Ефективні заговори від хропіння

Хропіння досить поширена проблема, яка пов’язана з роботою дихальної системи під час нічного сну. Своєрідний звук з’являється в результаті коливань гортанно-глоткових тканин. Приводом такої недуги може стати серйозне розлад у системах органів. Найчастіше від хропіння мучаться не так його володарі, як ті, хто знаходиться поруч з ними, тому шукають всілякі методи усунення даної проблеми. Разом з традиційною медикаментозною терапією можна користуватися допомогою білої магії і прочитати заговір від хропіння.

Зміст:

Ефективні заговори від хропіння

Заговір від хропіння

Просте заклинання

Для багатьох людей, які страждають від хропіння, залишається нагальним питання, як заговорити хропіння? Найкраще для початку проконсультуватися з кваліфікованим лікарем і пройти обстеження, а в сукупності застосовувати заговір від хропіння. Дані ритуали відносять до беломагическим, тому їх сміливо можна застосовувати, не боячись абсолютно ніяких наслідків.

Читають заговір від хропіння, коли місячний диск поступово зменшується. Даний обряд підійде, якщо храпуном є ваш близька людина, з яким ви коротає ніч в одному приміщенні. Необхідно встати в головах, коли він засне, і осяяв його голову хрещеним прапором, читати заговір:

«Нехай раб Божий (ім’я) зцілиться, від хропіння на все життя позбутися. В полях чистих, здоровий кінь хропе, так нехай він весь хропіння собі забере. Амінь».

Заговорити хропіння, таким чином, можна тільки людині, яка дійсно доріг для виконавця. Необхідно проводити дійство тричі, протягом трьох ночей. Хропіти людина перестане на дев’ятий день.

Рішення більш серйозної проблеми

Сильне хропіння може зіпсувати стосунки з оточуючими. Якщо стан справ вже дійшло до пікової точки, на виручку прийде заговір від сильного хропіння. Така заговір можна читати самостійно, лягаючи в ліжко, собі, або ж, коли захропе кохана людина:

«Рабу Божому (ім’я) ні білим днем, ні темної вночі не хрипіти, не шморгати носом, не шуміти уві сні. Нехай не чорнить ім’я своє, інших в нічні години не будить. Спати рабу Божому ночами спокійно, та іншим не заважати. Амінь».

Обряд з водицею

Для цього дійства вам потрібно:

Заговір від сильного хропіння на водицю:

«По морю-океану білого рибиця плаває, не мається, зубками не клацає, не кусається. У неї щелепа уві сні не скрипить, а глотка не хрипить. Цілісінький День білого рибиця мовчить, ні одного слова не зронить. Так більше раб Божий (ім’я) не стане хрипіти, стане мовчки спати. Ключик від заклинання в море білої рыбице кину. Хай як хочу, так і збудеться».

Щоб сильний заговір на воду подіяв швидше, його слід читати, дивлячись на рибку в акваріумі, або ж намалювати перед собою її на аркуші паперу. Тим, у кого є деякі пізнання в магії можна просто візуалізувати перед собою рибку. Крім того, необхідно написати замовні слова на білий аркуш паперу і класти кожен раз, коли хропун лягає спати, поряд з його подушкою.

Найсильніший заговір читають на святу воду:

«Водичка, свята, дорога, рідна. Хочу попросити послужити мені службу, а в дружбу. Стримай запал, умалі хропіння раба Божого (ім’я). Нехай вся нечисть з нього виповзе, та у спадок свій подасться. Боюся, що пристріт на ньому чорний, як він піде геть і хропіння, нехай з собою забере».

Заговоренную водицю потрібно давати храпуну пити щоранку. Якщо ж він відмовляється це робити, можна підливати її потихеньку в чай. Давати воду слід до тих пір, поки хропіння не зникне повністю.

Ритуал для себе

Найчастіше, знаючи про такий недолік, люди дуже комплексують їздити в далекі подорожі або залишатися на ночівлю в чужому домі. Ця недуга може стати предметом насмішок, тому для хропунів, є спеціальні заговір, які можна прочитати самому собі. Перед прочитанням сильного заговору від хропіння собі необхідно випити чашку молока або води.

Заговір:

«Всемогутній Господи, перед тобою схиляюся, на допомогу твою уповаю. Прийшов до тебе з проблемою. Є в мене вада, який псує життя мою, і може розвалити мою сім’ю. Подаруй мені спокійні сни і порятунок від зберігання. Амінь».

Чи може магія дійсно позбавити від цієї проблеми?

Магія може допомогти усунути хропіння, тільки в тому випадку, якщо його поява не пов’язана з якою-небудь важкою хворобою. Хропіння може бути пов’язаний з гайморитом, порушеннями роботи серцево-судинною системою, легкими. В такому випадку людина повинна усунути головну причину, і тоді, швидше за все хропіння пройде без магічного втручання.

Крім проблем зі здоров’ям причиною хропіння може бути незручна поза. У цьому випадку можна просто підштовхнути храпуна або перевернути його на бік. Можна посвистіти, тоді людина підсвідомо стане прислухатися до свисту і перестане хропіти.

Як заспокоїти храпуна без магії?

Якщо, кожна ніч стає для вас тортурами, тому що уві сні чоловік хропе, спробуйте дати йому соску. Варіант досить смішний, проте дуже ефективний. Храпуна можна погладити по плечу і його хропіння стане по не многу стихати. Якщо ви самі мучитеся від проблеми з хропінням, попросіть чоловіка вночі доторкнутися до вашого лобі, коли почнете хропіти.

Здебільшого, люди починають хропіти, коли сплять на спині. У такому разі важливо міняти положення тіла сплячого. Для цього можна пришити на спинку піжами гудзики або будь-який інший твердий предмет, тоді людина не зможе лягти в «храпящую» позу. Крім цього необхідно налагодити режим харчування і позбутися від шкідливих звичок, тому як цей прояв може бути передвісником більш серйозних розладів систем органів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: