Сильні заговори від гикавки

Що таке гикавка і скільки клопоту вона доставляє людині — знає кожен, а от як легко позбутися від цієї проблеми — зовсім інше питання. І навіть, якщо ви один з небагатьох щасливчиків, з ким подібне явище трапляється не часто, то в будь-якому випадку не завадить дізнатися кілька дієвих способів прогнати гикавку, в тому числі і дієвий заговір від гикавки. Це на той випадок, коли більше нічого не допомагає.

Зміст:

Сильні заговори від гикавки

Заговір від гикавки

Чому з’являється

Де б не наздогнала гикавка, вона заважає і доставляє багато клопоту. А, якщо це відбувається на роботі або в компанії, а ще гірше — в громадському місці, тоді взагалі жах: не те що слово сказати складно, від людей незручно. Що ж робити і як боротися?

Якщо не заглиблюватися в медичну термінологію, то варто згадати лише про те, що медики гикавку часто розглядають як симптом можливого захворювання і вчасно простягнута рука допомоги може позбавити від важких наслідків. Але, таке можливо при неодноразово повторюваних нападах, а не одиничному випадку. У будь-якому разі, добре знати основні причини її появи. • Переохолодження організму. Найчастіше таке трапляється з маленькими дітьми і у дорослих при сп’янінні від алкоголю.
 • Фахівці впевнені, що спровокувати гикавку може переїдання, яке призводить до хаотичного скорочення м’язів стравоходу від переповненого шлунка.
 • В результаті подразнення нерва в діафрагмі. Можна сказати, що це основна причина гикавки.
 • Які існують методи позбавлення

  Наша мета розібратися в іншому, а саме, як швидко позбутися від цієї прикрої неприємності. Існує кілька перевірених часом методів один з них заговір від сильної гикавки.

 • Найвідоміший — попити холодної води маленькими частими ковтками. Просто, але при легкому спазмі це дійсно працює.
 • Розслабитися і відпочити в тихому місці. Таке вийде застосувати тільки коли гикавка застала вдома.
 • Ще одним широко застосовуваним методом вважається затримка дихання на максимальний період часу. Відмінно підійде в тих випадках, коли перші два, в силу об’єктивних причин, недоступні. Отже, вдихніть і не видихайте скільки зможете. Після цього робіть плавні рівні вдихи, і гикавка пройде.
 • Цей метод хоч і пов’язаний з вживанням води, але не самим звичайним способом. Наповнюєте склянку до країв і робите глотки з далекої сторони ємності, а не біля себе, як ми всі звикли. Зробити це не так просто, і потрібно тягнути шию і напружувати губи. Поєднання самої маніпуляції і води дає відмінний результат.
 • Різноманітність методів

  Далі підуть нехай і не настільки популярні, але не менш дієві методи, які дозволять позбутися від гикавки:

  Допомога з гарантією

  Часом досить застосувати один з методів, щоб забути про неприємні спазмах і перестати гикати, а буває і так, що нічого не допомагає. Тоді резонно вдатися в якійсь мірі до магії і вимовити спеціальний заговір. Народна медицина давно славиться такими нетрадиційними засобами боротьби з різними проблемами. Але, зовсім не потрібно бігти до знайомого чаклуна чи знахаря, достатньо самому, в домашніх умовах вимовити певні слова і гикавка пройде. Такий прийом ефективний і для дорослих, і для дітей. Добре, якщо вдасться вивчити на пам’ять і всякий раз, коли подібна неприємність трапиться, тричі вголос промовляти текст.

 • «Йди скоріше гикавка на далеке болото, на пустельні дороги, забирай з собою тривоги. На далекі пустелі, де безлюдно й безлюдно. На далекі озера, на ліси та на простори, де ніхто не живе, не пасеться і не п’є. Йди гикавка швидко, як летять галопом думки. Йди, не повертайся, а зі мною попрощався. Відпускаю назавжди, де вируюча вода. Нікого не турбуючи, йди скоріше на волю!».
 • «Виганяю я гикавку. Нехай іде на Федота. Нехай тому забуде шлях і йде куди-небудь. Місця тут їй немає зовсім. Нехай іде, де сіно косять. І де хлюпочуться мині, тільки нехай проходить повз. Нехай йде в інші дали, а сюди її не звали. Виганяю, в добрий шлях, відпусти мій рот і груди. Йди, до тебе взиваю і навіки виганяю!».
 • Є думка, що будь-який ритуал швидше подіє, якщо слова вимовляти у запаленої свічки. А саме від гикавки радять вимовляти текст, дивлячись на своє відображення в дзеркалі. Робити це абсолютно безпечно, тому тим, хто не наважується, можна порадити не сумніватися і спробувати. Діє заговір зазвичай протягом 3-5 хвилин після того, як все правильно зроблено, а буває, що ще швидше.

  Однозначно, кожен сам вирішує до чого вдатися для того, щоб швидко позбутися від гикавки. Але, зверніть увагу на часто повторювану гикавку. Без причини такого зі здоровою людиною не відбувається, а це значить, що настав час звернутися до лікаря, який вислухає, обстежує і встановить діагноз. Краще поспішити до фахівця ще до того, як виникнуть інші симптоми. Зі здоров’ям жарти погані.


  Автор: Валентина Мальгіна.

  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи:

  Ефективні заговори від болю в животі

  Здоров’я – основа повноцінного життя. Однак, розуміємо ми це лише тоді, коли недуга дає про себе знати. У таких випадках насамперед слід звернутися за допомогою до фахівця, який призначить курс…

  Заговори, щоб відвести неприємності

  Життя складається з різного кольору смуг. То біла, чорна, сіра. І, звичайно, кожній людині хочеться, щоб біла смуга в його житті тривала довше, ніж всі інші. Всім хочеться, щоб доля…

  Ефективні заговори на кожен день

  Для вдалого дня необхідно прикладати особливі зусилля. Ви повинні турбуватися про те, щоб ваші справи і бажання здійснювалися. Саме для цього необхідно використовувати заговору на кожен день, які потрібно читати….