Ефективні заговори для домового

Домовик вважається досить специфічною істотою. Його характер настільки непередбачуваний, що життя може стати досить небезпечною. Домовик – це така істота, яка може гратися з господарем, або образитися на нього. Якщо ж образа стає все більш вираженою, то це може призвести до неприємних наслідків. Ваше життя настільки сильно погіршиться, що виправити ситуацію зможе тільки заговір для домовика.

Зміст:

Ефективні заговори для домового

Заговір до домовому

Трохи інформації

Іноді трапляються ситуації, коли істота починає душити уві сні господаря. Це досить погана ознака, адже домовик на щось обозлен. Рішення проблеми може відбуватися декількома способами один з них заговір домовикові на добро.

 • Терміново змінювати місце проживання. Ви повинні знайти інший будинок і переїхати до нього. Ось тільки варто бути уважними і обережними, адже істота може поїхати з вами, і продовжувати псувати ваше життя. Також варто звернути увагу на те, що новосілля не завжди приносить позитивний результат. По-перше, це досить затратно. А по-друге, результат може виявитися мінімальним.
 • Задобрити істота. Зазвичай для нього залишають солодощі і молоко. Ви можете самостійно спекти паску, або ж інші види випічки провести заговір на милого домовика. Іноді можна залишати будь-які продукти. Головне, щоб для будинкового це було приємно.
 • Звернутися за допомогою до фахівця, який допоможе вам у вирішенні проблеми. В першу чергу, чаклуни починають шукати контакт з істотою, а після шукають спосіб подружитися з ним. В даному випадку все залежить від розташування істоти, адже, якщо воно буде в нехорошому настрої, милості дочекатися неможливо.
 • Провести ритуал схвалення самостійно в домашніх умовах. Для цього існує велика кількість способів. Від вас потрібно лише відшукати необхідний, і провести його по всім описаним правилам.
 • Дружба з домовиком

  Не варто випробовувати удачу і чекати моменту, коли ж дух почне на вас ображатися або злитися. Ви повинні завжди знати про те, яким же чином відбувається дружба з цим духом. В першу чергу, ви зобов’язані придбати велику кількість смакоти і задобрити його. Вирушайте в звичайний магазин і купуйте смачні ласощі. Обов’язково, щоб все було солодке. Залишайте частування і молоко на найвидніших місцях житла. Протягом ночі, коли всі сплять, домовик буде приходити і їсти. Так він набагато сильніше почне розташовуватися до вас.

  Не думайте про те, що необхідно витрачати велику кількість грошей. Домовик може їсти продукти будь-якої цінової категорії. Для нього головне, щоб смак був неперевершеним. Також вам знадобиться нова посуд і нові склянки. Краще всього вибирати ті, які самі барвисті, і красиві. Вони будуть залучати житловий дух.

  Суть ритуалу і найдієвіший заговір

  Після того, як ви прийдете додому, проведіть наступні дії. На кожну тарілку покладіть різні смаколики. Наприклад, на першій нехай буде цукерка, на другий печиво, а на третій льодяник. Розташовувати частування потрібно в тих місцях, де найчастіше домовик може проявляти себе. Зазвичай такими місцями виступає кухня, спальня і ванна кімната. Ховайте тарілки в таких місцях, які не будуть помітні звичайним людям, адже вони призначені для домовика. Наприклад, в дальній куток кімнати, за кухонну плиту, і під ванну. Так ви будете впевненими в тому, що частування з’їв той, кому вони призначалися.

  На кожну тарілку читається наступний заговір:

  «Бажаю стати другом для домовика. Ми проживаємо в одному домі, тому нам немає сенсу сваритися чи лаятися. Ми повинні стати сім’єю. Я обіцяю ніколи не ображати тебе, домовик. У відповідь прошу не заважати мені жити спокійно. Залиш мене в спокої, а я у відповідь буду залишати тобі різні частування. Ти тільки скажи, які тобі потрібні саме. Дай мені знак, що ти мене чуєш. Амінь».

  У ті моменти, коли ви почнете розкладати тарілки, ви повинні читати такі слова:

  «Частування ложу, щастя для себе прошу. Не ображай мене ніколи, разом ми одна сім’я. Я не ворог тобі, повір. Для тебе завжди відчинені двері. Тільки ти пам’ятай про те, що жувати потрібно із закритим ротом. Амінь».

  Цей старий заговір настільки ефективний, що через короткий час ви почнете помічати позитивні ситуації. Сутність зрозуміє, що ви готові для нього на багато що. Він стане до вас більш справедливим, адже ви показали йому свою повагу. Повірте, що навіть надприродні істоти, що мають душу. Вони теж можуть любити, можуть страждати і гніватися.

  Незабаром ви помітите гарне розташування будинкового до вас. Він почне допомагати вам у побутових справах. На жаль, багато людей не розуміють, що ця допомогти виходить від духа. Вони вважають, що це просто їм випав щасливий квиток, і вони знайшли удачу. Дані думки можуть тільки розсердити істота. Будьте акуратними, адже ви самі можете все зіпсувати.

  Заговір під час переїзду

  З минулих часів вважалося, що в будинку все відбувається з дозволу будинкового. Цей дух здатний наводити порядки, допомагати процвітання сім’ї, або допомагати в життєвих проблемах. Якщо ви почали помічати, що речі знаходяться не на тих місцях, де ви поклали їх, то це справляє прибирання будинкової. Злитися на нього не варто, адже він прагнув принести щось корисне. Потрібно просто попросити його повернути речі на свої місця. Головне, не робити цього зі злістю в душі.

  Якщо ви вирішили переїхати в інший будинок, то варто запросити істота з собою. Робіть це, використовуючи наступний заговір:

  «Господаря старого будинку просимо прослідувати за нами. Ми бажаємо, щоб ти один продовжував у нас жити. Ми кличемо тебе в ті місця, де життя набагато краще. Двір у нас буде великим, багатство додасться, і щастя стане процвітати. Ходімо з нами. Нічого мити ми тебе не будемо змушувати. Ти вільний, і має право робити те, що бажаєш потрібне».

  Пам’ятайте про те, що без запрошення дух не може слідувати за вами. Якщо його не запросити, то йому доведеться залишитися в старому будинку. Це погано і для вас, і для тих людей, які переїдуть у ваш дім, адже дух буде злитися, і не визнавати нових господарів.

  Якщо ви знайшли чужого домовика

  Зазвичай будинкові – досить добрі істоти. Ось тільки є ряд причин, за якими їх характер може сильно зіпсуватися.

 • По-перше, це може статися від того, що їх старе житло було знищено.
 • По-друге, старі господарі кинули його, і переїхали в інше місце. В такі моменти дух стає бездомним. Саме тому вони стають злими, і вередливими.
 • Якщо щось подібне сталося, на Різдво слід читати наступний заговір:

  «Мій будинок має ряд кутів. Двері є, і паркан. Але, все це належить тільки домового. Нікому не дозволяю підходити до домового, адже він чужий і злий. Я, раба Божа (ім’я), прошу допомоги в тому, щоб стати з домовиком кращими друзями. Весь негатив нехай випарується, і прийде тільки спокій. Амінь».

  Якщо вірити в старі повір’я, то домовик може приймати вигляд особин тваринного світу. Наші предки ніколи не пускали в двір стороннє тварину, адже так можна було залучити собі злого домовика.

  Якщо ви загубили речі

  Якщо ви примудрилися втратити який-небудь предмет, то варто звернутися за допомогою в пошуках до суті. Для даного ритуалу ви повинні взяти яскраву стрічку, і прив’язати її до кухонних меблів. Після цього перехрестіться, і прочитайте:

  «Я розумію, що дух дому вирішив погратися моїми речами. Але, я прошу його пограти, і знову мені повернути мою власність. Амінь».

  Пам’ятайте про те, що, читаючи заговір на домовика, ви повинні використовувати паска. Він вважається самим основним інгредієнтом заговорів на домовика. Намагайтеся не розчаровувати духу будинку, в якому живете. По-перше, він нічого поганого не зробив. А по-друге, цим ви тільки зіпсуєте собі життя. З такими істотами слід бути особливо обережними і уважними – балуйте їх, випікати паску, купіть солодощів, інакше це може призвести до неприємних наслідків.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: