Заговори, щоб не заздрили люди

Магія застосовується в самих різних сферах. І раніше, і зараз за допомогою магічних ритуалів вибудовувалася захист від недобрих розмов. Якщо ви переживаєте про те, що ваші сусіди або колеги можуть завдати на вас порчі або пристріт, то теж застосуйте магічні ритуали. У цьому випадку часто застосовується заговір від заздрості.

Зміст:

Заговори, щоб не заздрили люди

Заговір від заздрості

Як працює заговір від заздрощів?

Заговір від заздрісних сусідів, людей працює наступним чином. Коли людина вам заздрить про думає про вас погано, разом з цими думками народжуються і негативні хвилі енергетики. Якщо у людини, якій заздрять енергетика не дуже сильна, то ці негативні хвилі здатні йому сильно нашкодити. В результаті цього у людини може просто зіпсуватися настрій, а може помітно похитнутися здоров’я.

Але треба сказати, що заздрість – це саме по собі дуже руйнівний почуття. Воно обов’язково впливає і на того, хто його відчуває. Якщо людина про себе знає, що він частенько може відчувати заздрість, то краще з цим попрацювати. Заговір заздрості в собі самому допоможе у цьому випадку.

Заздрість не завжди річ усвідомлена. Це ж емоція, а емоції, як відомо, не завжди представляється можливим контролювати. Може бути і таке, що перед вами гарний чоловік, але ось щось таке сталося у вашому житті, і він несвідомо позаздрив. Можливо, він сам себе потім в цьому звинувачує.

Заговір захист від заздрісників – це магічний ритуал, який допоможе посилити власну енергетику проти нехороших думок інших людей. Адже всі ми живемо в суспільстві, працюємо на роботі і доводиться шукати способи енергетичного захисту в тому числі.

Коли застосовується заговір проти заздрощів?

Від злих і завистных людей потрібно захищатися завжди і скрізь. А якщо конкретніше, то в яких саме ситуаціях застосовується заговір від заздрісників:

Як правильно читати заговір від заздрощів?

Щоб заговір від людської заздрісність подіяв сильніше, ніж зазвичай потрібно робити його за такими правилами:

 • Такий магічний захисний ритуал буде діяти краще, якщо проводити його у велике церковне свято. Наприклад, на Великдень. У такий великий празник найпростіше позбутися від чорної злості людей. Добре проводити такий ритуал ще і в різдвяні дні, в саме Різдво теж.
 • Читати заговір від порчі, порчі, заздрості потрібно з повною вірою в кожне слово, тільки тоді такий ритуал подіє проти чужої заздрості. Якщо ви робите ритуал проти порчі, не дуже в нього вірячи, то не дивуйтеся потім, що він не подіє.
 • Якщо людина не розуміє хоча б одного слова в старовинному заговорі, то варто розтлумачити для себе її значення. Найсильніші заговору будуть працювати ще краще, якщо ви будете вимовляти текст максимально усвідомлено.
 • Перед заговором добре читати молитви. Це можуть бути молитви на конкретну ситуацію, а можна використовувати будь-які інші молитви. Текст молитов допоможуть закликати на допомогу ще більше добрих сил.
 • Якщо проводите магічний ритуал проти заздрості на роботі, то можна провести його прямо на робочому місці. Але зробити це треба так, щоб не було помітно для всіх інших. У таких ситуаціях краще всього використовувати шепіт, а не заговір. Шепіт говориться дуже швидко, це короткий текст. Так менше ймовірність, що магічний ритуал приверне увагу ваших колег.
 • Заговір від заздрості на роботі

  Якщо людина перейшов на нове місце роботи і зауважив, що деякі колеги заздрять йому, то можна провести наступний магічний ритуал. Потрібно прийти найпершої в офіс, прихопивши з собою абсолютно нову котушку червоних швейних ниток.

  З допомогою червоної нитки обведіть в коло своє робоче місце, сядьте в нього самі і скажіть такі слова:

  «Від заздрісників, які самі про себе таке знають, і від яких нічого про себе такого не знають. Від чужої і своєї заздрості себе заговорюю, захищаю. Захист моя не на одну мене поширюється на всіх моїх рідних переходить. А колеги це відчувають так самі стають добрішими. Вибираю світ, вибираю добро, не зло, не порчі».

  Такий текст читається на очищення простору в принципі. Він працює не тільки як захист, але ще й на очищення думок і серця самих заздрісників. Він також діє і на те, щоб у людини не виникало цих недобрих почуттів. Це хороший заговір від заздрісників на роботі. Він наводить добро, а не зло, тому в разі чого навіть не потрібно думати як його зняти. Приблизно також працюють заговору однієї сибірської цілительки, яка часто у своїх ритуалах використовують матрьошку.

  Якщо читати цей текст зі світлими почуттями, дуже щиро, без злоби, то помітите, що через деякий час атмосфера на роботі дуже зміниться в кращу сторону. Все більше піклуватися один про одного, обстановка стане дружелюбніше, від злого ока не залишиться і сліду.

  Заговір від заздрості сусідів

  Деякі люди дуже страждають від заздрості сусідів. Якщо ви ставитеся до їх числа, то можна провести наступний магічний ритуал. Вже ввечері, коли весь будинок засне, потрібно непомітно підійти до порогу сусідів і промовити такі слова:

  «Бабка в чужий двір заглядала, бабка зла бажала, все тому що у своєму дворі дивитися, дивитися нема на що було. А прокинулася баба з ранку, та побачила у своєму дворі все цікаве. Після бабка перестала в чужий двір дивитися, чуже щастя розламувати».

  Вимовте цей шепіт дуже енергійно і швидко. Такий шепіт цілком належить до білої магії. Тому що у ньому ви бажаєте, щоб заздрісні сусіди знайшли інтерес у власному житті, а не заглядали в чужий будинок. Адже заздрість і інтерес до чужого життя, як правило, обумовлений тим, що людину нецікава власне життя.

  Якщо зробити цей ритуал якісно, то через недовгий час ви помітите, що сусіди залишили вас у спокої. Їх пильний інтерес до вашої персони більше не буде вас дратувати. Це дуже ефективний заговір від заздрісних сусідів.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: