Обряди і заговори на Покрову

В стародавні часи і до цих пір вважалося, що дуже ефективно проводити заговору в церковні свята. Вважалося, що в такі дні магічні обряди мають ще більшу силу. Існують і заговору на Покрова – це свято, коли прощаються з осінню і зустрічаються з зимою.

Зміст:

Обряди і заговори на Покрову

Заговори і обряди на покрову

Традиційні обряди на Покрову

У давні часи кожна жінка знала напам’ять заговору і обряди на Покрову. З допомогою таких магічних ритуалів жінці вдавалося налагодити хорошу атмосферу в домі, залучити в сім’ю всі можливі блага. Деякі жінки спеціально готувалися до цього свята. Вони думали про те, що найбільш актуально зараз для сім’ї і свідомо вибирали заговору під Покров, які допомагали притягувати в будинок саме те, що бажане. Є і ряд традиційних обрядів, які господині проводять в своєму будинку:

На здоров’я дітей

В цей церковний празник дуже добре працюють ритуали та обряди, які залучають здоров’я. Навіть, якщо діти в сім’ї хворіють рідко можна в день Покрови виводити їх на вулицю обливати водою кімнатної температури через сито або решето і при цьому промовляти такий магічний текст:

«Вода тече, закінчується, зникає. Також як водичка через сито біжить тікає, так від дитяти йде відходить всяка хвороба, всяка хвороба. Одне здоров’я на них затримується, в кожній клітинці, в кожній волосинці».

До речі, якщо на вулиці в цей день буде холодно для таких процедур, то ви можете проводити їх вдома. Можна обливати дитину у ванній, в тазу, але обов’язково робіть це з допомогою сита, це дуже важлива умова.

Після цього дитину треба поставити на стіл і прочитати на нього молитви Богородиці. Взагалі в це свято молитви Богородиці, які ратують за здоров’я, працюють особливо добре.

Заговір на швидке заміжжя

Якщо дівчина свою самотність хоче перетворити на сімейне щастя, то на Покрову можна робити обряди, які допоможуть залучити в життя гідного чоловіка. Дівоче слово, яке буде сказано в цей день від щирого серця допоможе дівчині скоро і вдало вийти заміж. Можна вимовляти і відомі заговору знахарки Степанової в цих цілях.

Отже, 14 жовтня дівчина повинна встати рано вранці і відчинити двері на вулицю і сказати таку заговір:

«Весь світ на мене дивиться, а я на нього дивлюся. І бачу я свого любименького. Через зиму він прийде до мене, наприкінці осені свій стан покаже. Хто любив, той допоможе, хто любив, той зі мною буде. Не сидіти мені дівиці більше в темниці, а гуляти мені красуні навіть по морозу з коханим. А захочу, щоб моїм чоловіком став, то так і буде. Свій шлях з тобою коханий мій з’єдную. Слово моє міцне, дух мій одержимий. День був осінній, стане зимовий день, день був самотній, стане день любові, прийди, побачу».

Говорити потрібно дуже енергійно і при цьому свято вірити в те, що цієї зими ви неодмінно зустрінете свого коханого чоловіка. Бажано як наяву побачити образ його, як ніби він йде до вас по снігу і посміхається. Чим більш явний буде образ, тим швидше збудеться ваше бажання, і ви позбудетеся від самотності.

До самої зустрічі з вашим улюбленим можна читати молитви Пресвятої Богородиці, вони дуже корисні для дівчат, які прагнуть вийти заміж по великій і взаємної любові.

Заговір в лазні

Обряди в лазні теж покликані залучати в життя людини здоров’я. А якщо робити це Покрив, то ви залучаєте ще й душевне благополуччя. Так, перебуваючи в лазні можна засуджувати такі слова:

«Банька мене пускає добре помитися та попаритися так, щоб більше ніколи мені не захворіти, а ще, щоб не постаріти. Щоб сяяти красою та молодістю, щоб всі навколо мене світилося здоров’ям, але головне, щоб я світився здоров’я та благополуччям. Біле тіло моє віник гладить, моє здоров’я на сам Покрив і налагодитися. Всім здоров’я взимку, мені здоров’я зараз. Банька чистить, банька робить. Амінь».

Говорити така заговір важливо дуже завзято, весело, обливаючись при цьому водою або орудуючи віником. Чим більше душі ви вкладете в такий ритуал, тим більше буде від нього ефекту. Дуже добре в цей же вечір зі спокійною душею прочитати молитви Пресвятої Богородиці, вони доповнять заговір своєю силою.

Заговір на сімейне благополуччя

Якщо сім’я зараз переживає не найлегший період свого життя, то можна, по-перше, читати молитви Пресвятої Богородиці, по-друге, жінці, як охоронниці сімейного вогнища можна прочитати наступні заговору на Покрову:

«Як зима приходить на землю, на мою сім’ю зима знайшла. Та зима сіра, та зима темна, що не видно в ній сонця, не видно в ній світла. Мень проходить, щастя немає. Як Покрив людина прощається з осінню, так нехай моя сім’я і я попрощаємося з усім поганим, з усім отруйним, перед ним стоїмо. Замість отрути мед в наше життя нехай увійде, цукровий, як взимку. Нехай той мед зігріє наші душі, розтопити їх в любові нехай нас спокутує. З жовтня чекати буду. Щастя прийде. Амінь».

До речі ця заговір можна тихенько і впевнено нашептати на мед. А потім прослідкуйте, щоб хоча б по половині чайної ложечки меду з’їли кожен з членів сім’ї. До речі бажано, щоб цей медок не їв ніхто сторонній, а тільки члени вашої родини, тоді заговір спрацює особливо добре. Хто пробував цей магічний ритуал, той знає, що після нього в родині з’являється дуже багато душевного тепла, яке можна зустріти далеко не в кожній родині, хоча потрібно воно саме кожній родині.

Заговір на зустріч любові

Вільна дівчина, яка мріє про взаємне щастя кохання, напевно, кожен церковний свято готова робити щось, щоб ця сама любов з’явилася в її житті. Тому ось ще один обряд і заговір, на те, щоб залучити свою другу половинку. Ця заговір потрібно говорити на вітер. Якщо трапилося таке, що в це свято зовсім безвітряна погода, то не впадайте у відчай. У цьому випадку вирушайте в полі, де в середині осені буде хоча б маленький вітерець абсолютно точно.

На вітерець Покрив потрібно вимовити наступний заговір:

«Як осінь зиму з розпростертими обіймами зустрічала, так дівицю її улюблений молодий і красивий зустрічав, до себе в міцні обійми кликав. На вітрі тобі, милий посилаю своє бажання. Хочу бачити тебе, хочу зустріти тебе. Ти прийди до мене, я впущу тебе в своє серце. Побач мої очі у сні, а потім сам їх і наяву знайди, знайди мене, якщо не серед осені, серед зими. Я твої очі дізнаюся, я тобі підкорюсь. Підкореної тобою хочу бути».

Деякі дівчата кажуть, що під час виголошення такої заговору вони стикалися з тим, що погода з спокійною ставала дуже легковажною. Це добрий знак, значить заговору на покрову працюють. Знак говорить про те, що заговір прочитаний дуже енергійно і ваші слова почуті природою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: