Сильні заговори на Ільїн день

Багато людей проводять різні ритуали на церковні свята. Християнські святкування настільки сильно переплелися зі світом магії, що чаклунів і знахарів набагато простіше проводити свої обряди. Тим більше, що християнські свята володіють дивовижною енергетикою для магічного впливу. Заговір на Ільїн день сприяють тому, що людина може принести в свій будинок здоров’я, любов і благополуччя. Ільїн день святкується 2 серпня.

Зміст:

Сильні заговори на Ільїн день

Заговір на Ільїн день

Також подібні заговори, які проводяться на Ільїн день, сприяють швидкому зняттю порчі й порчі. Адже негативний вплив в сучасному світі настільки розвинене, що кожна людина стикався з життєвими проблемами.

Заговір на позбавлення від нечистої сили

Прикмети кажуть, що на Ільїн день нечисті сили могли з’явитися в людському світі. Це єдиний день, коли нечисть могла проявити себе після того, як на Івана Купала проводили ритуали з позбавлення від неї. Нечисть могла оселитися в тілі тварини, і приносити своєму господареві безліч неприємностей. Більш того, нечисті сили могли вселятися в людину, яка не носить натільний хрест. Для того, щоб уникнути подібних випадків, необхідно провести наступний обряд.

До того, як встане сонце, людина повинен запалити церковну свічку. Купувати її треба перед самим проведенням обряду. Так вона буде володіти великою небесною силою. Після цього потрібно тричі перехреститися, і тричі читати наступний заговір:

«Прошу тебе, Святий Ілля, допомогти мені. Убережи мене, рабу Божу (ім’я), від нечистих сил, які незабаром стануть панувати на землі. Нехай вона не зможе вплинути на мене, і на моїх близьких людей. Тільки ти зможеш уберегти людство, і принести радість в наші серця. Амінь».

Заговір від грози

В Ільїн день Святий міг спалити будинок за допомогою блискавки. Свої дії він пояснює тим, що в будинку оселилися темні сили, і тільки так від них можна позбутися. Якщо ви боїтеся грози, блискавки і грому, і не хочете, щоб ваш урожай постраждав, то проводите такі обряди. Якщо гроза починається це свято, то потрібно провести наступні дії:

Перед заговором, ви повинні придбати в церкві свічку і запалити її. Заговір звучить наступним чином:

«Пророк, якому ми сьогодні поклоняємося, повинен врятувати нас від негативного впливу природи. Хай грім і блискавка не зможуть нам зашкодити, і принести збитки. Захисти нас, рабів Божих, не дозволь грому позбавити нас житла. У нас темні сили не водяться, тому не карай нас, і обійди стороною. Покарання краще зроби іншим способом. Слова мої, сподіваюся, дійдуть до Святого, і він почує мої молитви. Амінь».

Позбавлення від порчі можна провести також в домашніх умовах. Якщо 2 серпня почався дощ, то вам потрібно зібрати дощову воду. Нею слід умиватися, і читати наступний заговір:

«В Ільїн день прошу пророка, щоб він врятував мене від ворожого негативного впливу. Звертаюся до пророка з однією метою, щоб він уберіг мене, і визволив їх від порчі, насланного ворогом моїм. Амінь».

Молитви для здоров’я

Якщо у вашому житті почала проявлятися часто хвороба, то в Ільїн день варто читати спеціальний заговір. Перед тим, як виконати подальші ритуали, необхідно набрати дощової води. Її слід нагріти на плиті, і налити в ванну. Хворий повинен зайти у ванну, наповнену водою.

Заговір звучить наступним чином:

«Пророк Ілля сидить на великому камені, і оточують його поплічники. Стріли свої, нехай вони у людини випускають, і від тяжкої хвороби його рятують. Прошу вищі сили допомогти мені. Видаліть з мене (з мого близького) всі нещастя, і хай наше здоров’я покращиться. Амінь».

Молитви на врожай

В Ільїн день заборонено працювати. А от проводити ритуали, які стануть сприяти гарному врожаю у наступному році, дуже навіть корисно. Якщо ви бажаєте збільшити майбутній урожай, то необхідно заговорити насіння.

Слова молитви звучать таким чином:

«Прошу Святого Іллю принести мені, рабу Божу (ім’я), у наступному році великий врожай. Нехай все мені заздрити будуть, а я буду гроші заробляти, і знаходити щастя. Тим більше, мені потрібно утримувати сім’ю і дітей піднімати. Амінь».

Ритуали на гроші

Кожна людина має потребу в грошових коштах. Деякі потребують по причині того, що не можуть розпланувати свій бюджет. Деякі страждають від безгрошів’я через проблеми на роботі. А ось третя частина населення страждає від безлічі інших проблем. Існує універсальний спосіб, який допоможе будь-якому уникнути безгрошів’я. Зберіть мак, і розкидайте його по всьому будинку.

Заговорюючи мак, необхідно промовляти такі святі слова:

«Наш пророк Ілля дуже щедрий. Тому звертаюся до нього, і хочу поміняти мак на гроші. Спочатку нехай з’явитися п’ятак, який принесе мені великі гроші. Амінь».

Обряди на любов

Кожна дівчина мріє про те, щоб в її житті з’явився хороший, і гарний молодий чоловік. Будь-яка жінка мріє відчути почуття любові, яке переповнювало б її. На жаль, багато жінок просто не можуть зустріти чоловіка без допомоги магії. Для того, щоб знайти любов в Ільїн день слід піти в поле. В полі ви повинні зібрати росу, і по приходу додому, вмитися нею.

Роса заговорюється наступними словами:

«Роса в цей день має цілющі властивості. Я вирішила вмитися нею, і піти шукати нареченого. Я хочу відчути любов у своєму серці. Якщо я знайду кохану, то нас ніхто і ніколи не зможе розлучити. Амінь».

Незабаром жінка зустріне чоловіка, який стане їй вірним супутником життя.

Прикмети вказують на те, що ритуали легко проводяться самостійно в домашніх умовах. У минулі часи люди проводили ритуали, і не помилялися. Вся справа в тому, що прикмети допомагали їм передбачити майбутню погоду. Тому, якщо для обряду потрібен був дощ, то наші предки за допомогою прийме легко могли його викликати. І все це робилося для того, щоб швидко досягти бажаного.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: