Прості заговори для дітей

Незважаючи на те, що дитина вважається безтурботним створенням, насправді у своєму юному віці, на його життєвому шляху зустрічається чимало проблем потрібно добре вчитися щоб не почав ваша дитина заважати іншим дітям. Проблеми можуть бути різного характеру – зі здоров’ям, зі сном, у спілкуванні з іншими дітьми і так далі. Батьки намагаються всіма силами допомогти дитині стати повноцінним членом суспільства і, звичайно ж, здоровим і щасливим людиною. Можна до усьому додати заговору для дітей.

Зміст:

Прості заговори для дітей

Заговір про дітей і малюків

На допомогу батькам добре приходить і біла магія, так, частіше використовуються заговору для дітей, які здатні допомогти в тій чи іншій ситуації. Варто відразу сказати, що їх прочитання є на 100% безпечним, як для дитини, так і для матері та батька, які є виконавцями ритуалу і звичайно думають що я роблю все можливе для мого малюка. Дізнаємося, які дитячі заговору і наговори існують, що потрібно знати про особливості їх прочитання.

Правила прочитання заговорів для дітей

Щоб заговорити малюка від усіляких бід, потрібно не тільки правильно вимовити слова, але і виконати кілька обов’язкових умов, які сприятимуть тому, що обряд спрацює і малюк буде перебувати під захистом. Перерахуємо основні правила якими супроводжуються заговору для дітей:

Заговори для немовлят

Почати допомагати дитині на енергетичному рівні важливо відразу після того, як він з’явиться на світ. Це зробити вкрай важливо, так як новонароджене немовля є чистим полотном, у нього немає власного біополя, тобто будь-погане слово, сказане в його сторону, може обернутися глобальними проблемами зі здоров’ям. Як уберегти дитину від порчі відразу після пологів?

Після пологів

Виносити і народити дитину — це важке випробування для жінки. Однак для того щоб малюк ріс міцним і здорові, відразу після пологів кожна жінка може допомогти своїм дітям. Як тільки ви почуєте перший радісний крик новонародженої дочки чи сина, потрібно вимовити про себе такі слова:

«Я тебе народила, від зла вберегла. Собою я закрию тебе від усіх негод збережу. Амінь, амінь, амінь».

Під час сповивання

Можна читати начитки під час сповивання, починаючи з самого першого. Здавна вважалося, що перше сповивання – це важливий крок для новонародженої дитини, тому мати зобов’язана вимовляти в цей час особливі слова своїм дітям. Пам’ятайте, що при цьому нікого більше не повинно бути в кімнаті, тільки ви і малюк.

«Рученьки солодкі, ніжки улюблені. Нехай на обличчі посмішка буде, нехай на цих очах сльозинки не видно. Рости розумним і здоровим, лети, як пір’їнка за життя».

Або ж такий варіант:

«Боженько, допоможи цим ручкам зміцніти, допоможи цим ніжок міцно на землі стояти. Допоможи, Боже мій, світлій голівці, нехай моя дитина потреби не знає».

Вважається, що ті діти, яким читали такі начитки під час сповивання, рідше зливають, а також швидше привчаються до горщика і писати і какати. А перша пелюшка може стати дитячим оберегом, який може багато в чому допомогти згодом. Наприклад, багато мам говорять про те, що з помощьью такий пелюшки змогли відучити малюка смоктати пальці і гризти нігті.

Начитка під час годування груддю

Відомий факт, що під час годування грудьми між дитиною і матір’ю створюється невидима енергетична зв’язок, яку ніщо і ніхто не може зруйнувати. Мало того, що материнське грудне молоко дає дітям можливість підвищити імунітет і стати менш вразливими перед безліччю хвороб та інфекцій. У той же час, разом з материнським молоком дитина одержує енергію матері, саме вона допомагає створити бар’єр – захист від порчі, які можуть завдати шкоди маленькому незміцнілому організму. Щоб підсилити цей ефект, можна вимовляти під час годування такі слова:

«Корова годує теля, коза годує козеняти, коня годує лоша. Так і я тебе годую, силу силушку даю».

Багато мами стверджують, що такі начитки допомогли розкрити таланти дітей, які відкривалися в подальшому, в процесі дорослішання. Заговори для немовлят слід читати тихим голосом ніжно і лагідно.

Заговариваем малюка під час купання

Купання – це невід’ємна частина життєдіяльності новонародженої дитини. Багато боятися першого купання, особливо це стосується молодих батьків. Варто перебороти свій страх і привнести в цей процес нове значення заговір на купання малюка, адже разом з водою можна зарядити малюка потрібної енергетикою, що допоможе дитині протистояти багатьом проблемам його ще такої нетривалої життя. Для цього мати вимовляє такі слова:

« Будь сильним, рости сміливим, все зможеш подолати. Воду ллю – біда йде». Заговір на купання маленької дитини допоможуть йому не бояться води.

Перші дитячі істерики

Рано чи пізно всі батьки стикаються з таким явищем, як дитяча істерика і капризи. Це такий стан, коли чадо не реагує на зовнішні подразники, його не може заспокоїти навіть ніжне погойдування, мамине присутність або мамина груди. Багато батьків починають панікувати і роблять безліч помилок тільки лише для того, щоб дитина не вередував. Але і тут на допомогу прийде магія заговір щоб дитину не кривдили, яка бере свій початок ще в народних традиціях і заговору на дитячі капризи. Що потрібно зробити, щоб зупинити дитячу істерику, коли дитина плаче без зупинки?

Потрібно взяти немовля на руки, праву руку змочити у святій воді і намалювати хрестик на лобі малюка. Це допоможе в тому випадку, якщо у дитини вселилися біси, до 40 днів життя таке може відбуватися, адже до цього віку, зазвичай, дітей не хрестять. Також треба сказати такі слова:

«Дитя плаче, заливається! Сонце світить, місяць дивиться, нехай твій плач швидше відступить. Не кричи і не кричи, мама поруч, подивися. Сонце вранці прокинеться, і малюк мені посміхнеться».

Які дитячі проблеми можна вирішити за допомогою магії

Як вже було сказано раніше, навіть у маленьких діток не може бути безхмарного життя, дитячі проблеми можуть спіткати їх в будь-якому віці. Раніше ми розповіли про те, які начитки можна застосовувати для грудних діток, в яких ситуаціях потрібно вимовляти ті чи інші слова і заговору для немовлят.

Тепер настав час дізнатися, які проблеми можуть виникнути у дітей більш старшого віку – дошкільнят, школярів і підлітків:

Бути може, для дорослої людини або для того, хто ще не має дітей, всі перераховані вище ситуації не є проблемами і звучать в деякій мірі смішно. Однак відповідальний батько не повинен закривати очі на дитячі проблеми, якої б дріб’язкової вона не здавалася на перший погляд. Не забувайте про те, що ви дивіться на все з боку свого віку і досвіду, а дитина стикається з цим вперше.

Звичайно, захистити від усього дитини не вийде, для цього, швидше за все, доведеться повністю захистити його від спілкування з іншими людьми, цього робити, звичайно ж, не можна, та й не потрібно. Все що вам потрібно робити – це бути гарним відповідальним батьком, приділять достатній час спілкування з дитиною, бути йому найкращим другом і можна вимовляти заговору щоб вашої дитини не торкнулися біди. Однак крім цього, можна скористатися заговірми для дітей, які стануть найкращими помічниками для вирішення багатьох дитячих проблем, а особливо для їх запобігання.

Заговір на відмінну і легку навчання

Ця начитка молитви-заговір для старших дітей може застосовуватися в двох випадках:

Звичайно, у житті кожної дитини, особливо, якщо мова йде про підлітка, настає момент, коли пропадає бажання вчитися. Не варто цьому дивуватися, це вважається варіантом норми, так як дитині здається, що він вже всьому навчився. Психологи називають те переломним віком, коли перед вже дорослою дитиною відкриваються нові обрії, і він розуміє, що школа – це не весь світ. Багато батьків відчувають себе безпорадними, так як не можуть вплинути на свідомість дочки чи сина, що ж робити в такому випадку? Спробуйте прочитати на дитину така заговір:

«Господь бог, ти на небі, допоможи мені направити моє чадо туди, куди потрібно. Дай сил їй (йому), ім’я дитини, і розуму розібратися в навчанні, зроби його розум світлим. Амінь».

Простий текст молитви треба вимовляти тоді, коли дитина спить, при цьому слід знаходитися максимально близько до того місця, де він робить домашні завдання. Для посилення ефекту молитви, можна запалити кілька свічок, але потрібно упевнитися в тому, що світло від ні не розбудить сплячої дитини.

Не варто чекати дива вже на наступний день, однак ефект не змусить себе довго чекати. Вже через деякий час, ваш син стане по-іншому ставитися до поганих оцінок. Після того, як зміниться ставлення до навчання, поступово прийде і бажання виправлятися.

Заговір від нічних кошмарів

Дітей часто мучить неспокійний сон, причому це відбувається не залежно від віку, змінюються тільки причини. Якщо немовля мучить безсоння через голоду, фізичного дискомфорту, або ж малюк переплутав день з ніччю. Більш старшому дитині може приснитися страшний сон, який змусив його чогось боятися, або ж потрапити в голову нав’язлива думка, від якої не вдається позбутися. Батьки можуть допомогти за допомогою нескладного магічного заклинання, яке потрібно читати протягом кількох ночей. Для цього потрібно сісти біля ліжка, гладити малюка по голові і тихенько говорити наступне:

«Спи, моя дитина, засни, мій малюк. Нехай все погане в віконце піде, а думки білі добрі замість цього будуть. Нехай горе і страх не торкнуться тебе, спи солодким сном».

Після цього укрийте дитини і посидьте який час біля його ліжка. Важливо вимовляти всі слова ніжно, вкладаючи материнську любов у кожне вимовлене слово тоді заговору на благополуччя дітей принесуть задоволення не тільки дітям але й мамам.

. Текст повинен звучати так, ніби ви співаєте колискову, яка буде заспокоювати малюка або малу.

Для профілактики нічних кошмарів, можна говорити ці слова ще до того, як чадо лягла в ліжко, тобто на постільну білизну. також можна підкладати під подушку дитини моток з червоної нитки, вона зробить сни більш добрими. Цим ви досягнете того, що позбавте дитину від нічних кошмарів, але і значно прискорите самі процес засипання.

Якщо дитина не може заснути

Хибною є думка про те, що безсонням страждають тільки дорослі люди, це не так. Діти переживають за день безліч емоцій, і поганих і хороших. Буває так, що дуже складно впоратися з собою, розкласти всі думки по поличках і просто заснути. Тим більше, що завтра, наприклад, у дитя може бути відповідальний день – контрольна робота, іспит, зустріч з кривдником в школі, з яким він напередодні бився, і так далі. Завдання батьків – допомогти дитині заспокоїтися і заснути, залишивши всі переживання позаду. Для цього потрібно сісти біля дитячого ліжка і вимовити пошепки такі слова:

«Жито колоситься в полі, зірниця на небі встає. Птахи у небі до сонечка летять, так і я з тобою завжди. Скоро і до тебе прийде сон, сон спокійний, ніжний і добрий, сон віщий і правдивий. Нехай у сні тому у тебе все буде добре, як і завтра, як і завжди. Амінь».

Дану начитку потрібно читати не менше трьох разів поспіль.

Заговори проти дитячих хвороб

Найстрашніше для будь-якого батька — це дитяча хвороба. Це стосується і банального запалення аденоїдів або енурезу коли малюк писався і боявся цього, уповільненого росту, кашлю при бронхіті, запору, та підвищення температури, дитячого стоматиту, лікування діатезу, блювання і навіть глистів, а також зцілення від таких страшних хвороб, як рак і багато інших. На що ми тільки не готові піти, тільки б малюк не відчував болю та інших неприємних ознак, щоб швидше одужав. Нерідко прискорити одужання допомагала магія, з її ж допомогою можна запобігти наступ хвороби, це особливо актуально для часто хворіючих дітей. У цьому випадку заговорюють пити – воду, компот або морс, який ви зварили власними руками. Коли напій готовий, станьте навпроти ємності з рідиною, промовте наступні слова:

«Вода стоїть, вода кипить, мій малюк повинен бути міцним. Нехай вода допоможе бути сильним і не хворіти, врятуй моє чадо, вбережи від страшних хвороб. Амінь».

Даний текст треба вимовити тричі, потім за допомогою пальців перехрестити напій рівно три рази. Варто сказати, що пити заговорений напій потрібно тільки дитині, ні для кого іншого він не призначений. Ви обов’язково помітите, з яким задоволенням маля буде пити цей компот або морс, йому доведеться до душі не тільки його смак, але і відчуття, які залишаться після. Це універсальне закланание від всаех недуг, хоча є й інші, більш вузької направленнсти, як наприклад: заговір від блювоти, заговір від висипки і так далі.

Варто сказати, що це питво прийшло до нас із давніх звичаїв, раніше це могло бути єдиним лікарським засобом, адже таблетки, мікстури і інші медикаменти були доступні далеко не кожній людині. На допомогу приходила матінка природа, плоди якої давати всередину дитині в якості їжі або пиття, а також особливих ефектом володіло заговорювання їжі. Ритуали може виконувати не тільки мати, але й батько якби він хотів читати молитви.

Якщо у дитини поганий апетит

Багато батьків стикаються з ситуацією, коли діти погано їдять, тобто з поганим дитячим апетитом. Не допомагає навіть те, якщо ви готуєте їх улюблені страви і враховуєте кулінарні вподобання в процесі приготування їжі. Причому, варто сказати, що з цією проблемою можна зіткнутися не тільки з дитиною дитсадівського віку, але і з більш старшими дітьми. В такому випадку, для рішення проблеми потрібно приготувати ту їжу, яку дитина зазвичай їсть з великим задоволенням і молитися, щоб ваша дитина пішла спати не голодним. Нагодувати цим блюдом чадо потрібно строго на обід. Однак перш ніж поставити тарілку на стіл, потрібно промовити такі слова:

«Їж, їж, підростай. Рости здоровий і сильний, нехай їжа будинку стане милою для тебе. Амінь».

Будьте впевнені в тому, що ця їжа здасться найсмачнішою для дитини, можливо, він навіть захоче добавку. З цих пір, з годуванням буде набагато менше проблем.

Якщо дитину кривдять в школі або дитячому саду

Як діяти батькам, якщо їх дитини ображають у школі, і він не хоче туди ходити кидає навчається і раніше йде додому або в дитячому саду, наприклад, якщо він став жертвою крадіжки або дитячих насмішок? Це одна з найстрашніших проблем, з якою стикаються батьки. Її рішення завжди викликає масу суперечок між чоловіком і дружиною, адже перед батьками стоять відразу два завдання:

Перш ніж йти в школу, спілкуватися з педагогами, і лаятися з безпосередніми учасниками конфлікту, спробуйте зберегти спокій і застосувати магічний спосіб, тобто читання певного заговори:

« Дитина моя, ангел мій. Нехай за твоєю спиною крила виростуть, хай ангел хранитель стане твоїм помічником, буде охороняти тебе в труднощах і підкаже, як діяти правильно. Будь сильним і хоробрим. Амінь».

Вже через якийсь час щоденного прочитання заговори, дитина зможе вирішити всі свої проблеми, кривдники перестануть робити те, що робили, з’являться нові віддані друзі і товариші.

Боремося із сором’язливістю

Для дитини буває дуже важко заявити про себе як самостійної особистості. Тому діти часто відчувають масу труднощів, коли знайомляться з новими людьми, коли потрапляють у новий колектив і так далі. Завдання кожного батька допомогти малюкові подолати цей страх, знайти в собі сили і впевненість, повірити в те, що він анітрохи не гірше за інших дітей. Як ви вже встигли здогадатися, і в цьому випадку, є магічне заклинання, яке буде допомагати вирішити дану проблему. Для проведення ритуалу вам знадобиться свічка, яку потрібно придбати напередодні в церкві, і при цьому помолитися богу.

Вночі, коли дитина буде міцно спати, потрібно підійти до нього з запаленою свічкою і пошепки сказати йому на вухо такі слова, дивлячись на вогонь:

«Нічого не бійся, нікого не слухай. Будь, як іскра в вогні, чи, як крапля у воді — не загасити, не вилити. Амінь».

Часті помилки при начитці заговорів для дітей

Для того щоб заговору для дітей працювали на благо, потрібно знати, чого не можна допускати під час здійснення ритуалу. Розглянемо найбільш часто зустрічаються помилки:

На закінчення скажемо про те, що заговір для дітей безперечно сильний інструмент, але, в першу чергу, потрібно залишатися відповідальним батьком, любити свою дитину і намагатися не втрачати жодної деталі його життя, бути постійно в курсі всього. В той же час не забувайте користуватися такими простими способами, як заговір для дітей, у багатьох випадках, вони є єдиним варіантом вирішення проблеми і збереженням благополуччя. Користуйтеся ними рівно стільки, скільки потрібно, адже діти залишаються дітьми до тих пір, поки живі батьки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: