Сильні заговори на Вознесіння

Вознесіння Господнє вважається святом, яке відзначається християнами. Він символізує вознесіння Ісуса на небо. Для кожного віруючого це велика подія. Його відзначають через сорок днів, після пасхального святкування. У день святкування, виконується багато ритуалів та обрядів, молитви вимовляються і спеціальні заговір на Вознесіння, спостерігаються різні прикмети. Найчастіше, люди просять врожайний рік, але багато можуть звернутися до Всевишнього і з особистим потребам.

Зміст:

Сильні заговори на Вознесіння

Заговір на Вознесіння Господнє

Є повір’я, що при вимові певних приговорок, можна очиститися від всього позбавленого і почати свій розвиток. Багато вимовляють в день святкування заговору на вознесіння і проводять обряди.

Що потрібно говорити для достатку?

В день свята можна просити все, що завгодно, якщо людина дійсно цього потребує і допоможуть заговору на Вознесіння господнє. Наприклад, якщо сім’я має серйозні грошові труднощі, коштів не вистачає на лікування, повноцінне харчування і т. д., є заговір, який допоможе вирішити проблеми. Його можна читати і тим, кому необхідні важливі потреби. Нижче будуть представлені найбільш дієві обряди.

 • Необхідно перед сном звернутися до Всевишнього і вимовити слова: «Ісусе, змилуйся та допоможи, моє прохання батька принеси. Він тебе почує, про мене згадає. Подарує благословення і буде добре народження. Амінь». Після таких слів, прохання буде почута, якщо вони були щирими.
 • Для достатку можна використовувати і ще одні заговору на вознесіння. Вони підходять в той момент, коли людина чує тріск сороки. У цей момент вимовляється: «Між лісом і полем, літала сорока, багатства і щастя збирала, не в свій будинок несла, а мій. Доверху комору із збіжжям, сповнені сараї багатства. Хай буде так».
 • Ще один заговір допомагає отримати досягнення в роботі. Потрібно спекти хлібну драбинку. У момент вимішування тіста вимовляється такий заговір: «Тісто міцнішає і ліпиться, а ти, Господи, подаруй благословення і щастя. Буду чекати твого заступництва і дарую своє покорительство. Подаруй мені світлу долю. Амінь». Після того, як драбинка испеклась, її потрібно з’їсти, після чого всі справи мають істотно покращитися.
 • Такі обряди і звернення до Бога завжди приносять позитивні результати. Коли парафіянин щиро вірить і просить, йому воздасться.

  Заговори для гарного врожаю

  В період свята завжди йдуть польові роботи, тому християни часто читаю заговір, який допомагає отримати багатий врожай. Зараз багато дачники та городники звертаються до Господа, щоб він подарував багаті плоди. Заговір ніколи не підводить тих, хто істинно вірить в божественну силу. Є кілька варіантів, як провести обряд.

 • Необхідно зварити куряче яйце і принести його в поле, при цьому прочитавши слова: «Каталося яйце по страві і прикотилось у поле, а там живе здоровий молодець, що то поле буде кричати. Виростуть плоди великими і будуть ситі всі мої рідні. Амінь». Читати заговір треба три рази, потім з’їсти яйце. Решту шкаралупу закопати на полі. Урожай буде родючим, якщо нікому не розповідати про виконане обряді. При інших умовах він не подіє.
 • Ще один поширений ритуал виконують садівники. Потрібно взяти обвязанную стрічками березову гілку і поставити її в центрі города, при цьому примовляючи: «Як береза росте, так і посів мій буде рости, життям наливатися, з водицею, і сонцем обніматися. Хай буде так».
 • Ще є один заговір, що допомагає вберегти землю від будь-якого негативного впливу. Необхідно по кутах городу або саду закопати яєчну шкаралупу від яйця, яке було освячено в Великдень. Проговорюється наступне: «Боже, дай благословення моєї землі, вбережи його від нечистого і ворогів, від нашестя шкідників і тварин, захисти від магії і крадіжки, від заздрості і похвали. Амінь».
 • У велике свято, дівчата йшли в поле і читали спеціальні слова, які допомагають поліпшити врожайність. Перед цим виконувався ритуал похорону зозулі. Робилося спеціальне опудало, яке вдягали в жіночі речі. Одягалась спідниця, сорочка, хустка, стрічки, намисто. Отриману ляльку ховали на дереві, де не ходять люди. Вона оберігала землю від комах, пернатих, тривалих дощів і засухи. Після того, як сховали ляльку, йшли на поле і говорили: «Зозулі поховали, на полі прийшли. Вона допоможе, буде допомагати, урожай великий піднімати. І ти земля, червона краса, роботу не преграждай і нам допомагай. Дякую». Після цього, молоді дівчата починали співати пісні, грати, перекачиваясь по землі поля. Свято Вознесіння Господнє, був не тільки пошаною церкви, але і можливістю відпочити від робочих днів.
 • Такі обряди застосовуються і донині, так як дуже дієві. Також люди дивляться прикмети, які можуть сказати про те, який буде врожай, погода, рік і т. д.

  Заговір на здоров’я, удачу

  Вознесіння Господнє люди завжди пов’язують із зростанням. У день святкування, можна також читати заговір, які допомагають людям бути здоровими.

 • Необхідно встати на зорі і повести дитину до церкви, перед цим давши йому відварене куряче яйце. Після того, як закінчиться служба, малюк повинен з’їсти яйце, а мати сказати: Рости, маля, великим і здоровим, не знай смутку і туги, хай твоя доля буде щасливою і легкою. Амінь». Потім дитині дається свята вода, яка п’ється хрестом по три рази. Решту шкаралупу потрібно подрібнювати і додавати дитині в їжу.
 • Ще один заговір допомагає зміцнити здоров’я людей, які постійно пов’язані з польовими роботами. Він допомагає позбавитися від болю в спині. Потрібно доторкнутися до землі і сказати: «Легка Мати земля, сильна і міцна вона, мені буде з нею дуже просто, адже моє тіло від неї сили нап’ється. Саме так.». Повторювати треба три рази.
 • Також можна отримати здоров’я і при вимові слів в той момент, коли співають птахи. Говорять наступне: «Там сидить соловей, про Вознесіння оспівує Господа славить, тіло зміцнюється».
 • Велика сила молитви

  Також в це свято можна виконувати не тільки обряди, а й вимовляти молитви. Вони діють набагато сильніше, ніж у звичайний день. Вимовлені молитви обов’язково збуваються, так як свято Вознесіння Господнє – день, коли Ісус спілкується з людьми і чує всі їхні прохання. Не варто просити багато грошей і багатств. Як правило, християни просять достатку, якщо дуже бідні, здоров’я, якщо хворі, якщо не знають, куди подіти своє горе і т. д.

  Наступний заговір допомагає поліпшити своє життя і уникнути всяких негараздів. У день святкування потрібно буде сходити в храм і поставити свічку біля образу Ісуса, при цьому сказавши:

  «Ісус Спаситель, ти пішов від суєти світу і в небо піднявся, допоможи ж мені рабу божому (ім’я), забути всі біди і негаразди, щоб шлях мій до тебе був з добрим серцем і чистими думками. Нехай буде так. Амінь».

  Ще один заговір може принести удачу. Він вимовляється в той момент, коли християнин чує пісню ворони. У цей момент вимовляється:

  «Не горе мене кличе, а удача кличе, не гірке пісню чую, а радісну. Каркання в Вознесенье – мені назавжди везіння. Амінь».

  Також очистити людину від гріхів допоможуть такі слова:

  «Дзвін почув і став щасливим, прогнав всі негаразди і забрав везіння. Бог тому свідок. Амінь».

  Це потрібно говорити в той момент, коли чути дзвін дзвонів.

  Якщо немає можливості відвідати церкву, можна взяти невеликий дзвоник, і на Вознесіння зателефонувати самому, примовляючи:

  «Дзвоном Ангелів покликом, Архангелів закликаю. Ви, помічники господа, позбавте від негараздів, мене приютите і під свою охорону візьміть. Нехай буде так. Амінь».

  В день святкування Вознесіння Господнього виконується безліч різних ритуалів і обрядів, до уваги також беруться прикмети. Існують повір’я і багато іншого. Якщо щиро вірити, все заговору і молитви будуть почуті і парафіянин знайде те, що йому потрібно. Заговір на вознесіння господнє вважається одним з найсильніших. Він допомагає захистити родину і землю від людей, які можуть їм нашкодити. Необхідно вибрати потрібний ритуал і підібрати правильне слово. Це допоможе отримати всі бажане, що йде від чистого серця.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: