював найкращим чином. Для цього важливо знати і дотримувати деякі правила:

Заговір на коло і свічки

Щоб вам дісталася краща квартира або ділянку землі можна провести такий магічний заговір. В молодий місяць купіть білий аркуш паперу, нову кулькову ручку, три церковні свічки.

Увечері побудьте. Для гарного ритуалу знадобиться звільнити територію не тільки від людей, але і від тварин, щоб не збивати магічну енергетику. Запаліть свічки і розставте їх трикутником. В середині трикутника покладіть аркуш паперу. На аркуші паперу нової кульковою ручкою намалюйте три кола. Один великий і два внутрішніх. Після цього покладіть обидві долоні на кола, закрийте очі і скажіть наступний текст:

«Перед тобою стою, слово кажу. Чого мені? Житла доброго, нового. Мій дім мене чекає. Тебе про це питаю. Я дух свій селю в моєму будинку. Я ефір свій селю в моєму будинку. Мій будинок отримує від мене тіло. Я з ним, він зі мною, разом нам дуже добре. Після слова мого мій будинок сам мене знайде. Амінь».

Бажано промовляти текст, перебуваючи в злегка трансовом стані, тоді результат буде ще краще. Для цього перед прочитанням тексту хвилини три дивіться на свічку, це допоможе розслабити свідомість. Після таку папірець пронести над кожною з свічок. Потім складіть її і завжди носіть з собою. Навіть, якщо до цього ви не купували ні будинок, ні квартиру тепер в цій справі ви будете відчувати себе набагато природніше і впевненіше, ніж до ритуалу. Бажано також щоранку прокидатися і дивитися на три кола на папері. Можете закривати очі і уявляти, як там селитися ваш дух, тіло і ефір у будинку звучить ваше ім’я. Такий обряд притягне до вас дуже вдалі варіанти покупки ділянки для дачі або будинку, і вам продаж житла пройде вигідно для всіх.

Заговір на удачу в покупці

Заговір на покупку власного майна, щоб додати впевненості. Цей обряд допомагає бути впевненим покупцем, які легко торгується і відстоює свої умови угоди. Для того, щоб таким бути, перед тим як їхати на огляд товару необхідно три рази плюнути на долоні, провести долонями по волоссю і дивлячись в дзеркало сказати наступний магічний текст:

«Скільки сили, скільки молодості у мене як в купця. Купувати мені не лом, а робити мені хороший торг з розумом. Як півник торгуюся. Все моє півняче слово легко слухають, слухає кожен».

Говорити таке магічне слово потрібно максимально завзято, вкладаючи туди, побільше дитячої енергії. Чим енергійніше будуть вимовлені ці слова, тим впевненіше ви будете себе відчувати на угоді. А від вашої впевненості, повірте, залежить дуже і дуже багато. Такий текст можна читати перед кожним оглядом товару чи то цвях або вілла.

Заговір на монету

Заговір на покупку будинку або землі на монетку. Покупка нерухомості – це справа фінансове. Тому тут можна робити ритуали ще й на гроші. вам потрібно взяти велику монету. У день прибуває місяця необхідно вирушити на перехрестя, який розташований найближче від вашого будинку. Там потрібно підкинути монетку максимально вгору, нехай вона собі спокійно впаде на землю, а ви скажіть наступний магічний текст:

«Чекаю Нового, кращого чекаю, купую. Заговорюю на пошук найкращого для себе. Поки монета летіла, всі торговці прокинулися про мене згадали, все мені найкраще пропонувати сталі. Як прийду я до них з тією монетою так розкриють вони переді мною всі двері, так і побачать в мені найкращого покупця, як кращу рибу серед вод бачать. Мені дивитися, мені купувати, їм показувати так мене охоче зазивати. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Це монетку з собою забирати не потрібно. Вважається, що після такої заговору вона ніби пускається в шлях, щоб привести до вам найкращого продавця і, звичайно, самий кращий товар в сфері нерухомого майна. вам же потрібно після виголошеного тексту йти додому, не оглядаючись. Вже на наступний ранок, швидше за все, вас самі розшукають цікаві варіанти у сфері нерухомості, як раз такі, які вам подобаються. Така заговір можна повторювати кожен місяць до тих пір, поки ви успішно не придбаєте ту нерухомість, яка вам необхідна.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: