Заговір, щоб у житті пощастило

Кожна людина хоче, щоб його переслідувала хвиля везіння в житті. А він би на ній легко і з задоволенням досягав всіх бажаних цілей. Але життя, як не крути, складається не тільки з підйомів, але ще і з спадів. Інколи люди переживають спад особливо важко, їм здається, що так буде завжди. Зовсім від них, звичайно, не уникнути, але можна продовжити максимально смугу удачі. Тут допоможе заговір на везіння чиста магія.

Зміст:

Заговір, щоб у житті пощастило

Заговір на везіння в житті

Як працює заговір на везіння?

Заговір від невезіння або обряд, який допомагає вам продовжити світлу смугу в долі можна легко провести в домашніх умовах. Якщо ваше серце при цьому буде відкрито, якщо ви самі будете щиро бажати собі все те, що просите в долі, то цей обряд неодмінно спрацює.

Кажуть, щоб стати везучою людиною, таким чином, необхідно навчитися виробляти в собі сильні позитивні почуття залучати успіх. Маги вважають, що людина притягує до себе ті події в житті, які дозволяють йому відчувати «рідні» емоції. Ось людина звикла більше сумувати, він і буде формувати у своєму житті події, від яких йому доведеться сумувати. А все, тому що він не до кінця навчився створювати радість у відчуттях. Але зняти такий «наговір на смуток» зовсім нескладно. Для цього потрібно всього лише максимально сильно і щиро читати заговір на везіння і при цьому відчувати сильну радість.

Зрозуміло, що спочатку може бути непросто, тому що більш звичними є інші емоції. Але якщо попрацювати тут емоційно, то все обов’язково вийде.

Як залучити везіння в конкретну сферу?

Далі можна вже працювати над тим, щоб залучати успіх саме в ту сферу, в яку вам хочеться:

Принцип візуалізації

Ритуали, які притягують удачу у ваше життя, повинні виконуватися, дотримуючись один головний принцип. Це принцип візуалізації. Візуалізувати – це означає чітко і яскраво в уяві уявляти собі те, що ви хочете отримати. Це перш за все, повинна бути максимально яскрава картинка, яка покаже вам в найдрібніших деталях, що ж ви хочете отримати. Ось, наприклад, хочете машину. Просто уявіть собі яскраво її в уяві. Потім уявіть, як сідаєте в салон машини. Тут все зав’язано на органах чуттів. Бажано відчути запах вашої машини, відчуття на руках від дотику до шкіряного салону. Чим яскравіше ви всі відчуєте всі на органах чуттів, тим краще спрацює принцип візуалізації.

Після цього важливо прислухатися до своїх тілесних відчуттів. Що ви відчуваєте в тілі, коли сидите в такій машині, дивіться на неї, відчуваєте її? Це радість? Захват? Як він проявляється? Можливо, у вас захоплює подих, губи розтягуються в широкій посмішці. Може бути вам хочеться кричати від захвату? Ось ці всі відчуття, які з’являються під час заговору потрібно запам’ятати і культивувати в собі щодня. Таким своїм станом і ви будете притягати в долю те, що хочете одержати. А значить, вдасться стати по-справжньому щасливим людиною.

Якщо ж поєднувати принцип візуалізації, посилення емоційних станів з правильно підібраним ритуалом, то станете справжнім щасливчиком. Оскільки потрібний ритуал просто творить чудеса.

Заговір на шпильку

Цей обряд на удачу, дозволить вам культивувати свій стан радості. Робити цей обряд потрібно обов’язково в період прибуває місяця. Вдень треба купити нову шпильку. Вона може бути будь-якого розміру. Також знадобиться нова червона котушка ниток і церковна свічка.

Увечері, коли вже стемніє вам потрібно залишитися наодинці з собою. Запаліть свічку, покладіть перед собою шпильку і нитку. Спочатку завжди треба просто налаштуватися. Для цього закрийте очі, зробіть глибокий вдих. На видиху відкрийте очі і дивіться на свічку протягом двох-трьох хвилин. Це проста вправа допоможе перевести вашу свідомість режим трансу. Потім вам потрібно максимально яскраво собі уявити, як після цього обряду все в житті буде у вас легко і просто вийдуть. Як з вами завжди буде гарний настрій. Як легко будете притягати те, що хочеться. Уявляйте собі ці картинки до тих пір, поки ваше справжнє настрій дійсно сильно не покращиться. Потім у стані високої радості візьміть в руки шпильку, почніть намотувати на неї червону нитку і при цьому говорити такий магічний текст:

«Перед собою ж стою, себе ж бачу. Радісний я так веселий. Щастило мені раніше, тепер ще більше щастить. Завжди і у всьому. Стати тим, хто слово говорить так як сріблом і золотом сипле. Нести радість собі і людям. Ім’я моє, тепер як радість, мень всі радіють. Діти щастя нікуди, всім поширюю. Кожен, хто бачить мене, зі мною ж і радіє. Амінь».

Після цього шпильку потрібно приколоти на зворотну сторону вашої подушки. У цей же вечір можна також читати ваші улюблені молитви. У такому радісному стані молитви будуть мати ще більший ефект. Не дивуйтеся, якщо в цю ніч будуть снитися особливо яскраві, барвисті сни. На ранок, таку шпильку приколіть собі на одяг, так, щоб вона мінімально була помітна для оточуючих. Кожний раз, коли будете згадувати про це заговоренном талісман, вам буде повертатися стан радості і везіння. Так, що згадуйте про неї частіше. Цей талісман і стан буде притягувати удачу у всіх сферах вашого життя.

Заговір на удачу на воду

За допомогою води можна залучити в долю ще більше щастя і радості. Для цього потрібно в день прибуває місяця відправитися на джерело. Бажано вибрати такий час, щоб людей там не було або хоча б практично не було.

Сідайте біля джерела, опустіть в нього ліву руку. Закрийте очі. Відчуйте рух води, її прохолоду, то, скільки вона може дати вам енергії. Трошки побудьте в цьому, а потім потрібно читати наступний заговір:

«Вода –вода, ти сам рух, сама доля, а значить сама удача. Хочу від тебе цілющої перейняти гнучкість, рух. Щоб легко я текла до того, що хочеться. Щоб те, що хочеться легко і з задоволенням текло до мене ж. Життя моя легка, сповнена руху, удачею, як водою джерельною наповнена. Сильні твої чари, такою ж сильною стаю і я. Всім на радість навколо, собі на удачу. В житті моєму повноводною рікою тече щастя, в житті моєму рікою тече радість, любов, достаток. В житті моєму як у джерелі чисто і радісно. Павутину радості собі плету. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Такі заговір з водою дуже добре працюють. Вода, як природна стихія швидко відгукується на такі щирі прохання. Тут же біля джерела наберіть води в пляшку. Пийте її потім натщесерце по півсклянки. При цьому можна читати улюблені молитви, вони будуть підвищувати енергетику ритуалу. Так з допомогою води теж можна позбутися від невезіння і привернути удачу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: