Заговори і молитви на всі випадки життя

Заговори і молитви на всі випадки життя це реальна допомога в будь-якій життєвій ситуації, очищення розуму і душі. Істинна віра здатна вивести людину навіть із зовсім безвихідного становища. Сила слова має просто величезне значення, сказані в певний момент фрази в сукупності з певними емоціями можуть змінити життя людини назавжди в кращу або гіршу сторону. Наші предки досить широко використовували магію слів. До наших днів збереглися старовинні заговір і молитви на всі випадки.

Зміст:

Заговори і молитви на всі випадки життя

Заговори і молитви на всі випадки життя

Загальний звід правил

Молитви – це прохання про допомогу і захист у вищих божественних сил, сказана вголос чи подумки. Заговір чимось схожі з молитвами, однак, якщо 2-і спрямовані лише на захист, то перші можуть ставитися і до чорної і білої магії. Будь-які молитви і заговір слід вимовляти з певною інтонацією і слідувати певним негласними правилами:

Найдієвіші замовні слова

Природно повністю описати всі існуючі заговору і молитви на всі випадки життя просто неможливо, тому що їх кількості вистачить, щоб написати кілька книг, але найпоширеніші і швидко діючі повинен знати кожна людина, щоб мати можливість захиститися від темних сил і залучити в своє життя світлу енергію. Заговорені обереги на щастя, удачу і захист від темних сил сьогодні, як ніколи популярні. Стати амулетом, що приносить удачу, може будь-яка річ.

Краще підібрати дрібну річ, яку легко можна покласти в кишеню і завжди носити з собою (брелок, камінчик, шпилька та ін). Замовні слова:

«Як одягла білочка руду шубку, та взимку і влітку ходила в ній, зносити не могла. Так нехай ця штучка (назва) удачу магнітом тягне сьогодні і завтра, і завжди».

Часто людина, після тривалої ланцюжок неприємних подій, відчуває себе розбитим і пригніченим, ніби вся життєва енергія його покинула, і він ніби вичавлений лимон. У такому випадку знадобиться обряд, який допоможе відновити сили і захистить від різних недуг. Даний заговір читають на ключову воду:

Таке очищення потрібно проводити раз на місяць.

Ритуали, що дають лад і згода в сім’ї та для дитячої захисту

Лад і взаєморозуміння в сімейному житті основа всіх основ. Дуже дієвим є наступний заговір, спрямовану на залучення миру і злагоди. Для його проведення потрібно:

Моркву слід натерти на дрібній тертці і скласти в тарілку. По обидві сторони від вхідних дверей ставлять дві свічки, третю встановлюють по центру, буквально в двох кроках від порога. Повернувшись обличчям до вхідних дверей, починайте читати текст:

«Котися, горе, немов перекотиполе, через гори, через ліси, топкі болота. Нещастя з дому йди, щастя звільни дорогу».

Читають текст 7 разів, після кожного, кидаючи щіпку моркви на підлогу в трикутник між свічок.

Світочі тушкують спеціальним ковпачком або пальцями, усю моркву збирають у білу хустку і закопують на безлюдному перехресті зі словами:

«Прощай нещастя, здрастуй радість».

Для матері дитяче здоров’я дорожче всього на світі. Якщо дитина часто хворіє, крім лікарської терапії можна звернутися за допомогою до вищих сил, з проханням захистити ваше дитя від усіх недуг та страждань.

Для даного дійства вам буде потрібно велике яблуко. Його слід трохи здавити з двох сторін і заговорити молитвою:

«Господь Всемилостивий, Всемогутній, уповаю на твою міць і співчуття твоє. За допомогою плоду, наділеного силою благодатною, позбавити дитя моє від тілесної і духовної хвороби. Раб Божий (ім’я) з’їсть плід і перестане відчувати страждання і болю, силу нове знайде. Амінь».

Далі слід дати яблуко своїй дитині. Він повинен його з’їсти повністю. Через кілька днів ви побачите поліпшення.

Щоб всі бажання здійснилися

У фазі зростаючого місяця, в неділю, до того, як сонце покине небосхил, необхідно взяти нитку з вовни і 9 тонких прутів:

Всі 9 прутів зв’язують ниткою і читають слова:

«Соломона розум привів його до заповітної мети, так і мене моє прагнення веде. Дороговказна зірка на небі запалюється, і шлях мій висвітлює в час нічний, вранці ясна зірниця, вдень сонечко червоне. Чого мрію досягти – всьому судилося збутися».

Віничок необхідно віднести на перехрестя і непомітно там його залишити. Потім треба швидко йти, не озираючись і не кажучи ні з ким по дорозі.

Якщо сім’я нещаслива

Часто буває так, що люди одружуються і один з них в шлюбі просто світла білого не бачить, на стільки, нещасний. Сил піти не вистачає і рішення проблеми все ніяк не приходить протягом багатьох років. Для цього випадку підійде молитва невдале заміжжя.

«Господь, Світло твій Небесний нехай осяє мене. Доторкнись до душі моєї пораненої і покажи нове рішення. Допоможи, направ стопи до мене того, хто здатний залікувати рани мої та світло в серці моєму запалити, хто зможе дотиком рук своїх повернути назад час і зняти з душі тягар. Ангел небесний нову любов мені покаже, нову дорогу підкаже. Амінь».

Щоб не трапилося нічого лихого

Людська душа заздалегідь відчуває тривогу і наближення небезпеки. Якщо вас кілька днів не покидає тривожне почуття, поставте молитовний щит за допомогою молитви від настання біди.

«Господи, хай буде воля твоя зі мною. Прошу тебе, почуй, поглянь на мене, відведи біду лиху. Дай ухилитися від непотрібних страждань. Каюсь у всіх гріхах своїх, ниць на коліна припадаю до ніг твоїх. Силою твоєю скористаюся, вона немов щит відведе біду та нещастя, буря не зможе мене забрати, дощем не затопить, під тягарем життєвих випробувань не зігнуся. Дякую, тебе Господь Всевишній, за доброту і ласку твою. Непорушні заповіді твої, і вказівки, які дають шанс на порятунок. Амінь».

Як позбавити людину від алкоголізму і наркоманії

На сьогоднішній день проблема алкоголізму і наркоманії, дуже актуальна. Багато матері і дружини, не знають, як впоратися з цим горем, шукають різні способи. В цьому горі здатна допомогти чиста віра і молитви. Щоб заговорити від алкоголізму, потрібно взяти склянку з жовтим соком (апельсиновим, морквяним або гарбузовим) і поставити біля вікна, а позаду нього ставлять запалений світоч і читають слова.

«Обереги, Господь Всемогутній від пияцтва і злиднів. Почуй слова мої. Нехай позбутися раб Твій, від мерзенного пристрасті, нехай молитовні слова зруйнують цю пристрасть. Нехай голову його осяє прозріння, подарує шанс на спокуту жовта небесна сила світла Господнього. Одурманюючий туман зеленого зілля нехай зломить інша рідина. Не зможе зло людське заново поставити на шлях невірний раба Божого (ім’я). Бажання випити більше не з’явиться. Друзі нерозлучні самі собою відваляться і більше не пристануть. Амінь».

Сік дають випити людині перед сніданком, всю процедуру проробляють щодня протягом місяця.

Заговорювати від наркоманії слід сидячи на стільці перед запаленим світочем, весь час, піднімаючи і опускаючи вниз свої руки. Молитва:

«Своєю полум’яною промовою прошу праведну дорогу вказати. Не буде в новому шляху тривог, бо Господь не залишить в темному царстві, де народився його раб (ім’я). Під силу йому буде виконати обітницю зречення від отрути, яку душу і тіло ведуть до смерті. Через деякий час стане раб Божий (ім’я) незалежний від спокус, зможе відмовити своєму розуму і тіла в розвазі. Під силу йому знайти джерело животворящий в самому собі. Вихваляю сили, які дають шанс на нове життя і не засуджувала за минулі гріхи».

Захист від недоброзичливців

Існує просто величезна кількість заговір від порчі. Практично будь-яка мама знає, що таке пристріт і як від нього позбутися своєї дитини за допомогою святої води і заговору. Негативному впливу піддаються не тільки малюки, а й дорослі із слабким біополем. Успішним людям часто заздрісники роблять порча на безгрошів’я, руйнування сім’ї, самотність, і навіть смерть. Розглянемо кілька захисних заговорів.

Для виконання першого обряду потрібно, попередньо набрана в церкві свячена водиця. З ранку потрібно поставити посудину з водою, таким чином, щоб на неї були спрямовані сонячні промені і прочитати заговір:

«Господи, обережи мене від лихого, наділи водицю своєю силою, щоб міг я (ім’я) змити з себе всю скверну. Як змию своє тіло святою водицею, так і душа моя від впливу темного звільниться. Нехай ворог на мене дивиться, але заздрість його обходить мене стороною, бо як захист на мені твоя».

Відвести хвороба допоможе молитва, яку необхідно читати раз в сім днів:

«Господи, знову я стою перед тобою на колінах, прошу милості та благословення. Омиє мене водиця свята і понесе з собою хвороби тілесні та душевні рани вилікує. Покажи силу свою животворну. Обереги, зніми всі наклепи сильні, наведені, наговоренные та на папері накреслені».

Найсильніша словесний захист від негативу

Даний заговір читають щомісяця до свого народження. Для початку варто прочитати «Отче наш», а вже потім приступають до прочитання захисної молитви:

«Боже, допоможи, Боже, зціли, так відведи всі біди й печалі. Дванадцять стріл захисних, дванадцять луків міцних. Кожна з стріл призначена для ворога. Кожна з дванадцяти наздожене свою мету і покарає. Нехай за скоєне душа заболить, він боїться своїх думок.

Очі її нехай не зможуть більше на зброю дивитися. Ножа йому в руки не брати, до сокири не тягнутися, куля в руках його вибухне, петля розв’яжеться, а отрута проллється. Стопи його в мою сторону більше не повертають, в голові думок не зібрати, щоб мені нашкодити. Сліпота нехай знайде на нього, та повз мого дому пройде він. Спати, коли захоче, не зможе очей зімкнути, води випити не вийде, та шматок хліба не стане жеваться.

Тільки рот його ім’я моє вимовить, відразу в серце біль розіллється, немов від уколу осиковим кілком. Допоможи мені небесне світло, віднадити від себе чорну біду, та злісного ворога. Нехай навіки забуде про мене. Амінь».

Як зробити, щоб прокляття не причепилося?

Існує категорія людей, спілкування з якими не хочеться зовсім, тому що після розмови з ними починаються неприємності. Що не скаже, що такий чоловік, все обертається злом. Є сильні замовні обереги, які читають, коли не можна уникнути зустрічі з негативним персонажем.

«Боже, милостивий, великодушний, захорони всі пересуди, прокльони, обіцянки кепські та прокляття в сиру земельку. Всяке зло нехай від раба Божого (ім’я) відскакує так, тому кривдникові повертається, нехай він сам зі своїми бідами залишається і спілкується. Схилю голову перед Господом, ближче до хреста животворящого підійду, благословення та гріхів прощення попросити у Богородиці та Ісуса Христа. Укрийте мене, хрестом закрийте. Сподіваюся на вашу захист, як на щит».

Щоб зі свекрухою не ворогувати і на благословення дітей

Сімейні відносини між свекрухами і невістками наболіла тема для багатьох жінок. Якщо вам набридли постійні сварки, скандали, хочеться миру і спокою, прийде на допомогу дана молитва:

«На силу Святої Трійці я уповаю. Пророка Іллі стріли падають на землю, військо його в бій збирається. Також нехай розійдуться Господні ангели і архангели. Вони на землю спустяться, світ разом з ними прийде. Допоможи, Господи примиритися свекрухи з невісткою. Дві рабів Божих (імена свекрухи і невістки) будуть жити в мирі. Не стане більше чвар між ними. В будинку мир та розуміння запанує. Амінь».

Молитва матері зможе уберегти і захистити ваше дитя, тільки якщо ваша віра істинна і неухильно. Дане положення є найпершим правилом для прочитання молитовних текстів. Звертаючись до Бога з певними проханнями, людина має бути впевненою в його існування, всеосяжної влади. Мати самостійно повинна давати благословенням своїм діткам. Головне, щоб це йшло від душі, жінка повинна відкрити свою душу Богові.

Моляться вголос, щоб дитина могла чути і перейматися вашими почуттями і впевненістю у непохитності Божого слова і влади. Віра увійде в немовля разом з материнським молоком. Сама жінка повинна вірити щиро і ніколи не просити нічого для себе. Читаючи молитву, навіть не обов’язково вчити напам’ять. Вони будуть йти самі від серця.

Один з прикладів молитовних текстів для благословення дитини:

«Ісус Христос, який взяв на себе тяжкий гріх людства. Почуй мене, прошу не для себе, а для свого чада. Прости моїм дітям всі гріхи, які здійснюють вони вільно чи мимохіть. Благослови всі їхні починання, де б не стояли, де не знаходилися, хай скрізь за ними слід світло твій, який вкаже шлях у темряві.

Даруй їм духовну благодать, душевні страждання умалі. Нехай не побоятися вони проблем своїх, а стійко переносять всі тяготи і позбавлення, гідно виходять з будь-якої ситуації. Нехай існують вони в мирі та злагоді з іншими людьми. Подаруй благодать свою дітям моїм. Царство твоє нехай вічно святиться як на небі, так і на земних просторах. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: