Як читати заговір на свічку?

Чи є більш таємнича і містична річ, ніж свічка? У магії — це не просто джерело світла, це незамінний сильний інструмент більшості чаклунських ритуалів. Розглянемо, як читають заговір на свічку, і яку роль вона і її гніт грають в магічних обрядах.

Зміст:

Як читати заговір на свічку?

Заговір на свічку

Свічки і магія

Про магічної суті свічок відомо давно, адже ці маленькі вогники є «сполучною ланкою» між магом і великою силою вогню. Сама по собі свічка — це енергетичне підживлення, завдяки якій досягається мета проведеного ритуалу. Застосування свічки, як магічного інгредієнта досить широко, її використовують для:

 • Пророкувань. Свічка, подібно до губки, здатна «вбирати» в себе інформацію і передавати її. Цими якостями володіє не тільки полум’я, але і свічковий віск.
 • Замовлянь. У цьому випадку свічки використовують в якості «підсилювача» ритуалу і захисту мага при ритуалі заговір на свічку. Лялька-вольт, виліплені з воску свічки, створює невидимий зв’язок між самою фігуркою і людиною, якого вона позначає.
 • Зняття порчі, порчі, прокльонів. У подібних ритуалах свічка виконує функцію «руйнівника» негативних впливів.
 • Виконавця бажань. Будучи головним «інгредієнтом» обрядів на виконання бажань, вона, згораючи, дає енергію, завдяки якій і збувається загадане.
 • Існує два види свічок – воскові, виготовлені з натурального воску і хімічні, в основу яких лягли різні штучні складові. Магія, як і всяка стародавня наука, «не схвалює» всі «ненатуральна», тому в магічних ритуалах краще використовувати натуральні воскові свічки. Це не означає, що хімічні свічки абсолютно непридатні для магічних «маніпуляцій», просто в порівнянні з натуральними вони енергетично більш слабкі. Ще одним важливим елементом свічки є її колір. Так:

 • Білий колір, який для натуральних свічок, по суті, є жовтим, вважається нейтральним і підходить для всіх чаклунських обрядів.
 • Чорний колір – це колір руйнування, саме тому чорна свічка часто використовується в ритуалах, спрямованих на рятування від чого-небудь або кого-небудь.
 • Фіолетовий колір здатний прискорити дію ритуалу.
 • Червоний колір –сильний символ пристрасті і любові, тому його, як правило, застосовують у приворотних ритуалах любовної магії здійснюючи заговір на червону свічку.
 • Синій колір використовують в цілющих обрядах.
 • Зелений колір «залучає» гроші та матеріальні цінності.
 • Блакитний колір активізує творчий потенціал людини.
 • Жовту свічку використовують для примусу жертви підкоритися чужій волі. Також з жовтою свічкою часто працюють ворожки і провісники, заглядаючи в майбутнє людини.
 • Помаранчевий колір застосовують, якщо потрібно вирішити проблеми, пов’язані з різними майновими питаннями.
 • Рожевий колір «пробуджує» красу і привабливість.
 • Коричневий колір застосовують у ритуалах, спрямованих на гармонізацію сімейних і міжособистісних відносин.
 • Сірий колір заспокоює і допомагає зосередитися, тому його часто використовують під час медитацій.
 • Заговір на одну свічку

  Щоб повернути чоловіка або розпалити любов у серці «об’єкта пристрасті» можна зробити приворот на білу або червону свічку чорна тут не підійде. Крім цього інгредієнта» вам знадобиться три нові голки і фотознімок чоловіка. Виберіть одну з ночей місячного зростання і подбайте про те, щоб вам ніхто не зміг перешкодити. Застеліть стіл червоною скатертиною і поставте в його центрі запалену свічку. Перед свічкою покладіть знімок вашого коханого і голки.

  Тепер вам потрібно зосередитися і зробити «виклик» чоловіки щоб провести заговору з червоною любовної свічкою. Візьміть у руки його фото і пильно подивіться хлопцеві в очі. Уявіть його поруч з вами, відчуєте його тепло і запах. Коли «контакт» буде налагоджено, візьміть першу голку і вонзите її в середину лоба чоловіка, зображеного на фотознімку, і скажіть:

  «Як входить ця голка, так входять в твій розум думки про Рабі Божій (ім’я)».

  Потім візьміть таку голку і застроміть її прямо в серце жертви, продовжуючи читати заговір:

  «Як впивається ця голка, так увіп’ється в твоє серце любов до Рабі Божій (ім’я)».

  І, нарешті, останню третю голку встромляєте в область статевих органів чоловіка і промовляє:

  «Як вдаряється ця голка, так встромитися в стегна твої бажання до Рабі Божій (ім’я)».

  Потім візьміть палаючу свічку і три рази обведіть нею навколо заговоренной фотографії, здійснюючи рухи за годинниковою стрілкою, при цьому, не забуваючи читати заговір:

  «Моє Слово вірне, а бажання – міцне. Що загадано, те і збудеться. Амінь».

  Далі голки виймаєте, фото кладете собі під подушку, а свічку залишаєте догорають на столі. Вранці голки і залишки заговоренной свічки виносите з дому і закапуєте, а фотографію надійно приховати.

  Заговір на дві свічки

  Якщо кохана людина до вас «охолов» або просто вас не помічає – саме час робити приворот на дві свічки. Для його проведення вам знадобиться дві тонкі свічки білого або червоного кольору, свічник і ритуальний ніж. У разі відсутності ритуального ножа можна використовувати новий ножика з чорною рукояткою. Зачекайте, поки Місяць почне рости, і виберіть зручну для вас ніч щоб провести заговір на церковну свічку. Після того, як годинник проб’є дванадцять, можна починати діяти.

  На одній свічці нацарапайте ритуальним ножем ім’я коханої людини, а на другий – своє ім’я. Потім переплетіть свічки між собою і вимовте слова сильного заклинання, за допомогою якого ви зможете завоювати серце чоловіка:

  «Я не вінчальні свічки сплітаю, я долю Раба Божого (ім’я чоловіка) з долею Раби Божої (ім’я жінки) з’єдную».

  Далі треба запалити ґніт скручених свічок і вимовити:

  «Я не вінчальні свічки запалюю, я вогонь любові в серці Раба Божого (ім’я чоловіка) до Рабі Божій (ім’я жінки) воспламеняю».

  Після цього поставте звиті свічки на свічник і, сприймаючи їх як одну палаючу свічку, скажіть:

  «Свічки горіти і згоряти, а кохання Раба Божого (ім’я чоловіка) до Рабі Божій (ім’я жінки) вічно палати. Хай буде так».

  Скручені свічки гасити не потрібно – нехай горять стільки, скільки їм потрібно, щоб догоріти до кінця, а на ранок їх залишки потрібно винести з дому і закопати під молодим деревцем чекаючи що наслідки ритуалу будуть очікуваними.

  Заговір на три свічки

  Існує ще один приворот, з допомогою якого можна влаштувати свої «сердечні справи» приворожити коханого. В цьому обряді мова йде про трьох білих свічках, які потрібно буде придбати для його здійснення. Ще вам знадобиться одна свічка червоного кольору, фотографія жертви в повний зріст і біла скатертина. Заговір на три свічки читають на повний Місяць, у проміжку часу між дванадцятьма і трьома годинами ночі.

  У приміщенні, де буде проводитися обряд, повинен знаходитися стіл, який вам потрібно буде покрити білою скатертиною або відрізу білої тканини. У центрі столу треба розмістити три білі свічки. Вони повинні стояти у формі трикутника з гострим кутом на північ. В центрі трикутника покладіть фотознімок чоловіка. Голова, зображеного на фото людини, повинна перебувати перед вершиною трикутника.

  Коли всі приготування закінчені, запаліть свічки, починаючи з правої нижньої. При цьому потрібно користуватися звичайними сірниками. Від лівої нижньої запаліть свічки червону свічку. Коли вогонь розгориться, і віск почне плавитися, капніть кілька крапель на зону міжбрів’я зображеного на фото чоловіка і читайте сильний заговір:

  «Твої думки – про мене, розум твій – моєї волі слухняний, любовна туга – тобі в душу».

  Далі капаєте в серцеву зону і вимовляєте:

  «Пристрастю серце твоє наповнюю, любити мене одну заклинаю».

  І нарешті, капаєте в пахову зону чоловіки і промовляє завершальні слова сильного заговору на любов:

  «Похіттю стегна твої распаляю, бажати мене одну наказую. Амінь».

  Потім заговорену фотографію підпаліть від полум’я верхній свічки, а коли вона догорить, зберіть утворився попіл. Червону свічку тушкуємо, а білі залишаємо горіти до ранку. Вранці залишки свічок і попіл виносимо з дому і закопуємо в землю або кидаємо в річку Потрібно знати що свічки магія ритуали і заговору це все повинно виконуватися строго за правилами щоб не нашкодити.

  Заговір на церковну свічку

  Крім любовних приворотів, існують і інші ритуали, в яких використовують свічки. Це обряди, спрямовані на очищення будинку від зла і зняття порчі, ритуали на гроші, успіх, здоров’я і так далі. Для багатьох з них свічки рекомендується купувати в церкві. Справа в тому, що заговори, що читаються на освячену церковну свічку, володіють більшою силою, а отже, і працюють краще.

  Очищення житла

  З допомогою освяченої церковної свічки можна проводити «чистку» будинку від зла і порчі. Робиться це наступним чином. Запаліть церковну свічку і візьміть її в праву руку, попередньо захистивши себе від потрапляння розтопленого воску на шкіру. Повільно, крок за кроком, обійдіть всі кімнати в будинку. При цьому особливу увагу приділіть далеких кутках і важко доступних місцях вимовляючи слова супроводжують заговір церковної свічки.

  Обходячи приміщення, потрібно повторювати такі слова:

  «Все погане свічкою я спалюю, а хороше в будинок залучаю».

  Якщо ви побачите, що в якомусь місці квартири свічка почала сильно коптити, це означає, що там зібрався великий згусток негативної енергетики або в цьому місці потрібно шукати підклад. Щоб все це зняти, вам потрібно окропити «проблемне» місце освяченою водою, а підкинуту річ знайти і знищити. По закінченню ритуалу чищення, щоб уникнути негативних наслідків особисто для себе, обов’язково викиньте свічковий віск, прийміть душ і прочитайте молитви.

  Заговір на благополуччя в домі

  Щоб усі ваші рідні були живі й здорові, а всі їх справи завжди мали успіх, купіть в церкві свічку і принесіть її додому. Будинки поставте її на кухні і запалюйте всякий раз, коли ви готуєте їжу. Під час приготування їжі запалену свічку потрібно ставити на стіл і говорити заговір храмової свічки:

  «Встало сонце червоне, вийшло на небо ясне. Птах у небі те літає, благодать нам звіщає. Як вона махне крилом, так достаток у дім прийде. Як вона іншим махне, щастя в наше життя увійде. Птах пісню заведе – горе геть від нас піде».

  Читати заговір можна стільки разів, скільки ви забажаєте.

  Обряд на залучення грошей

  З допомогою церковної свічки можна привернути в будинок багатство. Підіть у храм і купіть свічку будь-якої величини. При цьому здачу не беріть, а залиште в дар церкві. Вдома візьміть монету будь-якої гідності і поставте на неї запалену свічку. Потім, невідривно дивлячись на вогонь, потрібно три рази вимовити:

  «Запалюю свічку – гроші привертаю до себе. Свічка моя яскраво горить – багатство до мене валом валить. На вогонь без відриву дивлюся – грошей примножуватися велю. Як задумав (ла), так і збудеться».

  Після начитки загасіть свічки і винесіть їх з дому, а заговорену монетку покладіть собі в гаманець і ніколи з нею не разлучайтесь.

  Ритуал на виконання бажання

  Всім відомо, що свічки – досить популярний магічний інструмент виконання бажань. У зв’язку з цим розглянемо ритуал, за допомогою якого можна здійснити задумане, або хоча б наблизитися до заповітної мети. Для його проведення вам знадобиться церковна свічка, чистий аркуш паперу і олівець. Запаліть свічку і напишіть на папері своє бажання.

  Текст записки повинен бути приблизно такий: «Хочу, щоб…». А далі описуєте те, чого ви хочете добитися. В кінці додайте: «Бажанням мою збутися». Потім спаліть свої записи на вогні свічки, а попіл зберіть.

  Далі з попелом вступаєте в залежності від тексту вашого бажання. Якщо ви хочете чогось досягти, то попіл потрібно розвіяти за вітром, а якщо позбавитися, то знищити, закопавши в землю або кинувши в ріку. Свічку гасити не треба – дайте їй догоріти до кінця, а потім винесіть із будинку. Що ж стосується часу проведення ритуалу, то якщо ви щось купуєте, то Місяць повинен бути зростаючим, а якщо від чогось позбавляєтеся, – спадним.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: