Ефективні заговори від болю в животі

Здоров’я – основа повноцінного життя. Однак, розуміємо ми це лише тоді, коли недуга дає про себе знати. У таких випадках насамперед слід звернутися за допомогою до фахівця, який призначить курс лікування. Але, що ж робити, якщо таблетки не допомагають, і біль все не проходить? Особливо важко нездужання переносять діти, а діти взагалі не можуть пояснити, де і що у них болить. В цьому випадку не зайвим буде заговір від болю в животі.

Зміст:

Ефективні заговори від болю в животі

Заговір від болю в животі

В якості допоміжної терапії можна спробувати самостійно заговорити гнітюче місце. У цій статті вашій увазі пропонується заговір від болю в животі у разі коли спостерігається здуття живота або водянки.

Правила підготовки до обряду

Ритуал заговору являє собою дії язичницького характеру з прочитанням заклинання, спрямованого на виконання бажаного шляхом звернення до вищих сил. Для проведення обряду необов’язково відвідувати ведунью або екстрасенса, цілком реально впоратися самому, в домашніх умовах. Нижче наведені рекомендації з виконання, дотримання яких вірніше допоможе досягти бажаного:

Головна умова заговорювання і запорука його успіху – вкладена енергетика і сила віри в те, що робиш. В іншому разі дії виявляться лише простий суєтою, а заклинання – набором слів.

Заговір від водянки у три ковтки

Захворювання водянка по-іншому називається асцит і являє собою скупчення рідини в жирових тканинах, що призводить до здуття. Може вразити як дорослого, так і дитини. Щоб усунути недуга, вам знадобиться церковна вода. Сидячи перед нею, читайте зцілююче заклинання.

«Вода живить все суще, вода і землю зволожує. З організму зайве піде, земля вбере, забере. Нечиста вода піде, з нею біль тягне помре. А яблуню (абрикос, вишню) наситить волога, і це буде їй на користь. В ім’я всіх святих, амінь».

Заговоренную вилийте рідину під плодове дерево. Якщо болем страждає малюк, заговір йому може читати матір.

Є й інший варіант. Відірвіть від осикового дерева невеликий сук чи шматок кори. Принесіть додому, промийте підлогу проточною водою і прочитайте над скіпою наступний текст:

«Горить і сохне ця гілка, і пісенька її давно вже проспівана. Так і болячка он нехай піде, і нас відтепер не знайде. Амінь!».

Після проведення ритуалу вийти на вулицю, гілку спалити на багатті. Піти, залишивши попіл тліти, і не озиратися. Водянка залишить вас, якщо все зроблено правильно.

Доброчинна ікона

Старовинний церковний обряд допоможе усунути здуття, причини якого можуть бути найрізноманітнішими, в тому числі банальне переїдання. Для ритуалу потрібно Володимирська ікона Божої матері. Покладіть її в таз і поливайте святою водою. Потім вилийте рідину в чашку, занурте палець на дно і накресліть у себе на животі символічний хрест. Протягом усього процесу пошепки вимовіть слова заговору.

«Матір Божа йшла по полю, думала про свою долю. Джерело побачила раптом, від спраги цей вірний друг погас. Води випила і благословила, цілющою силою наділила. І мені він недуга зцілить, коли докладу я туди, де болить. В ім’я Отця, Сина і Святого духа. Амінь».

Перехрестіться три рази, ікону умийтесь церковної водою. Незабаром набряк повинен зменшитися, а біль – вщухнути.

Виштовхування хвороби

Наступний метод заговір від здуття живота не вимагає для свого виконання додаткових артефактів. Єдина умова – він повинен проводитися не в темний час доби, як більшість магічних ритуалів, а в полудень. М’яко натисніть руками на живіт хворого, а потім відпустіть, ніби випускаючи повітря. Одночасно читайте молитву.

«Унесись, поганий, у повітря, щоб живіт став животом. Не повернися довіку ж, пам’ятай, ні сьогодні, ні потім. Раб божий зцілиться нехай піде з дому грудкою смуток. Амінь».

Після простого обряду сходіть до церкви і поставте свічку за здравіє. Після того як виявилося здуття живота дієві заговору вже через кілька годин подіють і все піде на спад, тіло позбавиться від болю.

Вітряної заговір і хлібний м’якуш

Дочекайтеся вітряної погоди. Налийте у скляну банку церковну воду і поставте біля відкритого вікна. Кажете, не поспішаючи:

«Вітер кривду понесе, біль з собою забере. За тридев’ять земель, на сьому паралель. Він її залишить там, а потім повернеться до нас. Ти, вітрило, наш помічник, Богом в допомогу до вікон кинутий. Амінь».

Вийшовши на двір, вилийте заговорену воду у землю. Осените себе хресним знаменням 2 рази і йдіть в будинок.

Шматок білого хліба скачайте в м’якуш і обваляйте в солі. Катайте за годинниковою стрілкою в районі пупка і вимовляєте цілющі слова:

«Коло чаклунський хвороба геть забирає, назад вже не поверне. Віддяку ж ніхто не запитає, чи все буде благом, пронесе. В ім’я всіх святих, амінь».

Ці слова необхідно сказати тричі. Скручений хліб ні в якому разі не викидайте, а скорміть птахам. Ранок буде помітний прогрес. Після заходу сонця знову проведіть ритуал.

Всі запропоновані методи заговорів засновані на церковних і народних традиціях, не таять в собі нічого чорного, ніякої хули. Пам’ятайте, що така методика зцілення не є самостійною терапією, а лише додатковою. Бережіть своє здоров’я!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: