Сильні заговори від болю в горлі

Самим страшним і неприємним захворюванням є ангіна. Дана хвороба безпосередньо сприяє болів у горлі, тяжіння до ковтання, підвищеній температурі і болів при розмові. Якщо коротко, то людське життя перетворюється в кошмар. Родичі з великими труднощами можуть дізнатися у хворого, його самопочуття. За тиждень такого самопочуття, людина здатна не тільки сильно худать, але і втратити всі свої сили, адже за час хвороби, людина насилу може вживати їжу і тут може допомогти заговір від болю в горлі.

Зміст:

Сильні заговори від болю в горлі

Заговір від болю в горлі

Якщо говорити про рідкої їжі, то її приймати ще стерпно. Але, якщо мова йде про щось густому і твердому, то їсти без сліз неможливо. Якщо ви не знаєте, чим допомогти вашій близькій людині, то в такі моменти на допомогу приходить заговір від болю в горлі.

Рекомендації до магії від хвороби

Медикаменти і традиційна медицина не завжди в силах допомогти при болю в горлі. Зазвичай родичі хворого настільки сильно намагаються допомогти йому, що віддають останні гроші на ліки. Ось тільки не завжди воно принесе вам той результат, якого ви чекали. Цілком ймовірно, що людині воно не зможе допомогти. Тому не варто відразу бігти в аптеку, і витрачати останні грошові заощадження. Народна медицина нітрохи не гірше традиційної медицини. Краще звернутися спочатку до бабусиних методів. Вони вже точно не зможуть завдати шкоди. Тільки важливо використовувати народну медицину з розумом. Інакше, можна знайти неприємні побічні ефекти.

Біль у горлі є найпідступнішим хворобами, адже, якщо вчасно не почати лікування, то можна знайти ускладнення, які принесуть не найкращі результати. Якщо ви ніколи не практикували магію, то фахівці рекомендують поєднувати заговору і молитви разом з медикаментозним лікуванням. Даний спосіб допоможе вам швидше піти на поправку, і вилікуватися від докучливих симптомів. Магічна допомога може проводитися легко, а може вимагати певних зусиль. Тому, якщо ви вирішили просити допомоги у вищих сил, то краще спочатку звертатися до більш легких способів. Інакше можна отримати неприємні наслідки.

Умови виконання ритуалу

Ви повинні пам’ятати про те, що ритуал потрібно проводити по всім правилам, зазначеним в описі. Найменше відхилення від них може привести до самих непередбачених наслідків. Важливо пам’ятати наступне:

Медова заговір

Даний заговір від хворого горла легко використовувати навіть тим людям, які ніколи не стикалися з магією. З його допомогою легко позбутися від будь-якого захворювання в горлі, і полегшити своє життя. У кожної господині є сушені лікарські трави. Саме з них слід зварити лікувальний чай, в який кинути кілька ложок аптечного меду. Краще всього, якщо травневий мед буде. На нього слід читати певну заговір.

«Біль, який я відчуваю, нехай заберуть вищі сили. Болі в горлі нехай мене залишать, і иссыхают, як суха дерев’яна гілка. Горло моє мене нехай більше не турбує, і не болить. Спокій має настати, і має прийти полегшення. Першіння, залиш мене, і більше не турбуй. Я, раба Божа (ім’я), прошу природу забрати своє дітище, і не приносити більше його мені. Собі я прошу зцілення. Для цього використовую самий потужний спосіб з тих, які тільки змогла відшукати. Допомагати прошу Пресвяту Богородицю. Вона завжди поблажливо ставилася до світу людей. Її підлеглі завжди звертаються до неї, і я вирішила так вчинити. Моє прохання звучить від чистого серця. Тільки на вас, Владичице, моя остання надія. Дуже сильно мені докучає моя хвороба, і я вже не знаю, що з нею робити. Червона горобина або володарка ялина є кращими носіями цієї хвороби, ніж я. Нехай мої слова звучать сильно, і направляються до самого Бога. Змінити їх неможливо, і я не дозволяю. Амінь».

Ритуал на вогонь

Заговір від горла за допомогою вогню на увазі те, що ви повинні перебувати біля вогнища. Це може бути, як багаття, так і камін. Головне, щоб вогонь був у полі вашого зору. Підпаліть від вогню аркуш паперу або пучок трав. Димом окур хворого.

При цьому необхідно читати такі слова молитви:

«Заговорюю гланди людину, яка страждає від тяжкої хвороби горла. Гланди з допомогою вогню я излечиваю, щоб вони більше ніколи не хворіли, і не приносили дискомфорт. Хвороба ніколи не зможе оселитися в цьому тілі. Кров людська не зможе постраждати від негативу. Голова завжди буде з розумом, і не зможе страждати від безсилля. Дим направляється в певну сторону, тому й болячка повинна прямувати за ним. Першіння має відступити, і більше ніколи не приходити. Амінь».

Читається заговір при різкій болю в горлі не менше дванадцяти разів. Його можна використовувати при будь-яких захворюваннях горла.

Ритуал за допомогою ножа

Під час того, як виконавець читає заговір від хворого горла, він повинен взяти ножа, і проводити їм по хворому горлу. Тільки пам’ятайте, що робити це потрібно тільки використовуючи рукоять. Дані руху є символом того, що ви вирізаєте хвороба.

Слова заговору звучать наступним чином:

«Звертаюся до Пресвятої Богородиці з проханням позбавити хворого людини від мук. Неможливо йому жити з такими труднощами. Нехай жар і біль у горлі назавжди відступлять. Благослови ти того, про кого я прошу. Якщо була наслана порча, то покарай того, хто це зробив. Якщо сталося все з природних причин, то бажаю, щоб воно швидко пішло. Тридцять три сторони повинні забрати першіння. Тридцять три роки першіння та біль не повинні відображатися у цієї людини. Тільки чотири сторони мають право перебувати у людському світі. Інші можуть показуватися тільки уві сні. Після першого сну, ангіна повинна відступити назавжди. Слова звучать від чистого серця, і з чистими помислами. Змінити їх нікому права не даю. Амінь».

Після того, як завершите читання молитви, прикладіть теплу варене яйце.

Якщо хворіє дитина

Якщо захворіла дитина, то проводите наступний обряд. Візьміть воду, можна з-під крана, і прочитайте на неї наступний заговір від болю в горлі. Будьте впевнені, першіння незабаром відступить. Головне, читати заговір при перших ознаках захворювання. Заговорювати воду необхідно правильними словами.

«На полі трава давно висохла. Прошу, щоб біль пішла на суху траву, і ніколи не турбувала хворого. Прошу допомоги у вітру, щоб він шарпав болячку, і не давав їй спокою. Мотайся по білому світу, а до дитині мене, рабу Божому (ім’я), ніколи не повертайся. Звертаюся до Богородиці, щоб вона молилася за моє дитя, і надала йому здоров’я. Молитву дану читаю, здоров’я для малюка бажаю. Нехай негаразди відступають, і це назавжди покидають тіло. Не місце їм у нашому домі, нехай вони гуляють на волі. Інших людей огортають, а моєї дитини ніколи не чіпають. Відпусти, першіння. Амінь».

Дитині воду можна пити, і додавати у ванну під час купання. З упевненістю можна говорити, що хвороба перестане прогресувати, і незабаром назавжди зникне.

Як швидко позбавитися від болю в горлі

Заговір читається тричі. Кожен раз, після закінчення читання, плюйте в ту сторону, де біль відчувається сильніше всього. Незабаром ваше самопочуття стане краще, а хвороба відступить.

Заговір звучить наступним чином:

«Звертаюся до силам небесним, щоб вони позбавили рабу Божу від мук. Видаліть хвороба разом з коренем, щоб вона не змогла прогресувати і порушувати спокій хорошої людини. Пухлина, щоб не тиснула, кістки не ломила, і кров не пила. Іди хвороба туди, де сонячного світла і вітру небесного немає. Не жити тобі в нормальних умовах, адже ти псуєш людське життя. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: