Заговори і ритуали на підвищення потенції

Проблеми з чоловічим здоров’ям – це серйозна проблема для кожного представника сильної статі. Порушення ерекції викликає не лише фізичні, але і психологічні проблеми. У пошуках способів позбавлення від недуги люди можуть застосувати і такий засіб, як заговір на потенцію.

Зміст:

Заговори і ритуали на підвищення потенції

Заговір від імпотенції

Магічна допомога на зміцнення потенції може знадобитися не тільки тоді, коли є підозри на негативний вплив недоброзичливців, але і в тих випадках, коли порушення потенції викликано більш реальними причинами.

Як відрізнити наслідки порчі від простого порушення здоров’я

Як і будь-яке інше магічний вплив, порча на чоловічу силу могти відрізнити за низкою особливих ознак, а саме:

 • Виразно спостерігається процес безпричинного погіршення сексуального здоров’я чоловіка, з’явилися ознаки імпотенції.
 • Погіршення сексуальних функцій до моменту їх повного згасання і безсилля.
 • Чоловік, на якого накладена порча, виявляє байдужість до представниць слабкої статі, у нього відсутнє бажання сексу.
 • Змінюється поведінка жертви впливу. З’являються безпричинна агресія, дратівливість і напади гніву.
 • Чоловік, схильний до негативного впливу порчі, не може потрапити на прийом до лікаря, який може йому допомогти.
 • Останній ознака краще всіх відрізняє слабкість статеву як наслідки чиєїсь злої волі від порушень функцій організму з природних причин. Якщо чоловікові постійно не вдається потрапити до лікаря – медика немає на робочому місці, лікар постійно зайнятий іншими справами, на пацієнта навалюються гори невідкладних справ – це все вказує на те, що якась особа або сила не хоче, щоб жертві порушення в статевій сфері надали допомогу і усунули проблему імпотенції.

  Крім того, є ще деякі непрямі ознаки, які можуть змусити подумати про наявність енергетичних програм, що роблять вплив на рівень потенції, а саме:

 • Стан психологічного дискомфорту – прояв параноїдальних ознак, високий рівень тривожності, прояви депресивного стану.
 • Спостерігаються порушення сну жертви – з’являються нічні кошмари, безсоння і хронічний недосип.
 • Одночасно з погіршенням сексуальних функцій загострюються наявні хронічні хвороби.
 • Чоловіка починають все частіше відштовхувати жінки, які відчувають присутність порчі на тонкому рівні.
 • Спостерігається дивна реакція на чоловіка з боку домашніх тварин. Особливо яскраву реакцію виявляють кішки і їх родичі, коні, корови.
 • Буває так, що у людини спостерігається велика частина ознак, але виражені вони неявно. Такий розвиток подій ще не є приводом для паніки і впевненості в тому, що на чоловіка було надано магічний вплив.

  Причини імпотенції можуть бути самими різними. Також і методики лікування різні, заговір від імпотенції, обряди, наговори для твердої стоячки у чоловіка, переклады порчі з чоловіка на тварину і т. д.

  Чи можна перевірити наявність негативних магічних програм

  Перш ніж робити висновок про наявність якої-небудь порчі кожен поважаючий себе практик проведе ретельну діагностику, щоб правильно визначити джерело проблем і негараздів. Порча для погіршення потенції також можна діагностувати. Для цього маги використовують наступний ритуал.

  Береться стакан, який наповнюють прохолодною водою. На деякий час ємність залишають у спокої, щоб рідина могла заспокоїтися і відстоятися. Після використовувану в ємність з відстояною рідиною вбивається одне яйце. Рекомендується використовувати для обряду домашні свіжі яйця. Чоловік, якого діагностують на наявність магічних програм, надають негативний вплив на чоловічу силу, притискає підборіддя до грудної клітки, а склянку з яйцем і водою ставиться на його тім’я. Протримати склянку на голові необхідно п’ять хвилин.

  По закінченню відведеного часу на очікування диагностирующий практик дивись на те, як розташувалося яйце у воді. Ознакою порчі є відділення жовтки від білків і розташування білка смугами. У разі поділу яєчного білка не тільки на смуги, але і на інші фігури, які дуже сильно порушують чистоту води, справа мається з сильним впливом.

  Різні заговір для поліпшення потенції

  Заговір на швидке підвищення потенції – досить сильний магічний засіб, що використовується людьми для того, щоб усунути наявні проблеми і повернути собі впевненість і повноцінне особисте життя. Деякі з них рекомендується читати жінкам для того, щоб вилікувати свого чоловіка, інші ж повинен читати той чоловік, який страждає від порушень потенції.

  Бажання повернути колишню «стояк», і знову відчувати себе впевнено на сексуальному поприщі, було актуальним протягом всієї історії людства, тому запропоновані заговір від імпотенції перевірені багаторічним застосуванням нашими предками і їх супутницями життя. Сильний заговір ритуал на потенцію здатний прибрати слабкість члена вже після першого обряду.

  Заговір для лікування чоловіка

  Запропонований заговір повинна читати дружина, яка бажає повернути потенцію свого чоловіка. Для проведення ритуалу жінці знадобиться наступні речі:

 • Проточна або джерельна вода. Варто пам’ятати про те, що для здійснення цього обряду не можна використовувати воду, взяту з колодязів.
 • Не використаний раніше хустку червоного кольору.
 • Маги радять вимовляти пропонований заговір на потенцію під час повного місяця. Жінка стає в центрі кімнати, де більше нікого немає, утримуючи ємність, наповнену водою, в руках і з головою, покритою хусткою.

  По завершенню заклинання необхідно напоїти чоловіка сім’ю ковтками рідиною, над якою вимовлявся текст заговору. Після повторювати прийом рідини, використаної в ритуалі, протягом наступного тижня у вечірній час. Кожен раз слід пити по сім ковтків. Залишки, якщо такі будуть, виливають під найбільш високе живе дерево, що росте на території двору.

  Коли проводиться вичитку цієї заговори, нудно сконцентруватися на лікуванні проблеми дружина. Тільки тоді магія подіє на повну силу і подарує позбавлення від проблеми, яка з певною ймовірністю стати причиною розпаду сім’ї.

  Ритуал для збільшення чоловічої сили

  Ця заговір на стояк читається чоловіком, страждаючим від недуги. Для його здійснення знадобиться:

  Ритуал проводиться в кімнаті, де немає нікого іншого. Ставши в центрі приміщення, чоловікові необхідно поставити свічки про чотирьох сторонах навколо себе, запалити їх, а ємність утримувати в руці. Перш ніж почати ритуал, три рази прочитайте текст молитви «Отче наш», потім – молитву, адресованого святому Пантелеймону. Після прочитання молитов вимовляється заговір:

  Від землі, від місяця, від місяця – світлиця, прийдіть-осядете, утройтесь– умножьтесь, рабу Божому (ім’я) підкоріться. Світло, день і тьма-тьмуща, на всі чотири сторони, на захід і схід, північ і південь, благаю-заклинаю, водицю благаю. Щоб були сили міцні, сили сильні, вода закипи, загаси свічку, віск розтопи, сили додай. Амінь.

  По завершенню читання чарівного заклинання з чашки випивається шість ковтків рідини, а залишком потрібно облити себе на весь зріст. Як і попередній, цього заговір застосовується для підвищення чоловічої потенції в той час, поки на небосхилі знаходиться повний місяць.

  Прочитані перед здійсненням обряду молитви допоможуть активізувати світлі сили тонких світів магії і закликати того духу, який напевно допоможе позбавитися від порушень потенції.

  Заговір з ножицями

  Для того, щоб провести обряд, в якому використовується сильний заговір посилення потенції, людині знадобиться:

  Опівночі під час повного місяця чоловікові необхідно взяти ножиці з водою, після чого вийти за межі свого будинку. Гранично важливо, щоб у межах видимості не було сторонніх людей, інакше заговір не матиме потрібного впливу. Для проведення ритуалу і повернути собі чоловічу силу, ножиці занурюють в рідину і вимовити наступне заклинання:

  Як железина не гнеться, так би і у раба Божого (ім’я) Юхим не гнувся. Як ножиці не гнуться, не ламаються, так у раба Божого (ім’я) щоб стояв. Як у бика ріг стоїть, так би у раба Божого (ім’я) стояв. Відтепер і до століття. Амінь.

  Заговір читається тричі, після чого використовувана в обряді вода випивають залпом. Йдучи додому, не треба наступати на поріг будинку, переступите лівою ногою.

  Правильно виконання всіх тонкощів виконання ритуалів і читання заговорів дозволяє отримати максимальний результат з першого разу. Саме тому важливо точно робити все, що необхідно, не вносячи свою лепту творчості і метаморфоз.

  Заговір від імпотенції застосовуваний в лазні

  Запропонований заговір застосовується для підвищення чоловічої потенції під час відвідування лазні. Він є дуже ефективним методом магічної допомоги при настільки делікатної і серйозної проблеми. Запорука успіху – правильне дотримання всіх рекомендацій і приписів щодо проведення обряду.

  Наберіть пляшку води. Підійде рідина, взята з-під крана або ж вода проточна. Після цього її треба перелити в пляшку, виготовлену зі скла. Дуже важливо дотримати час проведення цього кроку. Рідину наливають опівночі повного місяця, інакше заговір не матиме ніякого ефекту. Пляшку заповнюють рідиною, наливаючи її через отвір обручки, одночасно з цим заговорюють.

  Після цього чоловік, який бажає повернути собі чоловічу силу з допомогою магії, повинен відвідати лазню попаритися там з використанням дубового віника, вилити пляшку з заговоренной водою в таз, де знаходиться холодна вода, і повністю облити себе.

  Сильні заговори часто вимагають попередньої підготовки і граничної точності під час їх виконання, але одержуваний результат перевершить всі очікування. Тому дотримання всіх рекомендацій з граничною точністю обов’язково принесе свої плоди, які принесуть позбавлення від проблем і щасливе життя.

  Інший заговір використовується під час відвідування лазні

  Існує не один заговір на потенцію, який застосовується в лазні. Цей ритуал проводиться у великий четвер, що передує Великодню. Сила цього магічного обряду доведена багатьма століттями історії та неодноразовим його застосуванням. Також дуже важливо дотримати правильність виконання. Чоловік, який прагне повернути потенції, йде в лазню, взявши з собою головку часнику і один стручок червоного перцю. Спершу потрібно добре пропарити з віником з дуба, після наповнити таз водою, покласти туди часник і перець і прочитати заговір:

  Як остер цей перець, як гострий цей часник, тако нехай і раб Божий (ім’я) з рабою Божою (ім’я) остер.

  Висновок

  Якщо чоловік помітив у себе порушення потенції, він може повернути собі колишню впевненість у ліжку і чоловічу силу з допомогою магічних заговорів і обрядів. Можна скористатися допомогою люблячої дружини або ж зробити все самостійно, адже вибрати потрібний ритуал можна з багатьох залишених нашими предками способів.

  Магія допомагає всім, хто відкриє своє серце і повірить в те, що кожне слово і кожне назване ім’я буде почута вищими силами, а їх поєднання сплететься в енергетичний клубок, який прийде на допомогу в боротьбі за щастя, спокій і впевненість.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: