Сильні заговори від гикавки

Що таке гикавка і скільки клопоту вона доставляє людині — знає кожен, а от як легко позбутися від цієї проблеми — зовсім інше питання. І навіть, якщо ви один з небагатьох щасливчиків, з ким подібне явище трапляється не часто, то в будь-якому випадку не завадить дізнатися кілька дієвих способів прогнати гикавку, в тому числі і дієвий заговір від гикавки. Це на той випадок, коли більше нічого не допомагає.

Зміст:

Сильні заговори від гикавки

Заговір від гикавки

Чому з’являється

Де б не наздогнала гикавка, вона заважає і доставляє багато клопоту. А, якщо це відбувається на роботі або в компанії, а ще гірше — в громадському місці, тоді взагалі жах: не те що слово сказати складно, від людей незручно. Що ж робити і як боротися?

Якщо не заглиблюватися в медичну термінологію, то варто згадати лише про те, що медики гикавку часто розглядають як симптом можливого захворювання і вчасно простягнута рука допомоги може позбавити від важких наслідків. Але, таке можливо при неодноразово повторюваних нападах, а не одиничному випадку. У будь-якому разі, добре знати основні причини її появи.

 • Переохолодження організму. Найчастіше таке трапляється з маленькими дітьми і у дорослих при сп’янінні від алкоголю.
 • Фахівці впевнені, що спровокувати гикавку може переїдання, яке призводить до хаотичного скорочення м’язів стравоходу від переповненого шлунка.
 • В результаті подразнення нерва в діафрагмі. Можна сказати, що це основна причина гикавки.
 • Які існують методи позбавлення

  Наша мета розібратися в іншому, а саме, як швидко позбутися від цієї прикрої неприємності. Існує кілька перевірених часом методів один з них заговір від сильної гикавки.

 • Найвідоміший — попити холодної води маленькими частими ковтками. Просто, але при легкому спазмі це дійсно працює.
 • Розслабитися і відпочити в тихому місці. Таке вийде застосувати тільки коли гикавка застала вдома.
 • Ще одним широко застосовуваним методом вважається затримка дихання на максимальний період часу. Відмінно підійде в тих випадках, коли перші два, в силу об’єктивних причин, недоступні. Отже, вдихніть і не видихайте скільки зможете. Після цього робіть плавні рівні вдихи, і гикавка пройде.
 • Цей метод хоч і пов’язаний з вживанням води, але не самим звичайним способом. Наповнюєте склянку до країв і робите глотки з далекої сторони ємності, а не біля себе, як ми всі звикли. Зробити це не так просто, і потрібно тягнути шию і напружувати губи. Поєднання самої маніпуляції і води дає відмінний результат.
 • Різноманітність методів

  Далі підуть нехай і не настільки популярні, але не менш дієві методи, які дозволять позбутися від гикавки:

  Допомога з гарантією

  Часом досить застосувати один з методів, щоб забути про неприємні спазмах і перестати гикати, а буває і так, що нічого не допомагає. Тоді резонно вдатися в якійсь мірі до магії і вимовити спеціальний заговір. Народна медицина давно славиться такими нетрадиційними засобами боротьби з різними проблемами. Але, зовсім не потрібно бігти до знайомого чаклуна чи знахаря, достатньо самому, в домашніх умовах вимовити певні слова і гикавка пройде. Такий прийом ефективний і для дорослих, і для дітей. Добре, якщо вдасться вивчити на пам’ять і всякий раз, коли подібна неприємність трапиться, тричі вголос промовляти текст.

 • «Йди скоріше гикавка на далеке болото, на пустельні дороги, забирай з собою тривоги. На далекі пустелі, де безлюдно й безлюдно. На далекі озера, на ліси та на простори, де ніхто не живе, не пасеться і не п’є. Йди гикавка швидко, як летять галопом думки. Йди, не повертайся, а зі мною попрощався. Відпускаю назавжди, де вируюча вода. Нікого не турбуючи, йди скоріше на волю!».
 • «Виганяю я гикавку. Нехай іде на Федота. Нехай тому забуде шлях і йде куди-небудь. Місця тут їй немає зовсім. Нехай іде, де сіно косять. І де хлюпочуться мині, тільки нехай проходить повз. Нехай йде в інші дали, а сюди її не звали. Виганяю, в добрий шлях, відпусти мій рот і груди. Йди, до тебе взиваю і навіки виганяю!».
 • Є думка, що будь-який ритуал швидше подіє, якщо слова вимовляти у запаленої свічки. А саме від гикавки радять вимовляти текст, дивлячись на своє відображення в дзеркалі. Робити це абсолютно безпечно, тому тим, хто не наважується, можна порадити не сумніватися і спробувати. Діє заговір зазвичай протягом 3-5 хвилин після того, як все правильно зроблено, а буває, що ще швидше.

  Однозначно, кожен сам вирішує до чого вдатися для того, щоб швидко позбутися від гикавки. Але, зверніть увагу на часто повторювану гикавку. Без причини такого зі здоровою людиною не відбувається, а це значить, що настав час звернутися до лікаря, який вислухає, обстежує і встановить діагноз. Краще поспішити до фахівця ще до того, як виникнуть інші симптоми. Зі здоров’ям жарти погані.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: