Читаємо заговір, щоб знайти загублену річ

Прочитати заговір, щоб знайти загублену річ – дуже древній спосіб повернути втрачене. Наші предки в цьому питанні не гребували нічим: просили допомогти будинкового, бога, чорта, ангелів-хранителів, інших вищих і нижчих сутностей. Заговір на загублену річ часто супроводжувалося ритуалом, але міг складатися і з однієї фрази. Найдивовижніше, що подібні заговору і обряди (не завжди, але в ряді випадків) дійсно допомагають повернути пропажу. Давайте розглянемо деякі заговір на загублену річ в квартирі або будинку і за їх межами, а також – на повернення вкраденого.

Зміст:

Читаємо заговір, щоб знайти загублену річ

Заговір на загублену річ

Що потрібно знати

Перш за все, потрібно знати, що існують спеціальні заговір для знаходження втраченої речі в хаті й поза хатою. Крім того, при підозрах, що пропажа – справа рук злодія, слід користуватися передбаченими для даного випадку ритуалами. Слова вибраного заговору краще вимовляти вголос на самоті, але якщо такої можливості немає, не можна й подумки. Складно сказати, які з ритуалів найсильніші – все залежить від обставин і самих людей. В одних випадках краще спрацює обряд від Ванги, в інших – від Наталії Степанової, в третіх – проста народна приповідка».

Вірніше всього при виборі заговору – покладатися на власну інтуїцію. Просто побудьте наодинці з собою і спробуйте визначити, до якого з ритуалів схиляється Ваш внутрішній голос. Зробіть все можливе, щоб заспокоїтися і очистити свідомість від тривог і сумнівів.

Починайте читати заговір, створивши докладний образ зниклої речі в своїй уяві, а закінчивши читати, налаштуйтеся на прийняття будь-якого результату — можливо, повернути втрачені речі не вдасться, але так буде краще для Вас.

Почитайте молитви протягом декількох хвилин, щоб утвердитися прийняття Божої волі.

В межах будинку

Кожен знає, що простіше знайти річ, яку втратив не десь на вулиці, а просто «засунув» кудись в межах будинку. Однак – не завжди. Навіть у власному будинку шуканий предмет може так ретельно «сховатися», що період пошуку затягується на кілька місяців (а то й на кілька років). Застосування заговорів і ритуалів у даних обставинах вважається дуже результативним.

Просимо будинкового

Це простий, але досить ефективний ритуал, який знайомий практично кожному.

«Домовик, домовик, погрався – віддай!»

— ці слова треба сказати тричі, а для більшої переконливості – обв’язати ніжку стільця носовою хусткою. Іноді при цьому радять піддобритися до домовенку – покласти йому на тарілочці щось смачне або хоча-б налити молока. Що в цьому ритуалі головне? Образ домовичка повинен бути присутнім у Вашій голові, Ви повинні хоч трохи повірити в доброго духа — охоронця вашого будинку.

В’яжемо вузли

Знайти загублену річ можна за допомогою мотузки або тонкого шарфа (приблизно з метр довжиною). У призахідне час на мотузочці потрібно зав’язати якомога більше вузлів, кожен раз приказуючи

«Зав’яжи вузлик – про зникнення розповім».

Визначте західний кут в приміщенні і помістіть туди мотузку на ніч, а вранці розв’яжіть всі вузлики, примовляючи

«Вузлик развяжу – я пропажу знаходжу».

Тепер треба визначити східний кут і покласти в нього мотузку без вузлів. Незабаром Ви побачите, що пропала річ несподівано знайшлася.

Використовуємо трави

В даному випадку нам знадобляться сухі трави: лаванда, собача кропива та полин. Їх потрібно скласти в чавун або мідний таз і акуратно підпалити, ледь-ледь збризнувши спиртом. Походить від них димом потрібно окур весь будинок, а після – провітрити. При цьому треба сказати

«Все, що приховано – покажися, що втрачено – явися, що забуто — вспомнись».

Іноді нам з якоїсь причини просто «застилає очі» і ми не бачимо потрібної речі, навіть якщо вона перед носом – трав’яний дим допомагає впоратися з цією проблемою.

Поза домом

Той, хто загубив річ поза домом, часто вже не чує її знайти (особливо, якщо річ досить цінна). Пошук такого предмета непростий, оскільки не завжди вдається пригадати, де саме він був загублений. А крім того, цінну річ, можуть підібрати інші люди, маленький за розміром – здути вітром, засипати землею або змити дощем.

Проте, енергетичне поле зниклої речі зазвичай все ще пов’язано з її власником, а наша підсвідомість зберігає інформацію про те, де відбулася пропажа, навіть якщо від свідомості цей факт вислизнув. Заговори і ритуали допомагають «достукатися» до підсвідомості, подаючи яскравий сигнал і виводячи потрібну інформацію в свідому частину нашого розуму.

Запалюємо свічки

Щоб знайти річ, яку Ви втратили поза будинку, купіть в церкві дванадцять свічок, принесіть додому і запаліть все відразу. Сидячи перед свічками, прочитайте сім разів улюблену молитву (якщо немає коханої, вдамося до допомоги класичної православної молитви «Отче наш»). Протягом кількох хвилин у всіх подробицях уявіть те, що втратили. Тепер вимовіть

«Ким не знайдеться, – нехай до мене повернеться; світить промінь золотий, висвітлює шлях додому»

І залиште свічки догорають до кінця.

Використовуємо сни

Знайти втрату може допомогти «віщий» сон, який прямо чи натяком вкаже, де слід вести пошуки. Перед сном почитайте улюблену молитву і уявіть в подробицях зниклий предмет. Візьміть білий носовичок, шепніть в нього

«Що забуто – згадається, що пішло – повернеться»

І покладіть під подушку. Лягайте спати, а як тільки прокинетеся – зосередьтеся на тому, що вам снилося. Запишіть вранці все, що зможете згадати зі сну, а ввечері перечитайте – Ви знайдете натяк або ясне вказівку, де знаходиться Ваша річ.

Для вкрадених речей

Щоб повернути вкрадену річ, слід застосовувати спеціальні обряди і ритуали. У подібних випадках дуже велика спокуса «помститися» кривднику, звертаючись до нечистої сили або використовуючи в ритуалах тексти, обіцяють злодієві всілякі нещастя (і навіть смерть). Однак, не поспішайте вдаватися до подібних засобів. Щобне взяв у вас інша людина, мстити йому – не Ваше завдання. А крім того, знаючи всі обставини, Ви, можливо, і не бажали б помсти (на злодійство когось може штовхнути крайня бідність, голод, клептоманія тощо).

«Солимо» крадіжка

Для даного ритуалу краще мати заготовлену четверговий сіль, але якщо її немає – підійде і звичайна. Те місце, де зазвичай лежав вкрадений предмета потрібно густо посипати сіллю. При цьому слід читати заговір

«Сіль витягує зло – стало серце, як скло; сіль розтоплює лід — хто вкрав, то все поверне.»

Тепер запаліть свічку і помоліться, в тому числі і за злодія, який вкрав вашу річ. Прийміть будь результат і намагайтеся більше не думати про втрати.

Допомагаємо «слідству»

Посприяти пошуку зниклої речі можна за допомогою наступного ритуалу. Візьміть свічку і лупу, дочекайтеся вечора і сядьте біля вікна. Запаліть свічку і направте лупу на полум’я — розглядайте його кілька хвилин, заспокоюючи свідомість. Потім вимовіть слова:

«Свою втрату повертаю, дорогу до дому висвітлюю; допоможе Бог, допоможуть люди — що вибуло, нехай прибуде.»

Лупу сховайте, а свічка нехай догорить до кінця.

Додаткові способи

  • Неодноразово перевірений спосіб знайти річ, яку втратили десь поблизу, сказати: «Дарую (назва речі) Надії Павлівні Кохановой» три рази. Існує легенда, що жінка з цим ім’ям допомогла випадковому попутникові знайти важливу для нього річ, а на майбутнє порадила при будь втрати вимовляти цю фразу. Як би там не було, але цей спосіб працює.
  • В пошуку втраченого предмета можна вголос або подумки звернутися до своєму Ангелу-Хранителю. Спеціальний текст для цього не потрібно, просто попросіть допомоги з щирою вірою в силу Ангела. Якщо предмет знайдеться, обов’язково подякуйте Ангела і Бога за турботу про Вас.
  • Якщо Ви ніяк не можете знайти будинку якусь дрібницю, придбайте щось схоже і постарайтеся забути про втрату. Через деякий час стара річ обов’язково знайдеться. Звичайно, даний спосіб підходить далеко не для всіх випадків, але якщо втрата дорога для вас як пам’ять або має унікальні властивості, то витратитися на покупку «двійника» дуже навіть варто.
  • Якщо у вас вдома живе кіт, поділіться з ним проблемою, як би дивно це не звучало. Поясніть, як вам доріг загублений предмет і як важливо його знайти. Тварина вислухає вас дуже уважно і, швидше за все, незабаром Ви здивуєтеся отриманого результату. Тільки не ведіть розмови з котом в присутності інших людей – їх реакція може бути непередбачуваною.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: